Lider - WE

Pomorska drużyna na WC 2019
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1077
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Lider - WE

Post autor: Redil » 01 wrz 2018, 10:45

Drzewo - Grab D3
Catcher - Block D2
Catcher - Block D2
Thrower - Leader D1
Wardancer - Strip Ball D1
Wardancer - Wrestle D1
Lineman - Kick D3
Lineman
Lineman
Lineman
Lineman

RR-2, FF-2.

To jest rozpa do testowania w najbliższym czasie. Zauważyłem, że mam spory problem z odbieraniem piłki krasnoludom i orkom, więc zamieniłem tackle na wrestle. Blodgery i tak nie mają Sure Handsów, a ci co mają SH nie mają dodgy. Tym samym wydaje mi się to lepszym wyborem. Zastanawiam się jeszcze nad tym, czy nie dać jednemu catcherowi blocka pierwszego dnia w zamian za reroll z leadera... Pierwszy tier taki ciężki ;(
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Marcepan
rezerwowy
Posty: 661
Rejestracja: 22 wrz 2017, 20:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lider - WE

Post autor: Marcepan » 06 wrz 2018, 22:34

taka mała sugestia: Kładzenie na ziemi zawodnika, który na blokach wywraca się na jednym wyniku, to proszenie się o zadeptanie, możesz być pewien ze leżący wardencer dostanie tyle fauli ile się da. Zamiast tackla możesz pomyśleć nad strip ball'em.

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1077
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Lider - WE

Post autor: Redil » 07 wrz 2018, 13:48

Dzieki za opinie, ale zakladam, ze w momencie w jakim uzyje tego wrestla, to opcja stracenia tego wardancera bedzie moim najmniejszym problemem ;)

Dostaje za to lepsze opcje odbierania pilki Krasnoludom, Skavenom, Orkom, Khemri, Norsce, na ktorych ani strip ball, ani tackle nie dziala.
Sam fart, zero skilla :twisted:

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 774
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Lider - WE

Post autor: dzyndzel » 07 wrz 2018, 14:23

Norska nie ma wbudowanego sure hands ;)
Raczej gania z blodgerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomeranian Trolls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość