Strona PLBB

Miejsce na uwagi, sugestie i pomysły dotyczące tego forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Strona PLBB

Post autor: Vincent » 20 lut 2018, 10:53

Na forum w najniższej sekcji jest odnośnik do polskiej strony BB: http://bloodbowl.cba.pl/
Widzę, że od 3 lat nie jest to ruszane, więc proponuje albo usunąć (i zapomnieć o stronie) albo ją zreaktywować :)
Nie ma co straszyć odnośnikami do uśmierconych stron :D

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strona PLBB

Post autor: Pieta » 20 lut 2018, 11:00

No ale Nimar tam sporo potu i krwi zostawił zdaje się. Historia, dla mnie nieznana.

A zreaktywować, to łatwo napisać. Ja na razie łapie oddech po nowym forum, Brick Bowlu i wrocławskiej, ale taką stronę chyba można by prowadzić w ramach forum.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona PLBB

Post autor: Nimar » 20 lut 2018, 11:17

No ja się tym bawiłem. Lecz potem jakoś zapał padł. Może masz rację i trzeba to ubić;p Tylko czy ja tam jeszcze hasło pamiętam ;p
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Strona PLBB

Post autor: Vincent » 20 lut 2018, 11:35

Ja na razie tak tylko hasło rzuciłem. Jak padnie decyzja o reaktywacji, to można poszukać chętnych do prowadzenia, tak samo jak w praniu wyszło, że Ty Pieta możesz się forum zająć. Prawdopodobnie znalazłby się też ktoś do prowadzenia strony.

Jeśli nie i raczej taka strona jest niepotrzebna, to ubić, odlinkować od forum i tyle. Z tym że kojarze, że co jakiś czas pojawiały się głosy, że przydałaby się taka strona, a ja nawet nie wiedziałem, że ona już istnieje.

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Strona PLBB

Post autor: Pieta » 20 lut 2018, 11:45

Link tam wisi odkąd pamiętam. Nie ma co się go bać. Nieumarli na boisku są straszniejsi.
A zresztą. Link poleciał do Archiwum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy Administracyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość