Drużyny

Pomorska drużyna na WC 2019
dzyndzel
rezerwowy
Posty: 780
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Drużyny

Post autor: dzyndzel » 12 cze 2019, 07:38

Baaaaardzo brakuje wam drugiego AGI/Hybrydy

osobiście widziałbym Dark Elfy lub Humanów z nastawieniem na Humanów

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Drużyny

Post autor: Snajper » 22 cze 2019, 18:41

W Lublinie w lipcu zaczyna się liga wakacyjna - kolo 20 meczy na zasady turniejowe. Jestem otwarty na Wasze propozycje, co mam masterować i co nam jest potrzebne :-) Tym też wtedy przyjadę do 3Miasta na Beach Bowl w lipcu.

Jakaś burza mózgów, jak zaproponował @Oren ? :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Drużyny

Post autor: Oren » 22 cze 2019, 19:33

Ogólnie z moich drużyn gram chaosem skavenami dwarfami. Dwarfy zajęte a skaveny na te zasady obsysaja. (Prócz trzeciego dnia) mogę jeszcze zagrać pactem którym ostatnio grywam. Jest to opcja zapasowa. Są jeszcze nurgle, nieco trudniejszy chaos ale co to dla nas ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Drużyny

Post autor: Snajper » 26 cze 2019, 21:52

W poniedziałek rusza u nas w Lublinie Liga Wakacyjna. Tak jak pisałem jest to około 24 meczy w systemie turniejowym i chciałbym zagrać tym czym pojadę do Dornbirn :)
Oren pisze: 22 cze 2019, 19:33 Ogólnie z moich drużyn gram chaosem skavenami dwarfami. Dwarfy zajęte a skaveny na te zasady obsysaja. (Prócz trzeciego dnia) mogę jeszcze zagrać pactem którym ostatnio grywam. Jest to opcja zapasowa. Są jeszcze nurgle, nieco trudniejszy chaos ale co to dla nas ;)
No to [mention]Oren[/mention] już nie kombinujmy - Ty jedziesz Chaosem jak planowałeś (chyba, że go nie lubisz i grasz nim na siłę, to ja go biorę :P ). Z takich opcji dla mnie jak się zastanawiałem:
  • Undead - wolałbym co prawda Necro, ale zajęte. Undeady składają się gorzej, no i nie mają wilków, ale myślę że jest to opcja do przemyślenia
  • Humans - dobry team, można pomyśleć o fajnym buildzie na Gryfie. Po prostu solidna drużyna
  • Dark Elves - nie jestem mistrzem elfów, ale jak zagram nimi tych 24 meczy Ligowo + Beach Bowl + Rum Bowl, to się może nauczę :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4284
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Drużyny

Post autor: Oren » 26 cze 2019, 22:53

Jak dla mnie humany albo dark elfy. Darki zawsze są niebezpieczne a elfy wkurzające ;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 780
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Drużyny

Post autor: dzyndzel » 27 cze 2019, 07:15

[mention]Snajper[/mention]

Przegadaj z [mention]BRaN[/mention] czy nie może wziąć DE - on całkiem całkiem je ogarnia ;), wtedy necro by się dla Ciebie zwolniło

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 338
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Drużyny

Post autor: BRaN » 27 cze 2019, 10:41

Oi!
Owszem. Moge. Ogarniam wszystko, poza stunty teams, wiec niby bez roznicy.
Ale, od paru miesiecy tluke i tweakuje Necro...
Jesli masz z nimi koszmarny Romans😘, to moge na Beach Bowl wziac Darki, Ty - Necro i zobaczymy, jakie z nas piloty tych Ras.
Whaddya say?
Nia!
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Drużyny

Post autor: Snajper » 27 cze 2019, 11:22

Jeżeli Tobie to odpowiada, to dla mnie bomba. To w takim razie tymczasowo ja Necro, BRaN DE, a na Beach Bowlu przy piwku obgadamy więcej szczegółów :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomeranian Trolls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość