SM Season 2 - Podsumowanie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
rekrut
Posty: 215
Rejestracja: 22 lip 2019, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

SM Season 2 - Podsumowanie

Post autor: Żaba » 02 maja 2021, 23:57

#1 Podsumowanie
Po pierwsze gratulacje dla Bramy za wygranie drugiego sezonu!
Po drugie dzięki Panowie za świętną organizację. Ta liga to samograj i adminowanie tutaj to sama przyjemność 😊
Spróbuję przygotować ranking największego mordercy w drugim sezonie ale chwilę jeszcze to zajmie.

#2 Zmiany

1) Zgodnie z tym co pisałem już na facebooku, FUMBBL nie radził sobie z ręcznym przyznawaniem skill rolli. Dlatego likwiduję zapis o darmowych skill rolla-ch dla dołączających drużyn. Zamiast tego, będziemy przyznawać dwóm losowym zawodnikom po 6 SPP. Drobna zmiana a pozwoli uniknąć rozjazdów przy awansach.

2) Co prawda nasza liga jest dość mała i nie ma w niej za dużo do roboty to życie prywatne trochę mnie ostatnio przygniata dlatego jeśli jest ktoś chętny na współadminowanie to poproszę o prywatną wiadomość.

#3 Pomysły do dyskusji

Słuchałem Walca i chłopaki wspomnieli o nowym Death Zone i inducemencie zwanym Side Bet. W skrócie pozwala on na obstawienie kwotą ze skarbca zwycięstwa własnej drużyny. Przy wygranej zyskujemy dwukrotność naszego zakładu przy przegranej tracimy obstawianą kwotę. FUMBBL pozwala adminowi edytować skarbiec drużyn i teoretycznie bylibyśmy w stanie coś takiego zaimplementować. Główną różnicą byłby to, że obstawianie musiałoby nastąpić przed meczem a nie w fazie inducementów. Temat otwarty dajcie znać czy coś takiego by się wam podobało.

Widzę, że wszystkim przypadła do gustu nasza grupa facebookowa ale przypomninam, że mamy Discorda, na któym hasają boty. Generalnie Discord to bardzo wygodne narzędzie dlatego zachęcam do korzystania.
PSN ID: zabasuperstar | FUMBBL: zabass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stunty Mania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości