Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Vincent » 18 gru 2018, 18:37

Na razie wstrzymajmy się i zobaczymy. Po tym co Pieta napisał i Leon mam nadzieję, że faktycznie jak przyjdzie czas to osoby za to odpowiedzialne się zbiorą, zrobią co mają zrobić i udowodnią mi że niepotrzebnie tyle gadam :)

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 18 gru 2018, 22:20

Naiwny

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Shawass » 18 gru 2018, 22:44

Vincent pisze: 18 gru 2018, 18:37 Na razie wstrzymajmy się i zobaczymy. Po tym co Pieta napisał i Leon mam nadzieję, że faktycznie jak przyjdzie czas to osoby za to odpowiedzialne się zbiorą, zrobią co mają zrobić i udowodnią mi że niepotrzebnie tyle gadam :)
Całkowicie Cię nie kumam :D Znaczy jeśli nie chcesz się udzielić i pomóc w tym procesie to jak najbardziej rozumiem - nie chcesz to nie.

Sam oddaję funkcję NAF national tournament organizera bo mi to chujowo idzie plus nie mam żadnego pomysłu jak to rozwijać i WIEM że ktoś inny ogarnie to lepiej.

Jestem 100% za tym żebyś Ty podziałał z absolutnie tylko dwoma tematam - 1) ustawienie osobnego tematu który wynika z dyskusji ogólnej (np. czy liczyć turnieje zagraniczne do rankingu) wraz z ded....terminem czasowym do kiedy trwa dyskusja i 2) przedstawienie propozycji zebranych z dyskusji koordom i pilnowanie żeby głosowanie zostało zamknięte do konkretnej daty - i jestem gotowy o to walczyć, bo widzę że FAKTYCZNIE chcesz zmian a osoba która nie jest koordem a by była batem na koordów by się przydała, szczególnie że nie chcesz żeby koordzi "sobie tylko głosowali" :P Jeśli tego nie chcesz to porzucam temat i faktycznie "niepotrzebnie gadaj", jak to sam określiłeś, ja będę proponował to dalej kolejnej osobie. Ale serio uważam że się do tego nadajesz.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Vincent » 19 gru 2018, 10:46

Po prostu widząc ile osób jest zaangażowanych w tę dyskusję, zaczynam mieć wątpliwości czy ktokolwiek, kiedykolwiek skorzysta z takich powydzielanych tematów. Czy ktokolwiek kiedykolwiek w ogóle rzuci na to okiem :) A robić, żeby po prostu zrobić, to tak średnio się chce.
Jesteś jedyną osobą która powiedziała poza mną, że to miałoby sens.
Reszta wypowiedzi w tym temacie była raczej odwrotna.

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 19 gru 2018, 10:58

Dawaj Vincent, liczymy na Ciebie!

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Shawass » 19 gru 2018, 11:23

Vincent pisze: 19 gru 2018, 10:46 Jesteś jedyną osobą która powiedziała poza mną, że to miałoby sens.
Reszta wypowiedzi w tym temacie była raczej odwrotna.
Daj cytat, bo póki co mam wrażenie że mamy łańcuszek tematów, ALE większość dyskutuje na ten temat, który akurat jest poruszany. Może coś przegapiłem :D

Ma to sens bo łatwiej wtedy odnieść się do czyichś opinii na konkretny temat oraz wyłonić konkretne propozycje, plus każda dyskusja ma termin do kiedy trza się wypowiedzieć a te będą różne dla różnych tematów. No i ostatecznie - łatwiej będzie spamić linkami do konkretnej dyskusji :P
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 662
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: KapitanStokczan » 19 gru 2018, 19:29

Siemka,

Sorry za brak obecności w dyskusji, ale byłem na urlopie z kiepską dostępnością do neta: W miarę przeczytałem dyskusję i jeżeli o mnie chodzi to:
Do repry 5+3
Ograniczone turnieje master do max 6 w odstępie 5 tygodni
Mastery wyłaniane co roku przed sezonem, żeby inne środowiska mogły się wybić.(kalendarz obowiązkowy)
Challengerów nie wiem czy brałbym pod uwagę ponieważ może być mniejsza frekwencja graczy z topki, ranking turnieju spada nie poprzez liczbę osób a jakość graczy (Tarnów) j
Zagraniczne turnieje nie
FUMBLL nie
[mention]Larry Croft[/mention] Rozumiem, że przejąłeś stanowisko dziczka jako koordynatora?


Jeżeli pominąłem jakiś temat zadajcie pytanie i odpowiem.
Natomiast wg. mnie powinno być spotkanie koordynatorów + reprezenntantów repry plus osób, które powinny tu być(np. Pieta) i siąść przy piwie obgadać wszystko wywalić kawę na ławę dojść do kompromisów WYSŁUCHAĆ opozycji dać sobie z liścia później buzi. Spisuje się ustalenia, później wywalamy je na forum i siema nara :) Pisałem o tym wcześniej, żeby się spotkać nie lubię dyskutować w necie. Proponuję, żeby takie spotkanie zrobić w Łodzi na pingiwinie lub najpóźniej na Brick Bowlu ogłosić to jeżeli kogoś nie będzie trudno. Albo bardzo dokładna ankieta, aczkolwiek uważam że spotkać się i obgadać to byłoby lepsze.
5!
NAF 25276

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 662
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: KapitanStokczan » 19 gru 2018, 19:36

Shawass pisze: 18 gru 2018, 22:44
Sam oddaję funkcję NAF national tournament organizera bo mi to chujowo idzie plus nie mam żadnego pomysłu jak to rozwijać i WIEM że ktoś inny ogarnie to lepiej.
Nie oddajesz :)
NAF 25276

Awatar użytkownika
Czeftek
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 30 lis 2017, 22:33

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Czeftek » 20 gru 2018, 22:54

Taka szybka myśli propos reprezentacji ranking powinien uwzględniać też jednak kto z kim wygrał. Bo. Jedzie sobie Lary Croft na 2 turnieje wygrywa i gra mniej-więcej tak:
Turniej A:
1 Mecz - ktoś nowy
2 Mecz - ktoś nowy
3 Mecz - ktoś nowy
4 Mecz - ktoś nowy
5 Mecz - Czeftek
Turniej B:|
1 Mecz - ktoś nowy
2 Mecz - ktoś nowy
3 Mecz - ktoś nowy
4 Mecz - ktoś nowy
5 Mecz - Sir Mewash

Dla mnie logiczne jest iż powinien dostać więcej punktów do repy za Turniej B niż A. Ranking też powinien uwzględniać też jakim grane było zespołem.
Wcześniej wspomniany Larry gra pierwszy turniej WE a drugi Goblinami też jest istotne, no i to z jakim zespołami grał. Ergo potrzebny nam ranking ELO.
stemid: Czeftek

https://steamcommunity.com/id/Czeftek/


„Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia”

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 20 gru 2018, 23:50

Pytanie czy BB nie jest zbyt losowy na ranking ELO? Na klasyczny raczej tak, bo możesz przez dwa lata farmić punkty i stracić je w jednym pechowym meczu przeciwko nowemu. Poza tym nawet taka pierdoła jak pogoda czy blitz czy pitch invasion mogą Ci popsuć grę i nie masz na to wpływu. To co można by zrobić to uwzględnić Opponent Score w rankingu i dawać np. za każde 10 OppSc, które się nabiło w danym turnieju. Przez to nawet będąc trochę niżej na turnieju można by go wyciągnąć w górę przez OppScore i wyrównać się ze ścisłą czołówką.
Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości