Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 21 gru 2018, 10:50

Wg ważny jest temat, o którym wspomniał Czeftek i o którym napisałem w początkowym poście. Żeby dobrze ustalić listę koordow, trzeba najpierw zdefiniować, czym jest ośrodek. Jeśli ośrodek to miasto/klub, który organizował mastera, to obecną lista się z tym nie pokrywa. Można by też to wydzielić miastami w jakimś sposób? Idk

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Larry Croft » 21 gru 2018, 10:51

O wilku mowa haha

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Pieta » 21 gru 2018, 11:26

O wszystkim na ten rok powinni zadecydować wybrani koordynatorzy czy jest to dobrze wymyślone czy nie. Katowice, Bydgoszcz i Poznań nie podały swoich jak dotąd, więc [mention]bor667[/mention] możesz podać kolejnego.

Wątki na każdy konkretny temat można założyć w tym dziale. Z takiego tematu można by wyłonić opcje do ankiety dla koordynatorów. Ankiety wklei się do działu Administracji Turniejowej i tam Koordynatorzy ostatecznie wybiorą docelowe zasady na sezon 2019/2020.

Można zacząć od zasad wyboru koordynatorów :) Mnie najbardziej interesuje termin wyboru i okres ich działalności. Tzn raczej max 1 rok.

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: bor667 » 21 gru 2018, 11:28

pytanie tylko, czy dla kogokolwiek ma jakiekolwoek znaczenie zdanie ośrodka (np. Katowice), który jest młody i na turnieje jako tako nie jeździ.
ja czytam to ale nie kometuję, bo wiadomo, że w skali kraju jesteśmy nieważni (bez złośliwości. nikt nie kojarzy nikogo z Śląska, może po za Nimarem).

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: leon » 21 gru 2018, 11:51

Błagam nie zaczynajcie od zasad wyboru koordynatorów. Sa juz wybrani, to można na koncu przegadac. Sa ważniejsze sprawy do obgadania.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Shawass » 21 gru 2018, 12:00

bor667 pisze: 21 gru 2018, 11:28 pytanie tylko, czy dla kogokolwiek ma jakiekolwoek znaczenie zdanie ośrodka (np. Katowice), który jest młody i na turnieje jako tako nie jeździ.
ja czytam to ale nie kometuję, bo wiadomo, że w skali kraju jesteśmy nieważni (bez złośliwości. nikt nie kojarzy nikogo z Śląska, może po za Nimarem).
Tak, inaczej doprowadzamy do tworzenia się klubu starszaków i "reszty". Tego nie chcemy, nie chcę podziałów pod tym kątem.

Pierwszych koordów ustalaliśmy bodajże przez to że wogóle jakieś turnieje tam się działy w danym roku i imo bym tak to zostawił. Z tego co pamiętam i moje zdanie :D

[mention]Vincent[/mention] - spoko, dostęp dodatkowa osoba może mieć i nie musisz siać postrachu - musisz mieć tylko dostep do opcji zamykania tematu z ankietą i tyle :D reszta albo się podporządkuje albo jest podstawa do zmiany koorda
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Vincent » 21 gru 2018, 12:09

Dziś wieczorem będę mógł do tego przysiąść jeśli nic mi nie wyskoczy. Powydzielam osobne tematy w tym dziale zgodnie z sugestią Piety. W pierwszym poście kazdego tematu powrzucam propozycje oraz konkretne argumenty za i przeciw jeśli takie się pojawiły i będę je aktualizował wraz z rozwojem dyskusji. Wtedy kontynuacja rozmów dobrze żeby kontynuowana była w odpowiednich tematach, a ten temat pozostanie otwarty żeby ewentualnie poruszać nowe wątki.

Muszę tylko znać ostateczny termin kiedy konieczne jest podjęcie decyzji. 2 tygodnie przed tym terminem odpali się ankiety bazując na zebranych propozycjach już w dziale dla Koordynatorów. Oni będą mogli tam dokończyć we własnym gronie.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Shawass » 21 gru 2018, 12:20

Vincent pisze: 21 gru 2018, 12:09Powydzielam osobne tematy w tym dziale zgodnie z sugestią Piety.
Dobrze że Pieta to zasugerował, najwidoczniej pisałem jakoś nieczytelnie :lol:

Rób tak! :) Dałbym ludziom czas na to żeby na te propozycje się jeszcze wypowiedzieli (tak z tydzień) po czym dopiero ankiety dla koordów, ale to moja sugestia do powyższej sugestii.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: Vincent » 21 gru 2018, 12:57

No dobra, Shawass zasugerował, Pieta potwierdził z perspektywy uprawnień :D bo pisząc o Piecie chodziło mi głównie o kwestie uprawnień na forum.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Zestawienie obecnych zasad doboru Reprezentacji

Post autor: reszka » 21 gru 2018, 15:28

Brawo V
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość