GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Kopuł
podawacz piłek
Posty: 30
Rejestracja: 18 mar 2017, 18:00

Re: GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Post autor: Kopuł » 31 maja 2018, 11:10

Kozioł

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Post autor: Oren » 31 maja 2018, 16:42

Kozioł
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Privian
rekrut
Posty: 81
Rejestracja: 16 gru 2016, 09:32

Re: GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Post autor: Privian » 31 maja 2018, 17:20

Markus
3City Beach Bowl 2019: Gobliny 3/2/0

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3794
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Post autor: MarkusNord » 01 cze 2018, 23:36

W kościach czułem już od paru tygodni, że ta cała sytuacja skończy się remisem... Długo i intensywnie myślałem więc nad tą sytuacją.

Z uwagi na fakt, że bardzo mocno poczuwam się do odpowiedzialności nad konstrukcją ligi a przede wszystkim nad spójnością i dobrym wizerunkiem naszego środowiska postanowiłem nie oddawać głosu.

Mamy remis, który jako organizator ligi mogę i chcę rozwiązać polubownie ponieważ uważam, że interes jednej jak i drugiej strony jest tak samo ważny. Po głosowaniu widać, że jest nas 22 osoby. Mniej lub bardziej aktywnych. 22 osoby podzielone na idealną połowę. Nie chciał bym, żeby doszło do głębszego podziału i wolę zawalczyć o to, byśmy w miarę możliwości grali i dobrze bawili się w jak największym gronie.

W zawiązku z powyższym postanowiłem wyciągnąć rękę i dogadać się z Kozłem dla dobra obu stron. Doszło więc do fuzji naszych pomysłów i idei.


Obrazek


W związku z powyższym ogłaszam co następuje:

- Konstrukcja Ligi będzie oparta na zasadach z 1 i 2 sezonu czyli w dużej mierze na postulatach Kozła, głównie tyczy się to ilości meczy (5+2), podziału na grupy/dywizje i rozgrywania Fazy Grupowej i Play Offów.
- Resetów nie będzie! za to ograniczymy ilość golda na wykup drużyn po 4-tym sezonie symulując ich udział według nowego regulaminu,
- Po rozmowach i ankiecie na FB uważam, że TV+gold był nietrafionym pomysłem. Grupy będą czysto losowe.
- Hymn zaproponowany przez Kozła zostanie oficjalnie uznany.
- Dołączymy nagrodę Fair Play.
- Zasady będą niezmienne przez 6 sezonów czyli 2 najbliższe lata licząc od września tego roku.

Uważam, mam nadzieje słusznie, że większość z was będzie się z nami dalej bawić bez znaczenia jaki regulamin ostatecznie wybraliśmy. Wynika to głównie z moich obserwacji i rozmów z wami. Tą decyzją wracamy do korzeni tej ligi. Co więcej uważam, że małe znaczenie ma czy gramy 2 mecze więcej czy mniej. Żywię nadzieję, że większość z was myśli podobnie.

Część z was mimo to będzie zadawać pytanie: "ale czemu tak?"

Mógł bym odpowiedzieć:

Obrazek

Ale z racji pewnych moim fanaberii wolę tą wersję ;) :

Obrazek

Tym samym zapraszam od jutra do rozmowy nad dopieszczaniem naszego regulaminu. Współpracując z Kozłem, w przeciągu tygodnia-dwóch napiszemy wersję roboczą REGu i wrzucimy do omówienia.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Neret
rezerwowy
Posty: 567
Rejestracja: 11 mar 2017, 09:05

Zdobyte trofea

Re: GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Post autor: Neret » 02 cze 2018, 21:45

chciałbym również brać udział w rozmowach na temat nowego regulaminu.
nick steam: Neret
Tel. 601600997

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3794
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: GŁOSOWANIE - NOWY REGULAMIN 2 tura

Post autor: MarkusNord » 02 cze 2018, 22:59

Nie zdążyłem wczoraj założyć topicu. Do komputera zasiąde dopiero w poniedziałek. Wtedy ruszymy z tematem. Każdy może wziąć udział w dyskusji.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości