[Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: rover » 08 lut 2022, 19:19

@Grab podstawa zostala podana i na forum reprezentacji i w temacie Bricka. Glosowanie nad przedluzeniem okresu liczenia turniejow do reprezentacji nie przedluzylo sezonu. W zwiazku z tym Brick nie byl zgloszony na liscie masterow przed sezonem oraz nie bylo Bricka organizowanego w poprzednim sezonie.

Turniej nie kwalifikuje sie na master wedlug obecnych zasad. Sa one blednie interpretowane przez organizatora (co potwierdzilo wiele osob, w tym inni organizatorzy oraz koordynatorzy). Ten sam problem bedzie z Goatem.

Rowniez chcialbym zeby to byl master, ale to zaktualizujcie jako koordynatorzy zasady (najlepiej przed turniejem), bo potem bedzie smuteczek. Nadal niejasne sa rowniez kwestie Basha i ostatniego Wintera w swietle potencjalnej zmieny zasad dla Bricka i Goata.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Oren » 08 lut 2022, 19:55

Oh boy here we go again...

W środowisku sędziowskim w tych niższych ligach jak czwarta-okręgowa i takie tam istnieje coś takiego jak: "Przepisy przepisami a życie życiem", czyli w skrócie, możesz mieć rację odnośnie tego co piszesz, ale życie zweryfikowało i odbieranie tytułu "master" Brickowi będzie bez sensu. Ja już wspominałem że dla mnie amster challenger to jedno i to samo zwłaszcza teraz, bo na jednym i drugim będę grał tak samo. Niemniej, jeśli większość osób chce podziału na te rangi niech i tak będzie.

Żyjemy w tak popieprzonych czasach że jednak przymrużenie oka czasami jednak pomaga.

Jednakowoż, można też iść w drugą stronę. Czy przypadkiem sezon nasz nie miał trwać od Polish Open do Polish Open? W takim razie sezon trwa dalej a w zeszłym sezonie Brick był Masterem, czyli obecnie też ma prawo do tego miana. W zeszłym roku kalendarzowym, owszem nie było turnieju we wrocławiu o nazwie Brick Bowl, ale w zeszłym sezonie był.

Zgadzam się również z tym żeby to szybko uzgodnić przed turniejem aby dalej nie było tych bezsensownych dyskusji.

Odnośnie Wintera nie wypowiem się bo jestem osobą najmocniej zainteresowaną aby był to turniej rangi Master jak już tak o to walczymy. A Goat ma prawo być Masterem bo zostało powiedziane że zostaje przeniesiony na najbliższy możliwy termin z całą swoją otoczką.

Pozdro i do zobaczenia!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: rover » 08 lut 2022, 20:04

Jak najbardziej Oren. I dlatego, skoro nie ma zgody co do interpretacji (rowniez wsrod koordynatorow), a do tego dochodzi jeszcze zwykle "ludzkie" potraktowanie sprawy, nie rozumiem dlaczego nie zrobic glosowania zmieniajacego zasady wszystkich tuniejow w sezonie i miec problem z glowy :)

Sorry, ale to nie jest problem, ktory mozna zignorowac jak jest niewygodny :)
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Elkołak » 08 lut 2022, 20:13

W Jeden z dziesięciu dzisiaj padło pytanie Czy Brick jest masterem? Prawidłowa odpowiedź Master! :D Oglądałem to wiem.
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Oren » 08 lut 2022, 20:14

Nie mówię że go ignoruje bo jest niewygodny, raczej ja podchodzę do tego w ten sposób że szukamy problemu tam gdzie go nie ma. Imo rozumiem ludzi którzy chcą profesjonalizacji tego, ale podkreślam jest to dalej hobby i pasja. Przede wszystkim powinniśmy dobrze się bawić podczas gry.

Niemniej mam nadzieję że to oczekiwane głosowanie wejdzie najpóźniej jutro i żebyśmy później się z tego tylko śmiali.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 20:20

Oren pisze: 08 lut 2022, 20:14 Nie mówię że go ignoruje bo jest niewygodny, raczej ja podchodzę do tego w ten sposób że szukamy problemu tam gdzie go nie ma. Imo rozumiem ludzi którzy chcą profesjonalizacji tego, ale podkreślam jest to dalej hobby i pasja. Przede wszystkim powinniśmy dobrze się bawić podczas gry.

Niemniej mam nadzieję że to oczekiwane głosowanie wejdzie najpóźniej jutro i żebyśmy później się z tego tylko śmiali.
Nie wierze, że w 1 dzień koordynatorzy zbiorą głos ze swoich środowisk w sposób reprezentatywny dla środowiska. Tak krótki termin głosowania wypaczy wyniki. Jeżeli środowisko uzna za stosowne takie głosowanie przeprowadzić można przeprowadzić je w dowolnym terminie poprzedzającym ostateczne nominacje do kadry.
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 20:42

@rover W całej swojej ignorancji i prostocie najwyraźniej nie przeczytałem ze zrozumieniem wyników głosowania odnośnie przedłużenia sezonu
viewtopic.php?f=135&t=3939
reszka pisze: 01 wrz 2020, 14:28 Oznacza to, że reprezentacja na Maltę zostanie wyłoniona w Masterach i chellengerach od RUMBOWLA 2020 do Polish Open 2022 (zakładając do 30 kwietnia 2022).
może po prostu nie umiem w polski.
Na liście masterów zgłoszonych do sezonu nie mógł znaleźć się Brick 2022 ani Goat 2022 gdyż początkowa lista nie przewidywała wydłużenia sezonu. Nie zauważyłem głosowania dla koordynatorów odnośnie spełnienia wymogu mastera przez Brika, więc
rover pisze: 08 lut 2022, 19:19 co potwierdzilo wiele osob, w tym inni organizatorzy oraz koordynatorzy
najprawdopodobniej w wiadomościach prywatnych lub innym miejscu, do którego nie wszyscy mają dostęp nie pozwala potraktować tego zarzutu poważnie.

Osobiście nie mam chęci utrzymywania tytułu Mastera przy Briku czy Goat'cie, ale w świetle aktualnych zasad te tytuły z automatu im przysługują.

Jedyna niejasność dla mnie w kwestii Basha i ostatniego Wintera to próba zmiany kwalifikacji tych turnieji wbrew słowom organizatorów.
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 20:43

Elkołak pisze: 08 lut 2022, 20:13 W Jeden z dziesięciu dzisiaj padło pytanie Czy Brick jest masterem? Prawidłowa odpowiedź Master! :D Oglądałem to wiem.
Nagrałeś albo masz linka?
Dorzuciłbym do portfolio ekipy wrocławskiej. ;)
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: MarkusNord » 08 lut 2022, 20:50

Jak nie ma czasu to trzeba działać a nie pisać enty raz to samo. Nie ma czasu na konsultacje, trudno. "Ciało decyzyjne" w postaci Koordów powinno podjąć jak najszybciej wiążące i ostateczne decyzje. Na kamienowanie albo noszenie na rękach delegatów danych środowisk przyjdzie czas później. Mamy nieprzewidzianą sytuację w której trzeba się odnaleźć. Czy środowiska wybrały mądrze to się właśnie teraz okaże. Konsultacje konsultacjami ale ostateczny głos podejmuje Koordynator, który zawsze może zagłosować przeciw woli swojego środowiska.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: rover » 08 lut 2022, 21:32

@Grab nigdzie nie zarzucalem Ci prostoty. Po prostu glosowanie, na ktore sie powolujesz, nie jest glosowaniem nad przedluzeniem sezonu tylko nad liczba turniejow branych pod uwage do rankingu reprezentacji. To sa dwie rozne rzeczy i napisal Ci to sam organizator tego glosowania czyli reszka. Mozesz sie ciskac ile chcesz, ale w swietle tych zasad zaden turniej w tym sezonie nie jest masterem. Od tygodnia mowie zeby kordynatorzy je zmienili albo w glosowaniu zinterpretowali jednolicie, ale wolisz sie upierac przy swoim.

I nie potwierdzali tego ludzie w wiadomosciach prywatnych. Zakldam, ze skoro tak pewnie sie o tym wszystkim wypowidasz to czytales posty reszki, markusa, snajpera etc.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2022, 22:15 przez rover, łącznie zmieniany 4 razy.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości