Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Międzyspołecznościowa Liga Mistrzów w Blood Bowl 2
Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1081
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Redil » 18 maja 2019, 13:04

Może to jego sposób na wina, wkurwienie przeciwnika ;)
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3462
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Vincent » 19 maja 2019, 22:39

Kolejna porażka. Juz mam bilans 0-1-2 więc rewelacji nie ma :(

Ale w tym meczu nie mam sobie wiele do zarzucenia, poza jednym błędem.
Grałem vs krasnoludy, więc już od początku nie było łatwo (moja rozpiska zawiera prawie same dodge :D).

Na początku przeciwnik dostał blitz. Paradoksalnie to umożliwiło mi zrobienie surfa na nim. W 2 turze miałem fail pickup i 3 gości swoich obok piłki więc nie zdecydowałem się na reroll (co było błędem). Piłka co prawda zbouncowała do mojego zawodnika, ale był on wystawiony na blitza. Oczywiście został powalony i dwarfy przejęły piłkę i otoczyli ją guardami. Udało mi się gościa wypchnąć z asyst guardów i zblitzować. Niestety piłka zbouncowała prosto w jego ręce i złapał ją na 6+.
W kolejnej turze miałem możliwość zrobienia 2d na ball carrierze ponownie, ale 1rr1 na początku tury przekreślił moje szanse. O dziwo przeciwnik zamiast szybko przykładać stallował, nie do końca umiejętnie. Powaliłem go na 2d i przy próbie pickupa sfailowałem. Kibice wrzucili piłkę prosto w jego ręcę (a więc na 3 przejęcia piłki tylko raz musiał ją podnosić :P ).
Potem znów zamiast przykładać, stallował. Znów dał mi 1d w ball carriera na gfi (ball carriera bez bloku). Niestety sfailowałem 2+. Potem miałem jeszcze 4+ i 2 czerwone (czyli 25% na powalenie) ale fail.

W 2 połowie grałem praktycznie 5 zawodnikami na starcie. Miałem okazje na 5+ z dodgem i znów -2d (czyli 25% + rr) ale fail. Potem miałem już 3 zawodników i nie miałem co zrobić.

EDIT: nie pomógł też fakt, że przez cały mecz zrobiłem 1 armor brejka.. w tej LM to mi coś nie idize, goblinom 3 armor brejki, krasnalom 1 armor brejk..

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Inkq » 20 maja 2019, 15:04

Bo powinnienes grac Woodami.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Misiozaurus
rezerwowy
Posty: 691
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:33

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Misiozaurus » 24 maja 2019, 22:11

Przegrałem, też mam bilans 0-1-2 :| Nie mówmy o tym głośno
Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3462
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Vincent » 28 maja 2019, 22:41

Kolejny mecz za mną. Tym razem 1:1 przeciwko lizakom.
Niestety nie mogłem się w pełni skupić na meczu to i pare błędów się wkradło, ale chyba nawet gdyby nie one, dużo więcej bym z meczu nie wyciągnął.
Przeciwnik grał solidnie pozycyjnie, na pewno dużo lepiej ode mnie, utrudniał mi każdą akcję w możliwie najlepszy dla niego sposób.
W pierwszej połowie udało mi się na 4+ z rr i 2d bloku powalić skinka z piłką, a on w 8 turze bez rerolli już piłki nie podniósł.
Druga połowa natomiast dla mnie zaczęła się słabo. Chyba w 10 turze dwóch moich zawodników zeszło z kontuzją, co spowodowało że mój atak był na granicy bardzo dużego ryzyka (kilka dodgy 3+ z rr musiałem wykonywać) i byłem zmuszony do przyłożenia w 13 turze. Przeciwnik wywarł na mnie niesamowitą presję.
Kolejny drive zaczynaliśmy 11v8 (7 albo 8) i jeden zawodnik szybko zszedł z KO, więc miałem marne szanse na zatrzymanie go. Miałem jeszcze okazje po dodgu 3+4+ z rr, ale blok na 1d się już nie udał.

Ogólnie kostki w tym meczu uważam za wyrównane. Mi wychodziły ładnie dodge, przeciwnik za to miał tylko 1 boneheada na kroxie (i to w 16 turze, gdzie nie miało to żadnego znaczenia). Niemal co ture blitzowałem skinki ale bez efektu.

Ogólnie w tej edycji moje rzuty na pancerz to jest komedia.
1 mecz vs gobliny, otrzymałem niemalże pitch clear, samemu robiąc 3 armor brejki
2 mecz vs undeady, tu lepiej bo zrobiłem aż 9 armor brejków
3 mecz vs krasie, zrobiłem 2 armor brejki
4 mecz vs lizaki, zrobiłem 2 armor brejki

Bilans 0-2-2. Niestety wyniku z mojego pierwszego występu już nie wyrównam (2-1-2), chciałbym na koniec zaliczyć tego jednego wina, ale ostatni mecz z krasiami, to raczej będzie ciężko o to.

Awatar użytkownika
Misiozaurus
rezerwowy
Posty: 691
Rejestracja: 28 gru 2016, 19:33

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Misiozaurus » 29 maja 2019, 20:51

Przebiłem 11 armorów Kislevovi, w tym śmierć w 15 i cas w 16 jak było już zamiecione :P

Bilans 0-1-3, szał ciał i uprzęży!
Obrazek

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: 2GUTTA » 29 maja 2019, 21:46

:D no ładnie chłopaki

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3462
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: Vincent » 05 cze 2019, 22:06

Ostatni mecz z krasiami i remis 2:2.

Mecz miał wzloty i upadki.
Zaczęło się od tego, że swoją pierwszą turę grałem już w 9, połowę kończyłem chyba w 6, a na 1ttd przerzuciłem 2x pow na 2x skull :D

Druga połowa lepsza, bo przyłożyłem na kilku 2+ w swojej 10 turze, a potem przeciwnik chyba już cieszył się ze zwycięstwa (miał piłkę, dużo czasu i przewagę na boisku) i skupił się na biciu. Rzucił double skull rr double skull. To mi umożliwiło wyjście do przodu, presja, otagowanie większości zawodników, 2 tury póżniej zabranie piłki i przyłożenie.

Przeciwnik miał chyba 5 tur jeszcze na doprowadzenie do remisu, ale miał przewagę w zawodnikach, ja nie byłem w stanie pokryć dobrze boiska swoimi zawodnikami. W 15 turze miałem niewielką szansę na 3+2+2+ na 1d w ball carriera bez bloku (mając team rerolla, bo dodge obok tackla by szły).
W 16 turze natomiast na 2+ miałem 1d w tego samego ball carriera, a w przypadku pusha na kolejnym 2+ blitz na 2d. Niestety 1rr1 i przyłożenie na 2:2.

Kolejny dobry wynik w armor brejkach, bo zrobiłem aż 3..
Trochę to wkurza, jak przez cały turniej (5 meczy) robi się 19 armor brejków, z czego połowę z nich wbija się w 1 meczu.
Ja otrzymywałem więcej cas niż sam robiłem armor brejków.. no ale co zrobić.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: 2GUTTA » 14 cze 2019, 08:56

[mention]bukszpan[/mention] na pewno Ty w kolejnym sezonie mozesz nas reprezentować :-) Nad drugim graczem jeszcze pomyślimy. Wielkich zmian w zasadach pewnie nie będzie, bo róznorodność w TOP jest niespotykana, przełomowa wręcz. Pewnie tylko obniżymy trochę stunty.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Liga Mistrzów BB2 - Sezon 3

Post autor: 2GUTTA » 21 lip 2019, 10:45

Ktos chętny na drugiego slota do sezonu nr 4?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Mistrzów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość