Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Międzyspołecznościowa Liga Mistrzów w Blood Bowl 2
Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: Inkq » 15 maja 2022, 10:34

leon pisze: 15 maja 2022, 10:12 poflinal z khemri. blitzra z tackle.mb. tomby 3x guard i raz blok, throra z liderem. 1 rr, i setekh. bedzie ciekawie. niby wiadomo co trzeba zrobic, ale bedzie ciezko. gram 23ego ok 21.
Bedzie ciezko bo to Smiffy. Smiffy jest dobry. Gram w nim w dwoch innych zagranicznych ligach gdzie regularnie jest w TOP lub je wygrywa ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: leon » 15 maja 2022, 23:39

Wrzuciłeś na pocieszenie ze mamy mniej więcej równo a on Cię ogrywa jak chce wiec jak przegram to mam nie płakać ? :D
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Rpt
rekrut
Posty: 194
Rejestracja: 29 mar 2021, 18:57

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: Rpt » 16 maja 2022, 22:22

Obrazek


Wszyscy za Leonem :D

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: leon » 24 maja 2022, 00:01

Mecz zakończony. Bardzo dobry gracz. Bardzo miła gra. Pogadalismy sobie o Inkq najpierw :-)
Co do meczu to wygrywam wybor, biore odbior i atakuje. Bardzo slonecznie. Usuwam faulem tomb guardiana z guardem a tak to sie klepiemy. ustawiam sie zeby setekh nie mogl po 1 udanym dodgu z break bic roxy. troche przesadzam w pewnym momencie. troche rzuty nie ida na powalenie, wtedy kiedy mialem szanse wypychac poza boisko. ostatecznie w 7 turze przeciwnik mogl zrobic pare chainpushy aby bic na 1 roxy z pilka, zrobil inaczej i wypchnal ja na zasieg gfi od td. powalenia nie ida jak trzeba i roxy musi robic leap, dodge i gfi. wychodzi.

w 8 turze przeciwnik wbija mi kontuzje na liniowej.

2 polowa jego atak. pilka upada pod linia w jego endzone. w 2 turze probuje podnosic, nie udaje sie pilka wypada, kibice wrzucaja i laduje obok linii na srodku boiska. obok mojej blitzerki. obydwaj myslimy ze po meczu. throwerka podnosi, po 2 gfi podchodzi do roxy i roxy rzuca 1. decyduje nie marnowac rr bo przeciwnik i tak roxy nie uderzy i pilki nie podniesie. najwyzej sie troche doklei. pod koniec meczu mysle ze nie powinienem jednak oddawac ze moglem trzymac u throwerki. ale co zrobic. udalo mi sie po gfi pomimo koniecznosci przerzucenia 1 bloku dokleic 2 guardianow do pilki. i trwaja potem przepychanki. ja wpycham mu na pilke aby miec lepiej i pilka po dziewczynach laduje blizej srodka i znow w strefach. w koncu roxy probuje podnosic tam ale nie idzie. w miedzyczasie za szybko ide po podnoszenie pilki i nie robie dodgy, co skutkuje wypchnieciem poza boisko gwardzistki. Pozniej wiecej przepychanek i jakies mi schodza dziewczyny. w koncu udaje sie przeciwnikowi thro-ra podniesc pilke. ja dodguje, roxy skacze i lezy. rr udany i powalamy thro-ra. laduje w ko. wiecej zamieszania roxy dostaje w palnik i spada na ko, usuwam blitzra z tackle mb na ko. ostatecznie po przepychankach inny blitzra podnosi pilke, potem odepchniecie i robi td.

roxy nie wraca na 16 ture. klepie zatem tylko bo mam za malo na 1turowke. pogoda sie zmienia na deszcz. nie mamy rr. roxy nie wraca, tak samo jak jego throra i blitzer z tackle,mb

przeciwnik wygrywa rzut w dogrywce. wybiera odbior. dostajemy po 1rr. pilka laduje na srodku obok szkieleta ktory jej nie zlapal. 1 blok przeciwnika tombem z blokiem i dwie czachy. decyduje nie przerzucac. nie wiem czy bym zrobil to samo. rzucam dziewczyny bokiem w strone pilki jak najldalej. obklejam kogo moge. w 2 turze dogrywki tomb obok pilki i szkielet nie podnosi z rr. doklejam tam guardy, popycham szkieleta i jestem obok pilki. przepychanki, gdzie dosuwam wiecej dziewczyn przeszkadzajac przeciwnikowi na dostawianie jego najgrozniejszych zawodniow. przepychanki daja mi mozliwosc podnoszenia pilki bez stref. jest 4 w deszczu wystarczy, koniec meczu. bardzo ciekawy i trudny momentami mecz. w pewnym momencie pewnosc siebie zbyt duza po wybiciu pilki i trzeba sie bylo jeszcze potem napocić :-)

Nie wiem z kim gram w finale bo przeciwnicy chyba jeszcze nie zagrali meczu. Mieli dzis ale chyba cos nie wyszlo.Zostal ever z jaszczurkami oraz Mr Light z khemri. wolalbym raczej z jaszczurkami, przynajmniej to jakas odmiana.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: Inkq » 24 maja 2022, 06:46

Gratki Leon!
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Haram
rezerwowy
Posty: 509
Rejestracja: 15 lip 2019, 19:29

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: Haram » 24 maja 2022, 21:02

Gratki!

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: leon » 24 maja 2022, 23:25

wygrał Ever drugi polfinal zatem gram z jaszczurkami.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: leon » 25 maja 2022, 00:12

@Inkq jak znow gram w finale to znow dostane miejsce w nastepnej edycji? i dzieki temu znow bedziemy mogli wystawic 3 graczy?
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Rpt
rekrut
Posty: 194
Rejestracja: 29 mar 2021, 18:57

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: Rpt » 25 maja 2022, 18:19

leon pisze: 24 maja 2022, 00:01 Mecz zakończony. Bardzo dobry gracz. Bardzo miła gra. Pogadalismy sobie o Inkq najpierw :-)
Co do meczu to wygrywam wybor, biore odbior i atakuje. Bardzo slonecznie. Usuwam faulem tomb guardiana z guardem a tak to sie klepiemy. ustawiam sie zeby setekh nie mogl po 1 udanym dodgu z break bic roxy. troche przesadzam w pewnym momencie. troche rzuty nie ida na powalenie, wtedy kiedy mialem szanse wypychac poza boisko. ostatecznie w 7 turze przeciwnik mogl zrobic pare chainpushy aby bic na 1 roxy z pilka, zrobil inaczej i wypchnal ja na zasieg gfi od td. powalenia nie ida jak trzeba i roxy musi robic leap, dodge i gfi. wychodzi.

w 8 turze przeciwnik wbija mi kontuzje na liniowej.

2 polowa jego atak. pilka upada pod linia w jego endzone. w 2 turze probuje podnosic, nie udaje sie pilka wypada, kibice wrzucaja i laduje obok linii na srodku boiska. obok mojej blitzerki. obydwaj myslimy ze po meczu. throwerka podnosi, po 2 gfi podchodzi do roxy i roxy rzuca 1. decyduje nie marnowac rr bo przeciwnik i tak roxy nie uderzy i pilki nie podniesie. najwyzej sie troche doklei. pod koniec meczu mysle ze nie powinienem jednak oddawac ze moglem trzymac u throwerki. ale co zrobic. udalo mi sie po gfi pomimo koniecznosci przerzucenia 1 bloku dokleic 2 guardianow do pilki. i trwaja potem przepychanki. ja wpycham mu na pilke aby miec lepiej i pilka po dziewczynach laduje blizej srodka i znow w strefach. w koncu roxy probuje podnosic tam ale nie idzie. w miedzyczasie za szybko ide po podnoszenie pilki i nie robie dodgy, co skutkuje wypchnieciem poza boisko gwardzistki. Pozniej wiecej przepychanek i jakies mi schodza dziewczyny. w koncu udaje sie przeciwnikowi thro-ra podniesc pilke. ja dodguje, roxy skacze i lezy. rr udany i powalamy thro-ra. laduje w ko. wiecej zamieszania roxy dostaje w palnik i spada na ko, usuwam blitzra z tackle mb na ko. ostatecznie po przepychankach inny blitzra podnosi pilke, potem odepchniecie i robi td.

roxy nie wraca na 16 ture. klepie zatem tylko bo mam za malo na 1turowke. pogoda sie zmienia na deszcz. nie mamy rr. roxy nie wraca, tak samo jak jego throra i blitzer z tackle,mb

przeciwnik wygrywa rzut w dogrywce. wybiera odbior. dostajemy po 1rr. pilka laduje na srodku obok szkieleta ktory jej nie zlapal. 1 blok przeciwnika tombem z blokiem i dwie czachy. decyduje nie przerzucac. nie wiem czy bym zrobil to samo. rzucam dziewczyny bokiem w strone pilki jak najldalej. obklejam kogo moge. w 2 turze dogrywki tomb obok pilki i szkielet nie podnosi z rr. doklejam tam guardy, popycham szkieleta i jestem obok pilki. przepychanki, gdzie dosuwam wiecej dziewczyn przeszkadzajac przeciwnikowi na dostawianie jego najgrozniejszych zawodniow. przepychanki daja mi mozliwosc podnoszenia pilki bez stref. jest 4 w deszczu wystarczy, koniec meczu. bardzo ciekawy i trudny momentami mecz. w pewnym momencie pewnosc siebie zbyt duza po wybiciu pilki i trzeba sie bylo jeszcze potem napocić :-)

Nie wiem z kim gram w finale bo przeciwnicy chyba jeszcze nie zagrali meczu. Mieli dzis ale chyba cos nie wyszlo.Zostal ever z jaszczurkami oraz Mr Light z khemri. wolalbym raczej z jaszczurkami, przynajmniej to jakas odmiana.
Nadrobiłem mecz,

To coś Pan zrobił w 8 turze, to poezja.
Tak patrzę i myślę "Jak On chce to zro... <skok> o kur..." :D

W drugiej połowie, to piękne niepodniesienie piłki przez truposza :D
I jedynka na przejęcie przez Roxanne, a potem druga i dwójka na koniec.
Szkoda, że rzuty pod koniec drugiej połowy nie oddały. :(

Mimo, że Roxanna nie wstała, to dogrywka cudowna, gratulacje.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 11

Post autor: leon » 25 maja 2022, 23:14

8 tura nie poszla po mojej mysli i dlatego musialem ratowac sie skokiem. ale dalo rade.
dzieki.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Mistrzów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość