Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: leon » 21 gru 2018, 08:59

To ze przegrasz mecze z czołówką nie powinny dawać za bardzo punktów. Bo przegrałes
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: reszka » 21 gru 2018, 09:40

:lol: :lol: :lol:
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: 2GUTTA » 21 gru 2018, 09:53

Ech macie szczęście, że dopiero byłem na 3 dwudniowych turniejach, a więcej gram online, bo mając mandat na żywo wzialbym się za Was, za mordy i wszystko ustawił bez jedenastu stron pierdolenia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ewidentnie brakuje decyzyjności

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: MarkusNord » 21 gru 2018, 09:55

Ja pozwolę się jeszcze chwilkę wstrzymać z wypowiedzią odnośnie konstrukcji wyłaniania reprezentacji widzianą przez pryzmat graczy z Pomorza. Temat śledzę na bieżąco i zrobił się na tyle poważny, że wymaga przeanalizowania w szerszym gronie. Do końca miesiąca skonsultuję jako Koord temat z odpowiednimi osobami z środowiska i podam rzetelne stanowisko.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Shawass » 21 gru 2018, 10:10

Ok, to pytania organizacyjne:
- kiedy zamykamy ten temat dyskusyjny i wyłaniamy z niego propozycje pod głosowanie?
- kto będzie ogarniał tematy dyskusyjne: moderowanie ich żeby trzymały się tematu/tematy poboczne żeby były przenoszone do osobnych tematów dyskusyjnych ORAZ ustalanie terminów do kiedy dana dyskusja będzie trwać?
- czy możemy zrobić temat bez możliwości dyskusji w którym zrobimy to co [mention]Larry Croft[/mention] założył, czyli zestawienie obecnych zasad a nie dyskusję (i wiem że to ja rzuciłem pierwszy ka...post, ale potrzebne było z mojej perspektywy sprostowanie :D )
- kto podejmie się ustalania terminów do kiedy koordzi będą mieli zagłosować?

Oczywiście widzę sens żeby był jeden temat typu Hyde Park, żeby można tam było gadać w nieskończoność, ale resztę dyskusji trzeba rozbić na tematy IMO żeby nie znikały. Z tego co dotąd śledziłem to potrzebne by były następujące tematy:

Rola Koordów (czy powinni dyskutować między sobą przed głosowaniem czy powinni brać udział w głównej dyskusji a potem zebrać głos od swojego środowiska i tylko głosować?)
Zmiany w Rankingu (Turnieje Zagraniczne)
Zmiany w Rankingu (Turnieje On-Line)
Zmiany w Rankingu (Turnieje Lokalne)
Wybór Reprezentacji (8 z rankingu vs 5 z rankingu + 3 dobrani)

I oczywiście więcej jeszcze tematów w międzyczasie, te zarejestrowałem. I jak pisałem wcześniej - nie mam czasu i ogaru żeby z tym działać bo nie wyrabiam z bieżącymi obowiązkami z powodu obecnego stanu mojego życia i chu*nej pracy :|

Więc....kto się tym zajmie? Ktoś chętny? Odpowiedź "ktoś z koordów" imo słaba, chyba że szukamy kozła ofiarnego żeby później pokazać że koordzi to zło i trzeba ich usunąć :D Najlepiej jakby to był ktoś spoza koordów.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 21 gru 2018, 10:20

Mogę porobić takie tematy i zapingowac koordow, ale gdzie je rzucić i czy tylko koordzi powinni je widzieć? Termin jest prosty - przed Brickiem powinno być wszystko wiadomo, więc do końca stycznia powinno być wszystko ustalone.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Shawass » 21 gru 2018, 10:29

[mention]Larry Croft[/mention] - IMO wszystkie tematy powinny być założone w tym podforum (Reprezentacja - EuroBowl), dostępne oczywiście dla wszystkich bo, tak jak powtarzałem, dyskusja powinna być dostępna dla wszystkich :)

Zgadzam się że Brick powinien być terminem końcowym, więc dyskusja IMO powinna skończyć się 07.01 (i tak to w ciul czasu) a głosowanie 14.01.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 21 gru 2018, 10:45

Brick jest w lutym btw

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Vincent » 21 gru 2018, 10:47

Jest osobny dział gdzię Pieta ograniczył uprawnienia i tylko koordzi mogą się tam wypowiadać. Tylko że wtedy takie uprawnienia powinien dostać też "moderator koordów" :D żeby mógł tam tworzyć tematy itp.
Ja w razie potrzeby mogę pomóc przy wydzielaniu tematów, propozycji, moderowania itp. Trzymanie terminów.. jakoś nie czuje żebym siał postrach i żeby ktokolwiek się słuchał w tej kwestii :) to już raczej samodyscyplina koordów powinna być.

Także Larry, jak chcesz to zajmij się tym, a jak będziesz czuł że potrzebujesz wsparcia to daj znać, chętnie pomogę.

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: bor667 » 21 gru 2018, 10:49

tylko nieśmiało wtrącę, że Górny Śląsk wybrał koordynatora.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości