Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Snajper » 10 maja 2020, 11:22

Leon- to Ty zacząłeś od prywatnych ataków, że jestem draniem chcąc zabrać Domingo pierwszy turniej w sezonie. Jeżeli uważasz, że grupa znajomych odnosi się do Ciebie i czujesz sie obrażon, to albo jednak coś jest na rzeczy, albo widać muszę pisać wprost.

Z organizacji Euro Bowl powinno zostać tyle pieniędzy, żeby zasponsorować kadrę w następnych latach. I to po prostu dla najlepszej 6-8. Tak, żeby kadra nie była grupą znajomych, których stać na wyjazd "jako kadra". Takie jest moje prywatne zdanie.

Jeżeli chcesz możemy ten temat ciągnąć dalej tutaj, ale to co napiszę nie ma żadnego znaczenia. Oficjalnie rezygnuje z organizacji BB w Polsce i niedługo podam nowego koordynatora z ośrodka Lublin.
Obrazek

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: rover » 10 maja 2020, 12:26

Przygladam sie tej dyskusji z boku i wydaje mi [mention]Snajper[/mention], ze tym razem to troche dramatyzujesz.

Zazwyczaj sie nie zgadzam z Leonem i blizej mi do Twoich pogladow w wielu sprawach, ale tutaj na serio nie widze, zadnej obrazy nikogo. Normalna rozmowa z roznymi punktami widzenia.

A co do tekstu o 3-4 osobach, ktore plasuja sie zazwyczaj wysoko i beda chcialy jechac do Malty. Reszka, misiozaurus, ja. Jak sie zepniemy w kolejnym sezonie, to pewnie uda sie uplasowac w top8. Jak nam bedzie zalezalo to kasa sie znajdzie. Obiektywne fakty, a nie zadne kolesiostwo lol. A jakby kadra byla sponsorowana z euro to juz w ogole bajka.

Rzucanie recznikiem w tej sytuacji to odmroze sobie na zlosc uszy. Kup se na wieczor Jamesoona i gra gitara.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2020, 12:31 przez rover, łącznie zmieniany 2 razy.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: leon » 10 maja 2020, 12:29

Snajper pisze: 10 maja 2020, 11:22 Leon- to Ty zacząłeś od prywatnych ataków, że jestem draniem chcąc zabrać Domingo pierwszy turniej w sezonie.
to był żart a nie atak na kogokolwiek. i jesli tego nie zrozumiales to przepraszam.


Jeżeli uważasz, że grupa znajomych odnosi się do Ciebie i czujesz sie obrażon, to albo jednak coś jest na rzeczy, albo widać muszę pisać wprost.
czuje sie obrazon za insynuacje ze ktos moglby zasponsorowac komus i jego znajomym wyjazd na repre z funduszy ze tak powiem spolecznych
a kto co robi sobie ze swoimi prywatnymi pieniedzmi to jego sprawa i jeszcze raz powtorze bo chyba nie dotarlo, ze pisalem ze znam osoby ktore pojada na turniej w Malcie bez wzgledu na to czy sie zakwalifikuja do kadry i zagraja w niej czy pojada sobie zagrac w europen. ale chyba wolisz nie czytac niestety ze zrozumieniem tego co pisze
Z organizacji Euro Bowl powinno zostać tyle pieniędzy, żeby zasponsorować kadrę w następnych latach. I to po prostu dla najlepszej 6-8. Tak, żeby kadra nie była grupą znajomych, których stać na wyjazd "jako kadra". Takie jest moje prywatne zdanie.
byłem pierwszym który o tym mowil. ze jest szansa przy odpowiednim gospodarowaniu budzetem i brakiem nieprzewidzianych wydatkow aby sponsorowac, albo chociaz dolozyc do kadry przy drogim wyjezdzie na Malte. i tu zgadzamy sie bardzo ze soba. nie rozumiem czemu zatem mnie atakujesz i jeszcze przekrecasz to co pisze
Jeżeli chcesz możemy ten temat ciągnąć dalej tutaj, ale to co napiszę nie ma żadnego znaczenia. Oficjalnie rezygnuje z organizacji BB w Polsce i niedługo podam nowego koordynatora z ośrodka Lublin.
nie rob teraz z siebie meczennika, dlatego ze nie przeczytales ze zrozumiemiem mojego posta. akurat organizowanie turniejow wychodzi Ci bardzo dobrze (zero sarkazmu lub dowcipu). moze wez troche na wstrzymanie. bo to ze nie zgadzamy sie w kalendarzu nic nie znaczy, zgadzamy sie w kwestii dosponsorowania kadry (top 8 czy top 6+2 cokolwiek bedzie wtedy). peace
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: leon » 10 maja 2020, 12:34

dzieki [mention]rover[/mention] za glos rozsadku. wiem, ze jakbys sie ze mna nie zgadzał to pierwszy byś tu pisał. doceniam :)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Elkołak » 10 maja 2020, 12:59

leon pisze: 10 maja 2020, 12:34 dzieki @rover za glos rozsadku. wiem, ze jakbys sie ze mna nie zgadzał to pierwszy byś tu pisał. doceniam :)
Drużynę do PLBB zglaszaj nazwę podawaj a nie tu gadasz i gadasz :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: teillman » 11 maja 2020, 18:33

[Mention]snajper[/mention] zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć :D
Już że 3 razy rzucałeś BB ale wiemy że tak nas kochasz że to tylko takie pitolenie ;)
Kwestia ew. Dosponsorowania repry na Maltę była omawiana już na samym początku jako poważny temat przy mądrym gospodarowaniu budżetem.
Stąd choćby decyzja o utrzymaniu wpłat do końca maja. Musimy dokładnie znać budżet żeby takie rzeczy liczyć. W marcu 2021 mogłoby się równie dobrze okazać że przyjedzie nie 500 graczy ale 200 bo korona będzie trwać np. Cały rok ("TFU odpukać!").
I przestańcie się już napierdalac bo zadzwonię na policję i was porozstawiają. Poza tym kto się czubi ten się lubi
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: reszka » 12 maja 2020, 12:59

Miało być spokojnie a za własnym cieniem nie nadążam.

Tutaj już się pogodziliście.

Nie wiem czy na temat, bo musiałem nadrobić po kilka stron w różnych wątkach, ale moim zdaniem:

- jeśli wpłaty są teraz (a są), to repa do euro2020 już jest wybrana i nie zmieniamy tego.
- Jak rozmawiałem z Grabem 3 tyg. temu, to mu wyraźnie powiedziałem, że jeśli wpłaty miałyby być np. 31 grudnia, to rozważyłbym przedłużenie okresu kwalifikacyjnego aż do grudnia (ergo zapewne o 2-3 mastery), na zasadach w bliżej niesklasyfikowanych.
- jeśli wpłaty maj 2021, to przedłużyć okres kwalifikacji do maj 2021.

I to jest moje zdanie wyrażone 3 tyg temu, nie zmieniłem go. A jako że wpłaty będą do końca maja 2020 (a może się kiedyś dowiecie, ile było problemów z zajęciem wspólnej decyzji przez chłopaków), to decyzja o kształcie repy jest jak do tej pory.

Może to głupie, że to wiążę z pieniędzmi, ale dobre relacje trwają dopóki nie zaczniemy mieszać pieniędzy w te relacje.

A co do Malty:

- trzeba założyć inny wątek. Opcje będą trzy, albo będą liczone wszystkie turnieje od polish open 2021 do goat 2022 (rok), albo od PO 2020 do goat 2022 (lecimy z rankingiem na maxa), albo propozycja jak Sniper zmiana okresów.

Ale to inna dyskusja.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: leon » 12 maja 2020, 14:15

mówia home office, bedzie luzniej. u mnie nie jest ale to pewnie przez dwa gałgany, które sa czaly czas w domu :-)
Już Cie nawet [mention]reszka[/mention] nie poganialem z zagadkami a tak mocno niektorzy na nie czekaja
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: leon » 05 cze 2020, 17:16

co by nie mowic to 1 turniej figurkowy bedzie juz wkrotce. nie wiem czy koordynatorzy zdecydowali co z rankigiem. bo zwyciezca w Krakowie moze byc na dlugo liderem rankingu ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Vex » 05 cze 2020, 19:53

leon pisze: 05 cze 2020, 17:16 co by nie mowic to 1 turniej figurkowy bedzie juz wkrotce. nie wiem czy koordynatorzy zdecydowali co z rankigiem. bo zwyciezca w Krakowie moze byc na dlugo liderem rankingu ;-)
Tylko do rankingu są zaliczane mastery. :)
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość