Coś się kończy, coś się zaczyna

Miejsce na uwagi, sugestie i pomysły dotyczące tego forum.
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Domingo » 15 mar 2017, 01:10

Gdy w 2012 roku Was poznałem, dołączyłem do ligi jako zwykły członek, zupełnie tak samo jak Wy. Z biegiem czasu, kierowany miłością do Blood Bowla, rozkręcałem lub pomagałem w rozkręcaniu, różnych projektów związanych z tą grą.
Zacząłem od rysowania plakatów kolejnych edycji Dębowego Pucharu, następnie, gdy zaszła taka potrzeba, stworzyłem to forum (z pomocą Draco) i nim zarządzam. Potem nieśmiało próbowałem rozkręcić Blood Bowla figurkowego w Warszawie (ze wsparciem Ninjaski, Mewasha, Micansera a później pozostałych Gamoni), nawiązałem też kontakt z NAFem i zostałem ich przedstawicielem na Polskę. Cały czas próbowałem uatrakcyjniać nasze rozgrywki, czy to poprzez system trofeów w ligach internetowych, czy np. rankingiem ELO na turniejach warszawskich. Zawsze z radością reagowałem na Wasze inicjatywy czy wsparcie w rozwój społeczności. Starsi gracze pamiętają, że wystarczyło rzucić hasło "robimy nowy turniej", a ja już szykowałem ikonkę i/lub plakat promujący. Niestety sporo od tamtego czasu się zmieniło.
Blood Bowl idzie do przodu, gramy w kolejną odsłonę komputerowej wersji, pojawiła się też nowa edycja figurkowa. Zainteresowanie grą wzrasta a u mnie sił na prowadzenie tego wszystkiego coraz mniej. Większość z Was, których znam osobiście wie, że moje zaległości związane np. z ikonkami są głównie spowodowane zmianą stanowiska w pracy. Jeszcze te 2 lata temu 90% rzeczy związanych z forum robiłem w godzinach pracy. Teraz nie mam na to czasu i już nie daję rady wszystkiego robić sam. Widzieliście to i powoli przejmowaliście te tematy (moderowanie forum, adminowanie lig [już od bardzo dawna tego nie prowadzę - dzięki Nimar, Mewash i reszta], czy projektowanie ikonek [dzięki Pieta]), w których przestawałem się angażować. Ja się skupiłem na BB figurkowym, starałem się pomagać Mewashowi w rozkrecaniu sceny turniejowej w Warszawie, cisnąłem temat Mistrzostw Polski w BB, czy nawet ostatnio zaangażowałem się w Blitzmanie. Wiem, że bez Waszej pomocy nic by mi nie wyszło. Wiem też, że można było to wszystko zrobić lepiej.
Nie jestem człowiekiem, który łatwo się poddaje czy odpuszcza ale widzę, że nie spełniam już Waszych oczekiwań.
Dlatego nie będę się kurczowo trzymał swojej pozycji.

Na dniach, postaram się przekazać wszystkie potrzebne hasła Nimarowi, wyjaśnię mu też w jaki sposób nadaję ikonki (metoda jest posrana, bardziej "na około" się chyba nie da ;) )

Pogadam też z Shawassem odnośnie NAFu (to On powinien być przedstawicielem NAFu już od samego początku). Oczywiście wszystkie tematy, które zacząłem do tej pory dokończę ja, więc nowi członkowie NAFu niech się nie martwią.

Polish Open w tym roku na miarę sił dokończę i postaram się żebyście kolejny raz byli zadowoleni. Przyszłoroczne edycje już zobaczymy kto będzie organizował.

Od początku mojej przygody z Blood Bowlem kierowałem się zasadą: "chcesz żeby się kręciło? to do roboty, sam to rozkręć". Teraz, kiedy "się kręci",nie czuję się już tak potrzebny.

W normalnych okolicznościach wcale bym nie rezygnował z tych wszystkich rzeczy o których piszę. Niestety, jest jak jest i różne czynniki potęgują mój brak zaangażowania. Z większością z Was za słabo się znam, żeby o tym pisać więc nie będę się zagłębiał w temat.

Mam nadzieję, że zapamiętacie mnie jako tę osobę, która starała się rozkręcać BB w Polsce.

Pozdrawiam,
Domingo
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Nimar » 15 mar 2017, 08:57

Już się boję moich przyszłych obowiązków;D

Mam tylko nadzieje, że grać nie przestaniesz ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: teillman » 15 mar 2017, 10:43

Nie ma się co smucić tylko trzeba się cieszyć! Bo to tylko oznacza że bb się rozwija w dobrym kierunku a osób chętnych pomóc i przejąć część obowiązków. Mam jedynie nadzieję, że nie przestaniesz grać :)
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Smollar » 15 mar 2017, 11:08

Ale na piwo i partyjkę BB zawsze Cię będzie można namawiać dalej? :mrgreen:
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: rotti » 15 mar 2017, 17:53

Domingo jakby w kosmos wylatywał, szukać życia w Alpha Centauri. :lol:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Perihelion » 15 mar 2017, 18:16

Umarł król niech żyje król :!:

Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla nas i powodzenia.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Lyskie » 15 mar 2017, 19:27

Ja też jakąś parafrazą zasunę i napiszę - można wyciągnąć człowieka z blood bowla, ale nigdy blood bowl z człowieka.

Stara gwardia już tak ma, że pojawia się moment wyboru i wygrywa "choose life. choose a job. choose a career. choose a family. choose a fucking big television...", jednak są młodzi, prężni, teraz ich czas.

Powodzenia. Dzięki za zaangażowanie z jakim tworzyłeś forum i propagowałeś grę. I oczywiście rozegrane meczyki. Chociaż tu myślę,że na tym polu coś jeszcze podziałamy ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Qbusus » 15 mar 2017, 19:59

Domingo odwaliłeś kawał dobrej roboty. Dzięki Ci za to. :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: Domingo » 16 mar 2017, 00:13

Dzięki Panowie za miłe słowa. Oczywiście z grania nie rezygnuję. Minimum jedna liga w BB2 i coś na fummblu mam nadzieję utrzymać.

@rotti, ja kosmos odwiedzam prawie co wieczór i to właśnie trochę w tym jest problem ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Coś się kończy, coś się zaczyna

Post autor: NairoD » 16 mar 2017, 09:57

Domingo

Wiem co czujesz, sam Infinity ciągnąłem w Warszawie przez 10 lat! Chwała Ci za wkład w społeczność, podwójna chwała za forum. Za NAF zostajesz beatyfikowany i umieszczony w Panteonie półbogów pod patronatem Nuffla

Z chęcią będę na FUMBBLu z Tobą grał.

Dzięki za wszystko
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości