Drużyny

Pomorska drużyna na WC 2019
stikman
liniowy
Posty: 1088
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Drużyny

Post autor: stikman » 19 gru 2018, 12:43

Hej, wiem, że wcześnie, ale piszę głównie w swoim temacie, żeby zacząć treningi wcześniej.

Ja na Dornbir rozważam 3 drużyny pytanie czy wy ich nie chcecie.

Kolejność od tej, na której mi najbardziej zależy:
1. Chadecja (planuje nimi zacząć nowy rok, teraz głównie ograni na w PLBB 2)
2. Norsi (moja główna drużyna, ale serduszka mi już do nich trochę braknie)
3. Jaszczury (ograni głównie w PLBB 2, turniejowo tylko jeden raz nimi grałem, ale mogę ich sprawdzić dalej)
Są jakieś konflikty?
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Drużyny

Post autor: MarkusNord » 19 gru 2018, 13:33

Na tą chwilę nie ma. Ja mam ChDecje asekuracyjnie ale już ostro trenuję zwykłymi Dwarfami. Z tego co wiem nikt z nas nie rozważał Norsów ani Lizaków więc jak dla mnie drogę masz otwartą :)

Ja dobrze czuję się zarówno grając ChDecją jak i Dwarfami na zasadach WC2019 więc chaosowe kurduple mogę odstąpić.

Osobiście uważam jednak, że najlepiej jak by każdy z nas pojechał najbardziej ograną drużyną. Jeśli nie grałeś jeszcze ChDecją turniejowo to uważam, że już trochę mało czasu zostało na ich przetrenowanie bo do sierpnia musimy przesłać rozpiski. Lepiej doszlifować ograne drużyny. Pamiętaj, że w tym systemie rozpiskowym ChDecja jest głównie remisowa i ciężko się nią gra pierwszego dnia. To są jednak mistrzostwa świata więc wypadało by jechać "pewniakami" ;)

Na tą chwilę z rasami wyglądamy następująco:

1. MarkusNord - Dwarfy/ChDecja - gram z założenia remisowo
2. Oren - Chaos - granie na wynik
3. Kopuł - HE/WE - granie na wynik
4. BRaN - ProElfy/Necromantic - granie na wynik
5. Biały - Bretka/Undead - gra remisowa z parciem na wynik
6. Stikman - Norse/Lizaki/ChDecja - gra remisowa - wnioskuję po statystykach z NAFu ;)

Jeśli u kogoś preferencje się zmieniły to piszcie.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Drużyny

Post autor: bialy » 19 gru 2018, 15:34

Ja skłaniam się do Bretki...

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Drużyny

Post autor: Oren » 19 gru 2018, 17:22

Ja mam najbardziej trzy rasy ograne są to Chaos, Skaveny oraz krasie. Oczywiście pewnie w nowym roku pogram czymś jeszcze ale najbardziej idzie mi własnie tamtymi drużynami.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Drużyny

Post autor: reszka » 19 gru 2018, 17:37

chadecja jest słaba na zasady WC. 3 skille 1 dnia i co weźmiesz? Przydałyby się bloki na centaurach i chociaż 1 guard. Kto będzie nosił piłkę? Drugiego dnia dojdą 2 guardy i znowu problem z noszeniem piłki, ale wtedy można już zobaczyć jakiś błysk. Dopiero 3 dnia rozwinie skrzydła.

Krasie są dużo lepsi, blok na runnerze i 2 guardy i do przodu.

Oren - nie kombinuj i bierz chaos. Ktoś musi go wybrać, to raczej decyzja "kto", a nie "czy".

norsi nie są aż tak beznadziejni, paradoksalnie mało skilli, zwłaszcza u przeciwników, im służy. Lizaki są bardzo trudne pierwszego dnia, Domingo miał farta, że na winter dobrze trafił 1 mecz. Od drugiego dnia to bardzo silny wybór.

Jak macie wątpliwości, to doradzę nurgla jak ktoś chciałby "ogrywać" drużynę. Ogromny potencjał przy odrobinie szczęścia.

Zostają WE, jak zawsze absolutny TOP wśród drużyn. Trafiając na drużynę bez sure handsów oddsy są po ich stronie.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Drużyny

Post autor: MarkusNord » 19 gru 2018, 19:53

bialy pisze: 19 gru 2018, 15:34 Ja skłaniam się do Bretki...
[mention]bialy[/mention] - Uaktualniłem. Bretka jest bardzo spoko na zasadach WC2019 - jeśli będzie Ci się nią dobrze grało to możemy ją wcisnąć bez żadnych zastrzeżeń. Tym da się ugrać wynik i ma duży potencjał. Jak nie czujesz i innych drużyn to wybór jest prosty :)

Reszka ma bardzo dużo racji, dlatego przerzuciłem się z ChDecji na zwykłe Dwarfy. Na Winter Cupie grając ChDecją w wszystkich meczach praktycznie grałem na remis, pierwszy dzień to masakra, potwierdzam. 2 Bloki na Bullach i jeden guard no i rzeźbisz w g....

[mention]Oren[/mention] - jak najbardziej graj w ciągu roku czymś innym dla rozluźnienia żeby Ci się Chaos nie przejadł ale docelowo tak jak Reszka pisze ktoś musi tym zagrać na WC - Ty masz największe doświadczenie więc sprawa jest przesądzona :)

WE musimy mieć. Liczę w tej materii na Kopuła. Chyba że BRaN się skusi - pokazał na Beach Bowlu co potrafi ProElfami a niedaleko pada elf od elfa na murawę czy jakoś tak :P ;)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Drużyny

Post autor: leon » 20 gru 2018, 07:42

Reszka lejesz miod na moje serce piszac ze chadecja jest kiepska na te zasady. mniejsze szanse ze zobacze 9x rozne wariacje krasnali na przeciwko ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Drużyny

Post autor: Snajper » 11 cze 2019, 20:10

Cześć chłopaki ;)

Bardzo mi miło, że zaproponowaliście mi wejście do Waszego Teamu jako "7" :) Sprawy formalne jeszcze trwają, ale wszystko jest na dobrej drodze, abym został Pomorską Kozą :D

Moim numerem uno jest Chaos, due Norska, tre Necro. Akurat tą trójkę macie już zaklepaną, ale to nie jest duży problem - dostosuję się pod to co będzie potrzebne dla ogółu. Nie do końca wiem, jakie są jeszcze wolne picki, bo chyba jakieś roszady osobowy ostatnio zaszły.

Nie jestem najlepszym graczem elfów, ale mam ambitny plan zagrania jeszcze 100 meczy na zasady turniejowe drużyną, która pojadę na World Cup. Figsy mam właściwie do wszystkiego - jak nie swoje, to pożyczę od ludzi z Lublina.
Obrazek

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1076
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Drużyny

Post autor: Redil » 11 cze 2019, 21:34

Z tego co kojarzę to skład wygląda następująco:

Markus - Dwarfy
Kopuł - WE
Biały - Bretka
Bran - Necro
Oren - Chaos
Stikman - Norsca
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Drużyny

Post autor: Oren » 11 cze 2019, 23:11

Zawsze możemy się dogadać jakby co. Gram Chaosem, to prawda, ale jak się zrobi burzę mózgów to da radę coś wykombinować. Nie jestem doklejony do tej drużyny jakoś na stałe.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomeranian Trolls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości