Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: leon » 07 lut 2022, 18:35

Akurat Ciebie Reszka nikt o prywate by nie posadzil. A co do formalizmu to ja jestem najbardziej przestrzegajacym gosciem regulaminy i przepisy tutaj, a akurat w tym wypadku o jakim piszesz to potaplałbym sie troche w blocku i sam wydrukował zdjecie Erica.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: KapitanStokczan » 07 lut 2022, 19:33

@MarkusNord
Robi się delikatny bałagan, też polubiłem to community na początku!
Potem było coraz gorzej a dlaczego?
Bo sami sobie tworzymy problemy... 3 kolory podstawki trawki, mastery srastery, koordynatorzy i inne gówna.
Juan(hiszpan) do dzisiaj z nas ciśnie bekę, że nie można przyjść na turniej bez pomalowanych figurek.
Polska mentalność robienia z niczego wielki coś...ochy i achy zamiast cieszyć się grą.

Czy może ktoś odpalić ankietę gdzie wpiszą się osoby, które chcą powalczyć o miejsce w reprze? Bo może od tego byśmy zaczęli ? Później proszenie się kogoś graj czy nie graj. Rover wymiata i ma gdzieś granie w reprze, Elkoko też chyba bez entuzjazmu, a są to trenerzy którzy IMO powinni w niej być.
Chciałbym wiedzieć ile osób się zgłosi na chęć wyjazdu/gry? Może robimy gównoburze o nic?
NAF 25276

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: leon » 07 lut 2022, 19:35

Rover tak tylko pisze. :) zobaczysz ze pojedzie na Malte w reprze
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: Oren » 07 lut 2022, 19:43

Już pisałem, Reszka na prezydenta!

Jest dokładnie jak mówisz, zaczęliśmy patrzeć nieco inaczej na Blood Bowla. Część z nas pojechała na mistrzostwa świata, zobaczyła co to znaczy wielki turniej, niektórzy z Was brali udział na Euro jako kadra, ale na naszym podwórku to dalej była taka powiedzmy liga Australijska w piłce nożnej. W każdym zespole można zakontraktować dwie gwiazdy, reszta jest na amatorskich kontraktach właściwie. My chcemy wprowadzić profesjonalną ligę w całej polsce. Jest to do zrobienia, ale właśnie, niektórzy dalej cieszą się z grania w lidze okręgowej i daleko im do piłkarzy ekstraklasy,

Niemniej wydaje mi się że nie zatrzymamy tego procederu i musimy dać się porwać i płynąć z prądem. Trzeba to tylko tak bardzo dobrze spisać, aby nie niszczyć zabawy osobom które nie zamierzają profesjonalnie w to grać.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 979
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: Wombat » 09 lut 2022, 07:01

Generalnie przewertowanie wszystkich wątków, w których niekiedy tematy się pokrywają to jakiś bieg przełajowy, dlatego zarzucę krótko swoją propozycją odnośnie rankingowania obecnych turniejów i wybory najbliższej kadry ;) na wstępie zaznaczę, że piszę to lekko wyrywkowo, jestem względnym świeżakiem w community jeżeli chodzi o interesowanie się mocno sceną turniejową, doborem kadry itd. Niemniej jednak chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami.

IMHO walić obecnie rozpisany system. Prawda jest taka, że COVID rozdupczył nam wszystko i jakiekolwiek rozpisane wcześniej ustalenia/zasady zostały mocno wypaczone przez konsekwencje pandemiczne. Za mała ilość turniejów = za mała próba sensownego rankingu do wyboru Repki na ten "sezon". Dlatego też powinniśmy olać jakieś tabelki, zgłoszenia który turniej był czy nie był, mógł czy nie mógł być masterem, czellengerem.

W zamian tego zgeneralizować do jednego systemu punktowego (coś na zasadzie ELO jako sztywna punktacja) każdy turniej dwudniowy, zgłoszony do rankingu NAF, który spełniał minimalną liczbę uczestników przyjmijmy na to 40+. WŁĄCZNIE ze wszystkimi ubiegłymi masterami/challengerami, które pozwoliły wybrać nam reprezentację na Euro 2020. Na bazie tych turniejów zrobić ranking do Repki przyjmując dajmy na to dla przykładu top5/top7 najlepszych wyników danego gracza - nie znam dokładnych danych ile całościowo by się zebrało turniejów wliczanych do rankingu zaproponowanego przeze mnie, to jest do dopracowania.

To, że zmieniła się edycja i wybuchła pandemia nie powinno przekreślać graczy, którzy wyrzeźbili swoje punkty do poprzedniej kadry, a przez dupiatego wirusa odebrano im tą możliwość. Nowi aspiranci do obecnej kadry powinni punktowo nadrobić z ostatnich turniejów, jeżeli faktycznie zasługują poziomem swojego skilla żeby się w niej znaleźć.

Nie wiem czy przekazałem wszystko co chciałem przekazać, ale na ten moment takie są moje sugestie ;)
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: Shawass » 10 lut 2022, 01:21

Przekleję też tutaj ponieważ dotyczy zmian na OBECNY sezon (2019/22) a nie na następny:

Co do kwestii decyzji Koordynatorów - dyskutujemy na ten temat, rozważamy parę opcji, damy znać mam nadzieję dzisiaj (czwartek). Przepraszam osobiście że w pewnym stopniu opóźniam decyzję co do sezonu 2019/2022, kwestia 2022/24 będzie na spokojnie rozpisana i pewnie z dłuższym terminem.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: Shawass » 10 lut 2022, 23:35

Informacyjnie - mamy typ dotyczący klas turniejów na sezon 2019/22, klasa Brick'a będzie znana jeszcze przed rozpoczęciem turnieju

Chyba że coś się stanie, mam nadzieję że nie
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: rover » 11 lut 2022, 00:00

Rewelacyjnie :)

Super, ze to wyjasniacie, niezaleznie od tego co ustalicie! :)
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: MarkusNord » 11 lut 2022, 08:47

rover pisze: 11 lut 2022, 00:00 Rewelacyjnie :)

Super, ze to wyjasniacie, niezaleznie od tego co ustalicie! :)
+1
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Ranking do Reprezentacji Malta 2022

Post autor: reszka » 11 lut 2022, 11:04

Post informacyjny -

Koordynatorzy przeprowadzili dyskusję, głosowanie i wybór.

Żeby nie zostawiać tego jako totalny suchy komunikat, to napiszę tylko, że nasze grono koordynatorskie jest mocno podzielone światopoglądowo (aspekt sytuacyjny), wskutek wewnętrznych dyskusji w tych tematach powstało 4-5 wizji jak to powinno wyglądać, z czego cztery były równoprawne (aspekt humorystyczny), było głosowanie (aspekt formalnoprawny) i na całe szczęście została wybrana wersja ostateczna (aspekt WOW) i co więcej bezwzględną większością (aspekt WOW WOW WOW).

Wybrana została wersja która została umieszczona przez Snipera w pierwszym poście, przynajmniej ja nie widzę różnicy pomiędzy tą wersją a tą która wygrała (aspekt ostatecznej niepewności).


OSTATECZNIE TEMAT ZAMKNIĘTY (aspekt uff)
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości