Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Snajper » 09 maja 2020, 09:05

Chcę tylko [mention]leon[/mention] zauważyć, że pierwszy termin zapisów kadr narodowych na Euro Bowl w Polsce był do końca marca. Gdyby odobył się Goat Cup mielibyśmy 2 tygodnie na wszystkie ustalenia. Koniec grudnia to nie jest rok przed imprezą, to jest koło 3 miesiące przed podjęciem decyzji o kadrze. Myślę, że na Maltę kadrę będzie ciężko zebrać ze względu na koszty.

Będąc dokładnym my gramy maksymalnie 2 turnieje na zasady następnego Euro. Do kadry na Euro Bowl Poland został rozegrany 1 turniej na rule set tego turnieju - Winter Cup. Jeżeli Malta poda swój rule set po EB w Warszawie, to w następnym sezonie znowu zagramy maksymalnie na ich zasady na Winter Cup i może Goat Cup (wychodząc z założenia że sezon zostaje po staremu do marca). 1 czy 2 mastery na 6-7 w sezonie to żadna wymierna wartość, więc o żadnym zwężeniu perspektywy tutaj mowy nie ma. I tak wybieramy kadrę z osób, które dobrze zagrały na zasady poprzedniej dużej imprezy, a nie tej która nas czeka.

Tak więc czy sezon się skończy w grudniu czy w marcu to próbka turniejów pozostanie taka sama. W szczególności liczenia 3 najlepszych turniejów, gdzie hipotetycznie Winter Cup i Goat Cup dla czołowej 6 może nie być brany nawet pod uwagę.
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: leon » 09 maja 2020, 11:57

troche nie zgadzam sie z Twoim wyprowadzeniem ile turniejow gramy w jakim rulesecie. niestety nie mam czasu przejrzec wszystkich tematow turniejow i zaprezentowac dokladnych wynikow. nie chodzi mi o upieranie sie na cos slepo. zostawmy moze, ze uwazam ze koniec marca to dobry termin na zakonczenie sezonu (pol roku przed impreza). rozumiem natomiast Twoje argumenty i je szanuje.

co do Malty to znam juz 3-4 osoby zwykle plasujace sie w czolowce rankingu, ktore beda chetne i pojada tak czy siak czy repra czy europen. stawiałbym wrecz ze 8 uda nam sie zlozyc z grupy osob max do 20 miejsca w rankingu.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Bratiszka » 09 maja 2020, 12:40

Czyli połowa repry na Maltę już ustalona :shock:
Pytałem o termin właśnie z tego powodu o którym pisze Snajper, na EB w Polsce to nie problem bo mamy imprezę na miejscu ale np. taka Malta no to może już zająć trochę czasu skompletowanie ekipy, dlatego pomysł Snajpera wydaje się rozsądny, mam nadzieję że koordzi podejmą decyzje zbierając info ze swoich środowisk
Obrazek

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Snajper » 09 maja 2020, 13:50

Ale [mention]leon[/mention] to nie ma co sie strasznie rozpisywać i wchodzić w głeboką matematykę. Mamy 5 Masterów (a tylko one liczą sie do rankingu) w roku (licząc sezon od kwietnia do marca, na przykładzie roku 2019):
Polish Open - zasady World Cup
Beach Bowl - zasady World Cup
Rum Bowl - własne zasady w tym roku (miał być Euro Bowl, ale po pierwsze je zmieniliście, a po drugie zwykle Shawass nie będzie znał rule setu na kolejny Euro Bowl)
Winter Cup - Euro Bowl (i to jedyny turniej w roku na ten rule set)
Brick Bowl - ATV.

Tyle. Czas pokaże jakie zasady będą na Goat Cup jak juz sie w końcu odbędzie jako Master.

To że są jakieś lokale na zasady Euro nie ma żadnego znaczenia pod względem repy. Nie musisz więc przeglądać wszystkich tematów. Możesz sie zgadzać lub nie ale takie są fakty - na caly sezon 1 turniej na zasady Euro Bowl Poland.

Dodam więcej. 6 z 8 osób z kadry nie bierze pod uwagę wyniku z Winter Cup, bo albo ich nie było, albo mieli 3 lepsze wyniki na innych turniejach podczas calego sezonu.

Podsumowując- niezależnie od terminu kadra ustala sie na podstawie wyników z rule setu z poprzedniej dużej imprezy, a nie tych zasad na która jedzie.

Tą wstawkę o "znam 3-4" osoby do kadry przemilcze. Mam szczerą nadzieję, że na Malte znajdą się funduszę dla kadry, aby zasponsorować wyjazd dla najlepszej 8 w Polsce, a nie grupie znajomych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Shawass » 09 maja 2020, 16:12

Snajper pisze: 09 maja 2020, 13:50 Rum Bowl - własne zasady w tym roku (miał być Euro Bowl, ale po pierwsze je zmieniliście, a po drugie zwykle Shawass nie będzie znał rule setu na kolejny Euro Bowl)
Jeśli nie będzie znał to RB nie powinien się do repry liczyć? Just asking :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Snajper » 09 maja 2020, 16:21

Shawass pisze: 09 maja 2020, 16:12
Snajper pisze: 09 maja 2020, 13:50 Rum Bowl - własne zasady w tym roku (miał być Euro Bowl, ale po pierwsze je zmieniliście, a po drugie zwykle Shawass nie będzie znał rule setu na kolejny Euro Bowl)
Jeśli nie będzie znał to RB nie powinien się do repry liczyć? Just asking :D
Zupełnie nie o to mi chodziło. Ja nie piszę przecież, że chcę aby był liczony tylko rule set z turniejów na zasady danego turnieju, bo wtedy mamy caly 1 turniej do rankingu (dwa jeżeli bedziesz znał rule set i zrobisz na niego RB). Ja pokazuje ze nie ma znaczenia sezon do marca czy do grudnia, bo liczba turniejów na dany rule set jest taka sama - a to był argument Leona.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Shawass » 09 maja 2020, 17:43

Czytałem, widziałem że są emocje, ale wolałem dopytać na wszelki ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Tomek Kos » 09 maja 2020, 18:27

Snajper pisze: 09 maja 2020, 13:50 Tą wstawkę o "znam 3-4" osoby do kadry przemilcze. Mam szczerą nadzieję, że na Malte znajdą się funduszę dla kadry, aby zasponsorować wyjazd dla najlepszej 8 w Polsce, a nie grupie znajomych.
Ale co jest złego w tej wstawce?
Sponsoring to piękna wizja ale dotychczasowe realia były takie jak napisał Leon - trzeba chcieć wydać 3k złotych żeby pojechać na EB. Nie każdy w top rankingu miał taką chęć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: Snajper » 09 maja 2020, 20:07

Nie było tematu. Dostaje co moment sygnały, że niepotrzennie się wychylam i coś proponuję jak wszystko jest dobrze po staremu. Widać tak na prawde jest i nie piszę tego z jakąś złośliwością- po prostu myślałem, że jest problem i mamy dobry czas go rozwiązać.

Nie ma problemu- nie ma tematu.
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Poland 2020

Post autor: leon » 10 maja 2020, 08:19

Snajper pisze: 09 maja 2020, 13:50 Tą wstawkę o "znam 3-4" osoby do kadry przemilcze. Mam szczerą nadzieję, że na Malte znajdą się funduszę dla kadry, aby zasponsorować wyjazd dla najlepszej 8 w Polsce, a nie grupie znajomych.
odniose sie do tego. bo to akurat bardzo niemiły tekst z Twojej strony.

zacytuje co napisałem: "co do Malty to znam juz 3-4 osoby zwykle plasujace sie w czolowce rankingu, ktore beda chetne i pojada tak czy siak czy repra czy europen."
gdzie widzisz tu ze ktos zasponsoruje grupie znajomych wyjazd? 3-4 osoby pojada bez wzgledu na to czy sie dostana do kadry czy nie. repra czy europen. gdzie tu jest sponsoring wyjazd znajomych do repry? rozumiem [mention]Snajper[/mention] ze mozemy sie nie zgadzac w kwestii od kiedy liczyc do kiedy. i sa to to pierdoły jak bedziemy liczyc. natomiast jakies Twoje insynuacje nie sa pierdołami i sa wrecz chamskie.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości