Zasady doboru Reprezentacji

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: leon » 05 wrz 2019, 12:39

Snajper pisze: 04 wrz 2019, 15:04
leon pisze: 04 wrz 2019, 14:37 Goraco trzymam kciuki aby było wiecej turniejow szczegolnie tych najwiekszych bylo 6 meczowych.
Ale co do tych 3 turniejow to sie nie zrozumielismy. Ja nie napisalem jasno. Pierwsza tableka jest dobra. Tylko koordynatorzy przed sezonem zaglosowali i obecnie wybieramy z 3 najlepszych nie dwoch. I o taka zmiane nie jasno Ciebie prosilem. Czyli tabelka wszystkie turnieje tylko liczone 3 najlepsze zamiast 2.
Aaa ok. Niby czytałem te zasady, ale może coś źle zrozumiałem (albo czytałem sprzed 2 lat).

Poprawiona wersja:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
rewelacyjna robota. nie sluchaj [mention]reszka[/mention] z obrazkiem. lepiej jak jest plik bo jak ktos chce sobie wyciagnac jakies dane to moze skorzystac z Twojej pracy i nie musi robic tego 2 raz.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: Smollar » 05 wrz 2019, 13:29

leon pisze: 05 wrz 2019, 12:39 rewelacyjna robota. nie sluchaj @reszka z obrazkiem. lepiej jak jest plik bo jak ktos chce sobie wyciagnac jakies dane to moze skorzystac z Twojej pracy i nie musi robic tego 2 raz.
Rzeczywiście super robota, a z obrazkiem i plikiem, to się obie rzeczy nie wykluczają przecież :mrgreen:
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: Snajper » 15 wrz 2019, 22:56

Aktualizacja po Rum Bowl. Usunąłem wyniki z Bowlmagedonu, ponieważ na turnieju było tylko 18 osób, więc nie spełniał wymogów challenger'a.

Jeżeli są jakieś błędy lub kogoś brakuje, to proszę o informacje.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: reszka » 15 wrz 2019, 23:28

Piękny awans misque. Cała ekipa Lublina poszybowała, oby tak dalej. Poe wdarł się prawie jak sniper do światka turniejowego.

Niko i neeko to ta sama osoba. Niko jest jeden.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: teillman » 16 wrz 2019, 09:14

Niko na forum Neeko w Nafie
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: Snajper » 16 wrz 2019, 10:45

Poprawiłem i założyłem oddzielny temat tylko z rankingiem (łatwiej mi pisać "aktualizacja" niż wrzucać linki w środek tematu).
Obrazek

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: Snajper » 28 gru 2019, 20:12

Skoro jest ustalona minimalna liczba osób na turnieju, żeby miał miano Mastera. Skoro jest ustalona konkretna liczba turniejów, z których liczymy punkty do kadry. Skoro liczymy punkty od kwietniowego Polish Open do marcowego Goat Cup, żeby być najbardziej na bieżąco (chociaż w tym roku to nie była prawda...).

Czas na pytanie kontrowersyjne.

Skoro wybieramy osoby z danego roku, które radziły sobie najlepiej na zasady najbliższego Euro Bowl, to dlaczego również turniej na zasady duńskie jest liczony do kadry?

Pytam, aby zacząć dyskusje na temat wyglądu kadry i sposobie wyłaniania kandydatów w latach następnych. Ten sezon ogólnie jest moim zdaniem porażką pod względem ilości turniejów, które są brane pod uwagę. Zupełnie nie rozumiem dlaczego liczą się Brick 2019 i 2020 (Goat 2019 może pominąć, bo nie był to Master i nie ma żadnego wpływu na obecną kadrę - sami też możemy zrzec się z liczenia tych punktów do reprezentacji Euro Bowl Poland 2020). Nie liczą się za to wszystkie turnieje z 2018, które nie miały żadnego znaczenia na jakąkolwiek kadrę (tj. od Polish Open 2018 do Winter Cup 2018). Jest to zupełnie niezrozumiały wyjątek od reguły liczenia punktów do reprezentacji od Polish Open.

Nie chcę w żaden sposób atakować Brick'a (sam się pierwszy raz do Was wybieram i chętnie zagram na zasady ATV). Wrocław mnie urzekł, spędziłem tam święta, macie też super ekipę - nie odbierajcie tego personalnie. Wasz przykład był po prostu dla mnie najłatwiejszym pokazaniem wyjątków od wcześniej przyjętych reguł i pewnej niekonsekwencji w co do ustalania zasad. Mam bardziej pretensje do koordynatorów. Chcę, aby były ustalone jasne zasady doboru reprezentacji na przyszłość. Co raz więcej osób aspiruje do bycia w kadrze, co raz trudniej się do tej kadry dostać.

Zbliża się rok 2020 i najwyższy czas zacząć dyskusję o kadrze na Maltę. Tak, aby każdy wiedział z wyprzedzeniem na jakich zasadach wybierana jest reprezentacja.
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: leon » 28 gru 2019, 20:17

Reszka kiedyś powiedział ze na Malte i tak pojadą Ci co mają odpowiedni portfel. A poważnie to ciesze sie ze ruszyles temat szczególnie koordynatorów bo mam wrażenie ze nic ostatnio w tamtym katku forum nic sie nie dzieje a pare tematów do obgadania jest. Chyba ze koordynatorzy już czekaja na nowych koordynatorów ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: Grab » 28 gru 2019, 21:38

ja osobiście też mam parę wątków...tylko z czasem dramat.rozpisze się pewnie w 2 połowie stycznia,jak przegadam pomysły i propozycje z resztą Wro
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Zasady doboru Reprezentacji

Post autor: Grab » 28 gru 2019, 21:42

[mention]Snajper[/mention] mylisz się w założeniu-dla pkt do rzepy liczą się wszystkie turnieje.w praktyce 3 mastery,ale w teorii 3 najlepsze wyniki z dowolnych turów.nikt nigdy nie powiedział,że master musi być na euro/wc i nie sugeruj tego proszę.we Wro tylko 2/3 turów nie mieliśmy na duńskie i naszym zdaniem są to najbardziej zbalansowane zasady.jako organizatorzy mamy dowolność w ustalaniu rulesetu(bazujemy na sprawdzonym) a ludzie głosują przecież nogami ;)
steam: grabpl
cziterkiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości