[Ogłoszenie] Preseazon czyli co gdzie i kiedy!

Polish National Fumbbl League
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

[Ogłoszenie] Preseazon czyli co gdzie i kiedy!

Post autor: R2-D2 » 20 gru 2018, 23:48

Widzę że zrobiło się małe zamieszanie odnośnie startu ligi, nie będę odpowiadał w każdym wątku z osobna. Preseason jak i cała liga ruszy dopiero po zgłoszeniu się wszystkich drużyn. Jako termin na start rozgrywek przyjęliśmy styczeń wiec teraz czekamy aż zgłoszeni trenerzy podadzą swoje teamy w dziale rekrutacji . Wtedy to nastąpi losowanie oraz podział na Dywizje po czym stworzę wątek do umawiania się na mecze preseasonu, oraz kolejny temat w którym będziemy wklepywać wyniki według schematu który podam aby wszystko było wyraźne i czytelne.

Wycinek z regulaminu bo widzę że też nie każdy doczytał:
A) Preseason - symuluje intensywny okres przygotowawczy zespołów do startu ligi, w tym czasie zawodnicy ostro trenują oraz rozgrywają szereg meczy testowych w celu sprawdzenia swoich umiejętności. W tym czasie każdy z trenerów może rozegrać 0 do 3 meczy sparingowych z innymi zespołami z PNFL z dowolnej dywizji (nie jest to obowiązkowe). Nie można jednak grać z tym samym zespołem 2 razy pod rząd.

Daty oraz wyniki takich meczów będą musiały zostać zgłoszone na forum w odpowiednim uprzednio przygotowanym prze zemnie wątku jak i w zakładce Team Bio zespołu na stronie FUMBBL. Myślę ze odpowiednia dla niego długość to 2 tygodnie.
Ostatnio zmieniony 02 sty 2019, 20:08 przez R2-D2, łącznie zmieniany 1 raz.
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: [Ogłoszenie] Preseazon czyli co gdzie i kiedy!

Post autor: leon » 21 gru 2018, 08:56

Bardzo dobrze że wyszczególniles ten temat. Wiele osób mam wrażenie nie czyta regulaminu
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „PNFL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości