[Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

[Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Shawass » 03 sty 2020, 08:28

Z serii kwestii do ustalenia w styczniu zaproponowanych przez Reszkę.
Ważne! Proszę ograniczyć offtop. Dyskusja dotycząca listy koordów i tematów nie pokrytych przez tematy dyskusyjne TUTAJ
Termin zakończenia dyskusji: 17.01.2020 (może zostać skrócony)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytanie pod dyskusję:
Kwalifikację uzyskuje gracz spomiędzy turniejów klasy Master i challenger. Turnieje Master w sezonie 2019/2020 będą następujące:
Polish Open
Trójmiasto
Rzeszów
Warszawa
Wrocław
Lublin
Turniej klasy challenger musi spełnić wymóg dla tego turnieju i nie ma zamkniętej listy turniejów tej klasy w sezonie.

Coś zmieniamy, czy zostaje jak dotąd. Tutaj nie ma pytania (trudno o warianty, samo TAK/NIE jest mega słabe), ale wiecie o co chodzi.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: leon » 03 sty 2020, 08:40

Kwalifikację uzyskuje gracz spomiędzy turniejów klasy Master i challenger - tak
natomiast liste Masterow powinni zweryfikowac koordynatorzy czy wszystkie ktore sie odbyly spełnił wymagania na Mastery
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Snajper » 03 sty 2020, 08:51

leon pisze: 03 sty 2020, 08:40 natomiast liste Masterow powinni zweryfikowac koordynatorzy czy wszystkie ktore sie odbyly spełnił wymagania na Mastery
A jakiś konkret? Jakiś Master nie spełnił jakiegoś kryterium?
Obrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: leon » 03 sty 2020, 08:55

słyszałem, podkreslam słyszałem, bo sam nie widzialem ale podobniez były dopuszczone druzyny nie pomalowane. dlatego rzucilem to tylko jako haslo bo nie mam pełnej informacji. osoby zainteresowane zapewne same dadza znac, a ja o tym ze przede wszystkim koordynatorzy powinni zweryfikowac wszsystkie Mastery i tak co roku
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Bratiszka » 03 sty 2020, 09:25

leon pisze: 03 sty 2020, 08:55 słyszałem, podkreslam słyszałem, bo sam nie widzialem ale podobniez były dopuszczone druzyny nie pomalowane. dlatego rzucilem to tylko jako haslo bo nie mam pełnej informacji. osoby zainteresowane zapewne same dadza znac, a ja o tym ze przede wszystkim koordynatorzy powinni zweryfikowac wszsystkie Mastery i tak co roku
Szkoda by było stracić mastera i brak kwalifikacji do rankingu przez to, że goście z zagranicy przyjechali z niepomalowanymi drużynami, jeśli o tym samym myślimy.
Z jednej strony moim zdaniem musi to być obowiązkowe z drugiej raczej trudno powiedzieć komuś kto przyjechał set km z zagranicy, że nie zagra bo przez niego stracimy mastera. Może rozwiązanie z Rekina jest jednak dobrym rozwiązaniem? Chodzi mi o wysyłanie zdjęć drużyn.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Tomek Kos » 03 sty 2020, 09:32

leon pisze: 03 sty 2020, 08:55 słyszałem, podkreslam słyszałem, bo sam nie widzialem ale podobniez były dopuszczone druzyny nie pomalowane. dlatego rzucilem to tylko jako haslo bo nie mam pełnej informacji. osoby zainteresowane zapewne same dadza znac, a ja o tym ze przede wszystkim koordynatorzy powinni zweryfikowac wszsystkie Mastery i tak co roku
Kurde, jak ja nie lubię takiego pisania. Żeby każdy czytający wiedział o co chodzi - jeden z Węgrów przyjechał na Rumbowl niepomalowaną drużyną.

Serio to ma być powód żeby kwestionować Mastera?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Shawass » 03 sty 2020, 09:38

Bratiszka pisze: 03 sty 2020, 09:25
leon pisze: 03 sty 2020, 08:55 słyszałem, podkreslam słyszałem, bo sam nie widzialem ale podobniez były dopuszczone druzyny nie pomalowane. dlatego rzucilem to tylko jako haslo bo nie mam pełnej informacji. osoby zainteresowane zapewne same dadza znac, a ja o tym ze przede wszystkim koordynatorzy powinni zweryfikowac wszsystkie Mastery i tak co roku
Szkoda by było stracić mastera i brak kwalifikacji do rankingu przez to, że goście z zagranicy przyjechali z niepomalowanymi drużynami, jeśli o tym samym myślimy.
Z jednej strony moim zdaniem musi to być obowiązkowe z drugiej raczej trudno powiedzieć komuś kto przyjechał set km z zagranicy, że nie zagra bo przez niego stracimy mastera. Może rozwiązanie z Rekina jest jednak dobrym rozwiązaniem? Chodzi mi o wysyłanie zdjęć drużyn.
Nie wiem czy szeptu szeptu które do Leona doszło dotyczyło Rum Bowla, mnie jedna słownie osoba na ten temat zwróciła uwagę na privie której też tam nie było, więc podejmę temat żeby nie było że milczę no i żeby więcej szeptu szeptu nie było przynajmniej co do mojego turnieju (jeśli tego dotyczyło, ofc :D :D :D )

U mnie BlackOrc (dobry człowiek z Węgier) miał niepomalowane High Elfy - w angielskiej wersji regulaminu zapomniałem wpisać obostrzenie o pomalowanych drużynach więc cała wina jest na mnie ponieważ nie miałem podstaw do wyrzucenia/nakazania mu grać inną drużyną a też na Węgrzech nie ma jakichś szczególnych wymogów malowania. Wszyscy polscy gracze, i reszta węgrów, mieli za to pomalowane modele.

Jeśli podjęta decyzja będzie o tym żeby Rum Bowl był challengerem w tym roku to przyjmę to :D

Co do mojego zdania na pytanie o turnieje liczące się do repry - wrzucam kwestię żeby rozważyć Rekina jeśli ktoś będzie w stanie rozwiązać problem jak to sprawiedliwie liczyć. Leon odniósł się do tego punktu wcześniej, poddaję go tutaj pod dyskusję też.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Bratiszka » 03 sty 2020, 09:44

Absolutnie nie ma mowy o tym aby RB był potraktowany jako challenger, była już rozmowa na temat figurek dopuszczonych teraz o malowanie, organizator powinien zdecydować co z tym robi, pozbawienie mastera statusu przez niepomalowaną drużynę to przesada.
Jeśli chodzi o Rekina to jest turniejem specyficznym i o tym też ostatnio była dyskusja, jeśłi ktoś wymyśli sposób na policzenie tego sprawiedliwie jak mówisz to ok, ale czy taki sposób istnieje :D
Obrazek

stikman
liniowy
Posty: 1088
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: stikman » 03 sty 2020, 09:53

Tak jak w pierwszym poście - wymienione miasta plus PO jak najbardziej mają prawo być masterem.
Jeśli Rumboowl nie spełnił założeń - pozostawiam decyzję dla koordów.
Pozostałe turnieje mogą być chellangerem po spełnieniu wymogów turnieju klasy chellanger.

W przyszłym sezonie miasta z chellengerem mogą się ubiegać o mastera. Czy go dostaną? Decyzję podejmą koordzi.
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: [Dyskusja] Turnieje liczące się do repry

Post autor: Snajper » 03 sty 2020, 10:10

To ja mam inne pytanie. Czy skoro mamy dziurę w Masterach na jesieni - we wrześniu jest Rum Bowl, a w listopadzie jest Winter Cup - to czy Lublin może dostać 2 mastera w październiku na Black Cat? Zarówno Goat Cup i Black Cat spełniły wymogi aby stać się w 2020 Masterem, a chyba żaden ośrodek bez Mastera w tym terminie nic nie planuje.

Wiem, że Polish Open jest jakby obok (ale nadal liczymy to jako Master), [mention]Zielu[/mention] pewnie też chciałby w przyszłości aby Bowlmagedon miał wyższy prestiż (a był w takim terminie, że nie kolidował ani z Beach Bowl, ani z Rum Bowl i zapełnia kolejna lukę)- no i jest jeszcze w Warszawie Winter.

Może ten zapis o 1 masterze na ośrodek nie ma aż takiego sensu ? Jeżeli dane miasto daje radę i jest wolny termin, to może nie wprowadzać takich ograniczeń?

Lublin z chęcią podejmie się organizacji drugiego Mastera w 2020.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2020, 10:19 przez Snajper, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość