[Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 21:36

rover pisze: 08 lut 2022, 21:32 @Grab nigdzie nie zarzucalem Ci prostoty. Po prostu glosowanie, na ktore sie powolujesz, nie jest glosowaniem nad przedluzeniem sezonu tylko nad liczba turniejow branych pod uwage do rankingu reprezentacji. To sa dwie rozne rzeczy i napisal Ci to sam organizator tego glosowania czyli reszka. Mozesz sie ciskac ile chcesz, ale w swietle tych zasad zaden turniej w tym sezonie nie jest masterem. Od tygodnia mowie zeby kordynatorzy je zmienili albo w glosowaniu zinterpretowali jednolicie, ale wolisz sie upierac przy swoim :)

I nie potwierdzali tego ludzie w wiadomosciach prywatnych. Zakldam, ze skoro tak pewnie sie o tym wszystkich wypowidasz to czytales posty reszki, markusa, snajpera etc :)
Czyli jednak nie umiem w polski bo wygrała ta opcja:
reszka pisze: 10 sie 2020, 13:46 A) Liczymy wszystkie turnieje klasy master i chellenger od 1.09.2020 do 30 kwietnia 2022 (zakładany miesiąc Polish Open 2022)
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: rover » 08 lut 2022, 21:47

A gdzie tu masz napisane ze sezon jest przedluzony? To jest tylko o tym jakie turnieje do repry na Malte liczymy i to nie ma nic wspolnego z przedluzeniem sezonu. I to jest po polsku nie po chinsku.

I to Ci reszka tez napisal i domingo i snajper i markus nawet powiedzial, ze w takim razie faktycznie zaden turniej nie kwalifikuej sie na master. Bo oficjalnie nie ma nawet sezonu, bo koordynatorzy dali dupy i go nie wystartowali wedlug zasad, ktore sami ustalili. Nie ma listy turniejow, osrodkow, nic. To wszystko jest tu na forum i rozumiem, ze to czytales.

I wszyscy (albo przynajmniej spora czesc koordow) to zrozumieli i proponuja teraz zeby przeglosowac zmiane tych zasad, zeby Brick i Goat byly masterami, a Ty sie nadal ciskasz. Nie kumam po co na serio, chyba tylko po to zeby nie ustapic.

Za tydzien sie pojawi pytanie czy Goat to master. Snajpier napisal, ze w swietle zasad nie, a przeciez to identyczna sytuacja jak z Brickiem. I teraz jeden turniej to master a drugi challanger, a maja identyczne kryteria do spelnienia i spelniaja je w identycznym stopniu. Dlaczego tego teraz nie naprawic? To jest na serio easy fix - koordzi decyduja w glosowaniu ze wchodzi pakiet kryzysowy "covid" i sprawa zalatwiona.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 22:50

Snajper zgodził się na challenger nie wiem czemu pisząc o pełnej zgodzie swojego środowiska, choć wcześniej był głos broniący rangi całkowicie sprzeczny z tym co Snajper napisał. Podejrzewam ,że dla świętego spokoju i po to żeby móc ruszyć dalej w dyskusjach. Oczywiście jest lista turniei, również jest głosowanie odnośnie przedłużania okresu reprezentacyjnego. W pierwszym akapicie piszesz że są wymienione turnieje, które są liczone a w 2 juz piszesz ze nie ma listy turniejów...dla tego walczę żebyśmy czytali wszystko 😉
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 22:52

Pakiet kryzysowy został poruszony w głosowaniu odnośnie wydłużenia sezonu o pomysł nie natrafił na żaden opór-wydłużenie "legalności "mastera dla goata
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3815
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: MarkusNord » 08 lut 2022, 23:10

Nadal mamy impas, sięgając po swoją trollową naturę zacytuję klasyka:

"Panowie, policzmy głosy..."

W takiej sytuacji nie ma innego wyjścia jak przeprowadzić głosowanie bo zdania są podzielone. Niestety ale czeka nas "nocna zmiana" tego BloodBowlowego stołu :lol: :lol: :lol: ;)

https://www.youtube.com/watch?v=awCEkYfJgTc
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: rover » 08 lut 2022, 23:19

Grab przestan przekrecac moje slowa. Robisz to celowo, jest to bez sensu i nigdzie nie prowadzi.

Napisalem wyraznie, ze to na co sie powolujesz to glosowanie dotyczace listy turniejow zaliczanych do rankingu reprezentacji na Malte. Napisalem, ze nie ma natomiast listy turniejow na sezon obecny, bo de facto nie ma sezonu. To sa dwie rozne rzeczy, ktore mylisz albo celowo przekrecasz. Co raz bardziej wydaje mi sie, ze to drugie, tylko po to zeby nie pojsc na kompromis. Malo to konstruktywne, bo bez ogarniecia zasad ranking ma Malte nie bedzie mil zupelnie sensu. Przeciez to glupie glosowanie, ktore zalatwi sprawe. Nie kumam takiego oporu :D

Nie bylo tez glosowania na legalnosc Goata, to tez juz pisalem. To jest tez tylko Twoja interpretacja i nie wiemy czy inni koordynatorzy podzielaja Twoje zdanie.

I jeszcze raz podkresle zeby to wybrzmialo. Nie uprawiam tu prywaty. Nie interesuje mnie gra w reprezentacji i sa inne osoby, ktora tam wiele wniosa. Mysle, ze rezygnacja ze skladu na Euro w Polsce byla wystarczajacym dowodem (no i jade na Bricka chujowa rasa, ktora nie umiem grac, ale rozpe pewnie widziales ;)).
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 08 lut 2022, 23:32

Rover zaproponuje impas i przegadanie na briku w celu zaprzestania zanudzania reszty.upor mój bierze się z doświadczeń życiowych, które go ukształtowały 😉.na koniec upór odnośnie legalności tytułów przekłada się na potrzebę glosowania- stąd postawa. Widzimy się w piątek mam nadzieję
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: rover » 08 lut 2022, 23:42

W sobote. My dojedziemy w nocy do Wroclawia i spimy u Marcepana.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Snajper » 08 lut 2022, 23:55

Grab pisze: 08 lut 2022, 22:50 Snajper zgodził się na challenger nie wiem czemu pisząc o pełnej zgodzie swojego środowiska, choć wcześniej był głos broniący rangi całkowicie sprzeczny z tym co Snajper napisał. Podejrzewam ,że dla świętego spokoju i po to żeby móc ruszyć dalej w dyskusjach.
Mam na szczęście ten przywilej, że nie muszę odpowiadać tylko głosem całego środowiska, ale też jako TO i nawet osoba prywatna. W moich wypowiedziach (w szczególności na temat rang) jest bardzo dużo "ja" i "moim zdaniem". Po za tym, Goata nie organizuje cały Lublin, a opinię tych którzy go robią znam i pokryw się ona z moją.

To już pisałem też wcześniej. Dla mnie nie ma żadnego znaczenia jakiej rangi będzie Goat. Ani to żadna ujma, ani problem. To tylko nazwa. Jeżeli wszystkie turnieje w roku będą challangerami, to będą miały taką samą wartość dla reprezentacji jakby wszystkie były masterami.

Jest bałagan informacyjny, trzeba go uporządkować i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: [Dyskusja] EuroBowl 2024 - Propozycje zmian doboru reprezentacji na EuroBowl

Post autor: Grab » 09 lut 2022, 00:18

Snajper thx za wyjaśnienie. Nie mam bladego pojęcia o kto oprócz Ciebie odpowiada teraz za markę Goat- stąd zła interpretacja.generalnie wszyscy teraz tu piszemy jak osoby prywatne(część z jakim autorytetem srodowiskowym-tu subiektywne oceny czytaczy). Częściowo podzielam pogląd o balaganie/buredlu.
steam: grabpl
cziterkiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość