[Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Shawass » 11 lut 2022, 19:01

Informacyjnie - spisałem wszystkie opinie z tematu, przekuję je w proste opcje do głosowania ale nie tak proste żeby ominęły jakieś niuanse jakie pomysłodawcy mogli chcieć w nich zawrzeć

w niedzielę powinny tu zawisnąć, mam nadzieję że nie później niż w poniedziałek - TO JESZCZE NIE BĘDZIE GŁOSOWANIE, to będzie moment żeby albo pomysłodawcy się wypowiedzieli że źle zrozumiałem ich pomysł i wprowadzili korekty przed głosowaniem albo żeby dodać opcje pod głosowanie jeśli wejdą jakieś dobre pomysły. koniec tego okresu zostanie wyznaczony po zakończeniu głosowania nad tym czy rola koordów będzie utrzymana czy nie, bo wiadomo - zmieni to nieco

dziękuję Wam bardzo za podjęcie się dyskusji, cieszy mnie to osobiście że są ludzie zaangażowani ^^
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1411
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Crazy_Cow » 12 lut 2022, 08:16

Ej ludzie ale co jest? Miało być głosowanie. Jak to w community. Większość jak na razie głosuje za tym co powiedział czeftinio. Jak chcemy demokracje to ona już odpowiedziała za Was :p
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Shawass » 12 lut 2022, 09:07

była dyskusja

głosowanie, jak pisałem w pierwszym poście i potwierdziłem w ostatnim, będzie o nią oparte, będzie też opcja Czefteka wśród nich

ocb?
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2742
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Rogal » 12 lut 2022, 09:08

Crazy_Cow pisze: 12 lut 2022, 08:16 Ej ludzie ale co jest? Miało być głosowanie. Jak to w community. Większość jak na razie głosuje za tym co powiedział czeftinio. Jak chcemy demokracje to ona już odpowiedziała za Was :p
A tak z ciekawości, gdzie jest to głosowanie? Bo bym też zagłosował, chyba że koordzi coś głosują to przepraszam, nie wpierdalam się :).
naf sraf 23542

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Shawass » 12 lut 2022, 09:14

Rogal pisze: 12 lut 2022, 09:08
Crazy_Cow pisze: 12 lut 2022, 08:16 Ej ludzie ale co jest? Miało być głosowanie. Jak to w community. Większość jak na razie głosuje za tym co powiedział czeftinio. Jak chcemy demokracje to ona już odpowiedziała za Was :p
A tak z ciekawości, gdzie jest to głosowanie? Bo bym też zagłosował, chyba że koordzi coś głosują to przepraszam, nie wpierdalam się :).
Shawass pisze: 24 sty 2022, 16:52 Z najczęściej powtarzających się propozycji zostanie utworzona ankieta i głosowanie na temat sposobu punktacji wyniku na turniejach BB w Polsce pod Ranking do Reprezentacji na EuroBowl 2024.
Shawass pisze: 11 lut 2022, 19:01 w niedzielę powinny tu zawisnąć, mam nadzieję że nie później niż w poniedziałek - TO JESZCZE NIE BĘDZIE GŁOSOWANIE, to będzie moment żeby albo pomysłodawcy się wypowiedzieli że źle zrozumiałem ich pomysł i wprowadzili korekty przed głosowaniem albo żeby dodać opcje pod głosowanie jeśli wejdą jakieś dobre pomysły. koniec tego okresu zostanie wyznaczony po zakończeniu głosowania nad tym czy rola koordów będzie utrzymana czy nie, bo wiadomo - zmieni to nieco
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2742
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Rogal » 12 lut 2022, 10:55

Shawass pisze: 12 lut 2022, 09:14
Rogal pisze: 12 lut 2022, 09:08
Crazy_Cow pisze: 12 lut 2022, 08:16 Ej ludzie ale co jest? Miało być głosowanie. Jak to w community. Większość jak na razie głosuje za tym co powiedział czeftinio. Jak chcemy demokracje to ona już odpowiedziała za Was :p
A tak z ciekawości, gdzie jest to głosowanie? Bo bym też zagłosował, chyba że koordzi coś głosują to przepraszam, nie wpierdalam się :).
Shawass pisze: 24 sty 2022, 16:52 Z najczęściej powtarzających się propozycji zostanie utworzona ankieta i głosowanie na temat sposobu punktacji wyniku na turniejach BB w Polsce pod Ranking do Reprezentacji na EuroBowl 2024.
Shawass pisze: 11 lut 2022, 19:01 w niedzielę powinny tu zawisnąć, mam nadzieję że nie później niż w poniedziałek - TO JESZCZE NIE BĘDZIE GŁOSOWANIE, to będzie moment żeby albo pomysłodawcy się wypowiedzieli że źle zrozumiałem ich pomysł i wprowadzili korekty przed głosowaniem albo żeby dodać opcje pod głosowanie jeśli wejdą jakieś dobre pomysły. koniec tego okresu zostanie wyznaczony po zakończeniu głosowania nad tym czy rola koordów będzie utrzymana czy nie, bo wiadomo - zmieni to nieco
No luzik, ja to ogarnąłem :) ale myślałem, że znowu wkraczamy w obszar typu "ludzie mieli uczucie, że biorą udział w głosowaniu to musiało to być głosowanie" :) .
naf sraf 23542

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1411
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Crazy_Cow » 14 lut 2022, 04:05

Myślałem ze głosowanie było w wątku sorry xD
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Grzechu
rezerwowy
Posty: 567
Rejestracja: 08 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: Waszawa

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Grzechu » 15 lut 2022, 14:48

DoTheMario pisze: 30 sty 2022, 19:40
Grzechu pisze: 30 sty 2022, 13:59 To Ja jeszcze wrzucę jedną cegiełkę do tematu.
Jak traktować turnieje np. na fumbble?
Czy możemy uważać je za pełnoprawne turnieje, czy może dyskryminować.
Pytam dlatego że chodzi mi po głowie zorganizowanie grania na fumbble gdzie rozegramy 6 meczy :)
Reprezentacja gra w figurki, nie w gry video.
Podbijam jeszcze raz temat, bo nie daje mi to spokoju.
Chodzi mi po głowie zorganizowanie turnieju na fumbble, gdzie miało by się odbyć 6 meczy.
Jeżeli pozostałe warunki chellengera miały by zostać spełnione, dlaczego tak forma nie miała by się liczyć do reprezentacji (mowa o kolejnym sezonie)?
Plusy takiego turnieju
- jesteśmy wstanie złapać graczy nie tylko z Polski.
- niski koszt uczestnictwa
- poświęcenie jednego dnia zamiast 2/3 dni

Pewnie że nie wszyscy mają warunki/możliwości/ochotę, ale tak samo nie wszyscy mogą jeździć w każde miejsce w Polsce.
Lepiej być Fajansem niż gamoniem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: leon » 15 lut 2022, 14:50

Temat taki już był. Ja byłem jego wielkim zwolennikiem, w pewnym sezonie nawet były liczone turnieje online do rankingu. Ale później ze względu na duża liczbę turniejów uznano, że jednak turnieje online nie są miarodajne i do wybierania kadry do grania live tylko turnieje live beda sie liczyly. To tak w skrocie.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian punktowania turniejów Local/Master/Challenger

Post autor: Oren » 15 lut 2022, 14:52

Grzechu pisze: 15 lut 2022, 14:48
DoTheMario pisze: 30 sty 2022, 19:40
Grzechu pisze: 30 sty 2022, 13:59 To Ja jeszcze wrzucę jedną cegiełkę do tematu.
Jak traktować turnieje np. na fumbble?
Czy możemy uważać je za pełnoprawne turnieje, czy może dyskryminować.
Pytam dlatego że chodzi mi po głowie zorganizowanie grania na fumbble gdzie rozegramy 6 meczy :)
Reprezentacja gra w figurki, nie w gry video.
Podbijam jeszcze raz temat, bo nie daje mi to spokoju.
Chodzi mi po głowie zorganizowanie turnieju na fumbble, gdzie miało by się odbyć 6 meczy.
Jeżeli pozostałe warunki chellengera miały by zostać spełnione, dlaczego tak forma nie miała by się liczyć do reprezentacji (mowa o kolejnym sezonie)?
Plusy takiego turnieju
- jesteśmy wstanie złapać graczy nie tylko z Polski.
- niski koszt uczestnictwa
- poświęcenie jednego dnia zamiast 2/3 dni

Pewnie że nie wszyscy mają warunki/możliwości/ochotę, ale tak samo nie wszyscy mogą jeździć w każde miejsce w Polsce.
Jak lubię grać na fumbblu to zgodzę się z Luigim znaczy DtM że jednak ranking jest prowadzony do grania przy stole nie online. Wiem że to ta sama gra, jednakże gra przy komputerze uczy złych nawyków. Komputer Ci wszystko liczy, passing charty, wszystko. Jak dla mnie pomysł jedynie mógłby wrócić przy mocnym twardym lockdownie.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości