[Dyskusja] Ilość osób wybieranych do reprezentacji

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] Ilość osób wybieranych do reprezentacji

Post autor: rover » 05 sty 2020, 15:07

[mention]Kretonal[/mention] to zostanmy na pozycji, ze sie zgadzamy, ze sie nie zgadzamy. Mam zupelnie inne zdanie w kontekscie wiekszosci tego co napisales. Rozwiniecie tematu wymagaloby napisania kolejnego elaboratu, a to nie miejsce na taka rozmowe. Ja juz powiedzialem co sadze w temacie i szanuje Twoj punkt widzenia, chociaz zostane przy swoim.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] Ilość osób wybieranych do reprezentacji

Post autor: Vincent » 05 sty 2020, 19:07

Ja mam wrażenie że moje intencje nie do końca zostały dobrze odebrane.
Zostało zaproponowane, że w rankingu powinna byc uwzględniana rasa i w reprze można grać tylko taką rasą jaką robiło się wyniki.
To ja podałem przykład, że to nie jest dobre podejście.
Oczywiście to co Kretonal mówisz, że Woodami łatwiej wykrećić wynik to się zgadza, co nie znaczy że będzie się nimi automatycznie w topce.

Dla mnie najrozsądniejsze jest chyba to co do tej pory było i ew. ktoś z repry może potwierdzić.
6+2.
6 gości wpada dzięki wynikom bo na to zasłużyli. Bo jeździli na mastery i osiągali na nich dobre wyniki. Kapitan repry rozdziela rasy pomiędzy nich tak by z repry wycisnąć jak najwiecej. Na koniec dobierają dwóch najlepszych według nich ludzi, którzy uzupełnią skład rasami, których jeszcze nie rozdzielili.

Jak dwóch gości najlepszych w Polsce i najbardziej wszechstronnych zrobi sobie chellenge "kto będzie wyżej dwarfami" i każdy turniej będą zajmować dwa pierwsze miejsca, czemu jednego z nich mamy wykluczyć z repry? To że jest dopiero drugim dwarfem, nie znaczy że nie powinien grać w kadrze.

EDIT:
Dobrze wiem, że jaki system nie wymyślimy to na każdy znajdą się argumenty "za" i "przeciw". Po prostu chce podać kontrargument jeśli jakiś widzę.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] Ilość osób wybieranych do reprezentacji

Post autor: Shawass » 13 sty 2020, 21:50

Jeśli ktoś chce zabrać jeszcze zdanie w temacie to przypominam że czas na dyskusje jest do piątku (17.01). Dla czepialskich do 23:57 ;]
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] Ilość osób wybieranych do reprezentacji

Post autor: Shawass » 18 sty 2020, 12:16

Dzięki wszystim za dyskusję, poniżej pytanie które pójdzie pod głosowanie koordynatorów:
Czy do reprezentacji wybieramy układ dotychczasowy, czyli 6+2, czy coś zmieniamy?

a) Zostaje 6+2
b) 7+1
c) 8+0
d) Wolę inaczej (później sprecyzujemy, co to znaczy inaczej. Odpowiedź tę należy zaznaczyć, jeśli ktoś uważa, że warto na ten temat choć trochę porozmawiać - poprzednia odpowiedź to wzięcie gotowca).
Potencjalne dalsze dyskusje wynikające z tematu (feel free żeby takowe zacząć):
- jakiekolwiek które mogłem ominąć

Temat zamykam, wyniki głosowań zostaną ogłoszone prawdopodobnie po 25.01 lub wcześniej. Dla dalszej dyskusji zapraszam TUTAJ
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Zablokowany

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość