Ustawki - mecze wyrównawcze

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Ustawki - mecze wyrównawcze

Post autor: unicorn » 17 gru 2019, 23:41

Crowmaster pisze: 17 gru 2019, 22:03
unicorn pisze: 17 gru 2019, 20:42 @Crowmaster - tak patrzę i nie opłaca mi się grać naszego meczu wyrównawczego, a szkoda bo nie lubię oddawać walkowerów. [...]
Ja w tej chwili i tak jestem chory, więc ciężko by mi było się umówić. Podobnie jak Ty mogę już przepisać moich 3 najlepszych zawodników (o ile mnie nie opuszczą). Co w takiej sytuacji się dzieje? Nie dostajemy po prostu nic?
Jeżeli przyjmujesz walkowera, którego daję to z tego co się orientuję masz 2x MVP i kase
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 482
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: Ustawki - mecze wyrównawcze

Post autor: Crowmaster » 17 gru 2019, 23:55

unicorn pisze:
Crowmaster pisze: 17 gru 2019, 22:03
unicorn pisze: 17 gru 2019, 20:42 @Crowmaster - tak patrzę i nie opłaca mi się grać naszego meczu wyrównawczego, a szkoda bo nie lubię oddawać walkowerów. [...]
Ja w tej chwili i tak jestem chory, więc ciężko by mi było się umówić. Podobnie jak Ty mogę już przepisać moich 3 najlepszych zawodników (o ile mnie nie opuszczą). Co w takiej sytuacji się dzieje? Nie dostajemy po prostu nic?
Jeżeli przyjmujesz walkowera, którego daję to z tego co się orientuję masz 2x MVP i kase
No to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie :)

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezon VIII”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości