Ustawki sezon VI - półfinały & I kolejka meczy wyrównawczych

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 759
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Ustawki sezon VI - półfinały & I kolejka meczy wyrównawczych

Post autor: dzyndzel » 28 mar 2019, 08:47

[mention]Baltazar[/mention]

Dzięki za mecz i gratulacje :)
mam nadzieję, że będę mógł się zrewanżować w następnym sezonie

Awatar użytkownika
SuCHaR
rekrut
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2017, 08:48

Re: Ustawki sezon VI - półfinały & I kolejka meczy wyrównawczych

Post autor: SuCHaR » 28 mar 2019, 09:35

[mention]Baltazar[/mention] Gratualcje - WAAAGH power!!
[mention]dzyndzel[/mention] - wstyd mi za ciebie...

Baltazar
rekrut
Posty: 146
Rejestracja: 05 gru 2017, 15:40

Re: Ustawki sezon VI - półfinały & I kolejka meczy wyrównawczych

Post autor: Baltazar » 28 mar 2019, 10:16

SuCHaR pisze: 28 mar 2019, 09:35 @Baltazar Gratualcje - WAAAGH power!!
@dzyndzel - wstyd mi za ciebie...
dzięki, ale to dziwne uczucie kiedy wygrywam a obok siedzą goście lepsi ode mnie nadal mnie nie opuszcza, zwłaszcza, że w tym meczu nie musiałem w sumie nic robić poza dopingowaniem się kawą z cukrem i czekaniem aż Dzyndzel weźmie kości do ręki a Nuffle zrobi swoje i go zdołuje unikiem 1 na 2 czy innym shitem..

dzięki za mecz [mention]dzyndzel[/mention] i za to że nie wziąłeś magika :) cały czas kombinowałem jak Cię zachęcić(ilu BoBów poświęcić..) abyś rozładował maga a Ty mnie wychu.. i go nie wziąłeś ;)
numer NAF: 30811

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1075
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Ustawki sezon VI - półfinały & I kolejka meczy wyrównawczych

Post autor: Redil » 28 mar 2019, 12:29

Baltazar pisze: 28 mar 2019, 10:16
SuCHaR pisze: 28 mar 2019, 09:35 @Baltazar Gratualcje - WAAAGH power!!
@dzyndzel - wstyd mi za ciebie...
dzięki, ale to dziwne uczucie kiedy wygrywam a obok siedzą goście lepsi ode mnie nadal mnie nie opuszcza, zwłaszcza, że w tym meczu nie musiałem w sumie nic robić poza dopingowaniem się kawą z cukrem i czekaniem aż Dzyndzel weźmie kości do ręki a Nuffle zrobi swoje i go zdołuje unikiem 1 na 2 czy innym shitem..

dzięki za mecz @dzyndzel i za to że nie wziąłeś magika :) cały czas kombinowałem jak Cię zachęcić(ilu BoBów poświęcić..) abyś rozładował maga a Ty mnie wychu.. i go nie wziąłeś ;)
Według mnie w pełni zasłużyłeś na to zwycięstwo, kości są nieodłączną częścią tej gry. Masz bardzo dobrą drużynę, świetnie rozegrałeś obronę i całkiem poprawnie atak. Ogólnie rozegraliście mecz na wysokim poziomie. Co do tego czy ktoś jest lepszy czy nie to się nie przekonasz dopóki z kimś nie zagrasz kilku meczów. To, że ktoś jeździ na turnieje nie oznacza od razu, że jest lepszy :)

Gratulacje, cieszę się zawsze jak ktoś kogo jeszcze nie było na podium się tam znajduje :)

PS. pomaluj figurki, bo trochę wstyd jak grasz finał na plastikach ;)
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3794
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Ustawki sezon VI - półfinały & I kolejka meczy wyrównawczych

Post autor: MarkusNord » 28 mar 2019, 13:02

Redil ma w pełni rację. Masz bardzo dobrze rozwiniętą drużynę, można by rzec jak na orki to książkowo. Nie wiem tylko po co ten shadowing ;)

Nie jesteśmy wiele lepsi od Ciebie. To, że ktoś zagrał więcej meczy w życiu i widzi na boisku trochę więcej o niczym nie przesądza. Wiele razy widziałem graczy, którzy od lat bawią się w tą grę i potrafili popełniać karygodne błędy albo być poszkodowani przez kości.

Co do samego przebiegu meczu, było kilka sytuacji, które Dzyndzel mógł wykorzystać niestety nie zabanglało na rzutach. To Blood Bowl więc takie rzeczy się zdarzają. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to grania piłką przy bandzie. Jeśli przeciwnik ma zawodnika z frenzy to takich rzeczy się nie powinno robić. Mimo to udało się :)

Tak czy siak Gratulacje! Wywalczyłeś w pełni zasłużone mistrzostwo, teraz tylko obronić tytuł w przyszłym sezonie ;)

I pamiętaj, uczeń w końcu przerasta mistrza ;)

Obrazek
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość