Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Czas głosowania minął 12 mar 2018, 15:23

Tak
9
50%
Nie
6
33%
Niemam zdania
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Pieta » 05 mar 2018, 23:35

Zawsze można sprawdzić w bazie danych.
Natomiast koordynatorom będzie można zrobić osobną grupę i będzie im można tworzyć dowolne ustawienia forum.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Domingo » 06 mar 2018, 09:38

Wydaje mi się, że było ustalone, że głosować w takich sprawach mieli użytkownicy, którzy grali przynajmniej na dwóch turniejach. Przy takiej ankiecie głosować może każdy.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Pieta » 06 mar 2018, 10:27

Ustalenia a silnik forum to dwie różne sprawy. Skoro ustalone jest, że głosujący musiał zagrać w co najmniej 2 turniejach, to po zakończeniu ankiety opublikuję szczegółowe wyniki głosowania i się kogoś wyeliminuje ewentualnie.

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Niko » 06 mar 2018, 10:28

Juz nawet nie muszę zmuszać Gamoni żeby głosowali po mojemu, wystarczy że założę milion fakekont :twisted: :roll:
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Sir Mewash » 06 mar 2018, 12:48

Pieta pisze: 06 mar 2018, 10:27 Ustalenia a silnik forum to dwie różne sprawy. Skoro ustalone jest, że głosujący musiał zagrać w co najmniej 2 turniejach, to po zakończeniu ankiety opublikuję szczegółowe wyniki głosowania i się kogoś wyeliminuje ewentualnie.
Jak mozna to super. Przyznam się że nie wiedziałem jak tu ankieta działa.
Jak będzie z tym problem to drugie glosowanie na temat kształtu listy koordynatorów można zrobić na zasadzie głosuje plus pisze w temacie opcje którą wybrałem.
Pytanie techniczne czy jak bym chciał poprawić coś w ankiecie tzn "niemam" na "nie mam" to czy ankieta się zeruje i od początku czy nie ma z tym problemu?
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Pieta » 06 mar 2018, 13:33

Ja też nie wiedziałem jak te ankiety działają.
Wyciąganie kto głosował to jakieś 5 minut obrabiania danych w excelu, ale dziwię się że nie mogę znaleźć normalnych opcji na forum do tego. Na pewno można wgrać jakieś mody z ankietą na forum.

Po edycji treści opcji ankieta się nie zeruje. Można też dać bezpiecznie w jej trakcie możliwość zmiany głosu.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Sir Mewash » 06 mar 2018, 13:48

Z jednej strony fajnie że można z mieniać z drugiej strony w czasie głosowania można zmieniać co jest nie fajne ;) :mrgreen:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Pieta » 12 mar 2018, 16:01

Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów?
Publikuję wyniki:

Sir Mewash Tak
teillman Tak
reszka Tak
Grab Tak
Smollar Tak
stikman Tak
Pegaz Tak
KapitanStokczan Tak
Shawass Tak

Niko Nie
Slimaq Nie
Pieta Nie
Tomek Kos Nie
Marcepan Nie
Elkołak Nie

Nimar Nie mam zdania
Rogal Nie mam zdania
Neret Nie mam zdania

chyba nie miało być to tajne?
Na moje oko 3 głosy nieważne, ale bez wpływu na rozstrzygnięcie.

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: teillman » 13 mar 2018, 08:41

Trochę smutne że nie wypowiedzialo się gro ludzi bo gdyby nawet zaznaczyli nje mam zdania a byloby najwiecej takich glosow to swiadczyloby o tym ze trzeva to obd
Gadać jeszcze A tak 8 osób podjęło decyzję:)
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Głosowanie nr.1 Czy reprezentanci mają mieć 3 przedstawicieli na liście koordynatorów

Post autor: Niko » 13 mar 2018, 09:22

Problem jest taki że dużo osób o tym nie wie bo nie śledzą tego wątku :) a inni nawet jak wiedzą to mają to w dupie, potem będą mogli mówić że źle ustaliliśmy albo że nikt ich nie pytał... klasyk :)
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości