PNFL - Rekrutacja teamów

Polish National Fumbbl League
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: Jaskier » 27 gru 2018, 19:41

Tarnów Bad Moons

Redaktor naczelny "Krwawego Żurnala" o drużynie:

Drużyna swą siedzibę ma w Tarnowie - małym miasteczku na wschodzie Kislevu. Od wielu, wielu lat zespół kultywował tradycje drużyn zza wschodniej granicy Kislevu (Hobgoblinów) i zasłynął, w różnych Kislevickich turniejach, wyjątkową brutalnością na leżących zawodników przeciwnika - właśnie temu stylowi gry zawdzięczają bardzo gobliński przydomek. Tak naprawdę nie zwracali uwagi na piłkę... 114 razy brali udział w Pucharze Sołtysa Tarnowa i zgodnie z tym co zapisano w annałach turnieju to nagrodę najbrutalniejszej drużyny turnieju wygrali 127 razy... Tak jakoś wyszło...

Co ciekawe jakimś dziwnym przypadkiem jeszcze rok temu zespół nosił nazwę RKS Tarnów Bad Moons. Chodzą słuchy że sponsorem klubu było Kółko Rzeźników Kislevskich i Gospodyń. A "R" w skrócie pochodziło od "Rzeźnicki". Co za tym idzie, zespół grał w taki a nie inny sposób po to by zapewnić odpowiednią ilość mięsa do wypełnienia kontraktu. Ich buty i skóra na ich pancerzach wyglądała również w tamtych latach podejrzanie...

W każdym razie, w ty, roku drużynę przejął jakiś randomowy wędrowny poeta i wprowadził jakieś chore zmiany. Przede wszystkim zerwał kontrakt z głównym sponsorem i drużyna zarabia "na życie" zabawiając tłum żonglerką na rynku w Tarnowie... Co więcej zwolnił wszystkich zawodników. Zmienił diametralnie styl gry... Tenże poeta ma ambicje by drużyna grała "finezyjnie"... Wszyscy w redakcji się uśmiali...

W każdym razie czas na słów kilka o zawodnikach

Artur Biały
Białe włosy, biała skóra... No musiał skończyć jako cyrkowiec... W wolnych chwilach wykonuje kosze wiklinowe i dzięki temu "hobby" został zwerbowany do drużyny.

Piotr Drozdowicz
Miejscowy leśnik. Jak to się mówi "chłop jak dąb". Jednak do drużyny dostał się dzięki swoim zdolnościom poetyckim... Utworzył poemat, długi na ponad milion wersów używając jedynie wyrazów dźwiękonaśladowczych - co urzekło "profesjonalnego" trenera i właściciela.

...reszta wkrótce...

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: leon » 28 gru 2018, 23:50

start preasesonu jak juz beda wszystkie teamy prawda?
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: Jaskier » 29 gru 2018, 00:37

leon pisze: 28 gru 2018, 23:50 start preasesonu jak juz beda wszystkie teamy prawda?
Maciek wydaje mi się mówił że od początku stycznia lecimy preseason

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: leon » 29 gru 2018, 00:39

Jaskier pisze: 29 gru 2018, 00:37
leon pisze: 28 gru 2018, 23:50 start preasesonu jak juz beda wszystkie teamy prawda?
Maciek wydaje mi się mówił że od początku stycznia lecimy preseason
mi tez sie tak wydaje
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: R2-D2 » 30 gru 2018, 22:08

Tak, startujemy po 3 stycznia ! :) Mysza przepraszam za zwłokę ale przeoczyłem posta, niestety nie mogę znaleźć zespołu o nazwie którą podałeś, proszę podaj mi link do niego żebym mógł wysłać zapro :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: Domingo » 02 sty 2019, 10:17

Obrazek
Legion Gryfa to pierwszy oficjalny klub Blood Bowl w Kislevie. Założony został przez samego cara Blokumiła I w 2316 roku. Pierwotnie w skład drużyny wchodzili tylko członkowie Carskiej Gwardii (stąd nazwa), z czasem klub z wojskowego przerodził się w tradycyjny klub sportowy.

https://fumbbl.com/p/team?team_id=923592


Nic ciekawszego nie wymyślę. Od dwóch tygodni jestem chory i ciężko mi się ogarnia cokolwiek.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

marek
rekrut
Posty: 327
Rejestracja: 11 lis 2017, 17:29

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: marek » 02 sty 2019, 19:12

Witam

Mam przyjemność zgłosić do udziału w lidze drużynę z leżącego na wschodnich rubieżach Imperium Wartenbergu.
Drużyna Lumberjack Wartenberg została założona w tych leśnych ostępach żeby dać zimą jakieś zajęcie znudzonym drwalą.

https://fumbbl.com/p/team?team_id=924457

Nie ma u nas gwiazd a i trener ledwo ogarnia zasady tej gry, ale zawody sportowe są dobrym powodem żeby między popijawami spuścić komuś łomot.
Ponieważ w okolicy nie ma chętnych aby cięgi zbierać, zawodnicy postanowili przeznaczyć część swoich pensji na poszukanie przeciwników nieco dalej. Drużyna nie ogranicza się tylko do pracowników lasu, jeśli jakiś wieśniak wykaże się potyczkach knajpianych zawsze może dołączyć do trenujących. Z racji licznych wypadków tak w lesie jak i na boisku drużyna prowadzi ciągłą i otwartą rekrutację.

Zarządca leśny Wartenberu zasponsorował drużynie czerwono-czarne stroje oraz konowała już od pierwszego meczu.



Niestety nie potrafię nic więcej zrobić z logiem :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1697
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: PNFL - Rekrutacja teamów

Post autor: R2-D2 » 02 sty 2019, 19:28

Poszły zaproszenia :)

[mention]marek[/mention] uzupełnij proszę logo i team bio na stronie fumbblowej zespołu !
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „PNFL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości