[Trenerze przeczytaj koniecznie !] Preseason 2019 - Zasady/Informacje

Polish National Fumbbl League
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

[Trenerze przeczytaj koniecznie !] Preseason 2019 - Zasady/Informacje

Post autor: R2-D2 » 02 sty 2019, 19:58

Z dniem 3.01.19 o godzinie 20:00 oficjalnie zamykam rekrutację do PNFL na moment pisania tego posta zgłoszonych jest 13 zespołów. Między godziną 22:00 a 12:00 dokonam losowania grup i podziału zespołów na dywizje Północ i Połódnie (chyba że stanie się coś nieoczekiwanego co pokrzyżuje mi plany). Przy 13/14 (6 i 7 w grupie) zespołach, cztery drużyny z każdej z grup awansują do fazy PLAY OFF !

Z dniem 25.11.19 Na forum pojawią się dwa wątki:

Preseason 2019 Ustawki - W tym wątku będziemy umawiać się na mecze, równie dobrze możecie wykorzystać grupę na discordzie (bardzo mile widziane, link podany jest w ogłoszeniach) lub "Ustawki na FUMBBL na fb".

Preseason 2019 Wyniki - W tym wątku wynik spotkania, krótki pomeczowy komentarz ( jeśli chcę) wpisuję zwycięzca meczu. Unikamy tutaj zbędnych dyskusji żeby wszystko było klarowne!

Poniżej przykład:

11.01.19 - Staromieście Grizzlies 2:0 Adepci Choryniec (i komentarz do meczu)

Na wpisanie wyniku zwycięzca ma 24h po meczu, jak dojdę że ktoś tego nie zrobił -1 pkt ( tak że panowie bądźcie skrupulatni)

WAŻNE!!!

Po meczu obaj trenerzy zobligowani są umieścić wynik spotkania Preseasonowe w swoim "Team Bio" według poniższego schematu:

Preseason 2019:
11.01.19 - Staromieście Grizzlies 2:0 Adepci Choryniec
20.01.19 - Staromieście Grizzlies 2:0 Łepki Łepiec
29.01.19 - Staromieście Grizzlies 1:5 Obora Oberek

Na umieszczenie wyników w "Team Bio" macie drodzy trenerzy 24 h od zakończenia spotkania. Jak przyłapię na braku wyników w bio -1 pkt za każdy brakujący mecz !

Zasady Preseason 2019:
Preseason - symuluje intensywny okres przygotowawczy zespołów do startu ligi, w tym czasie zawodnicy ostro trenują oraz rozgrywają szereg meczy testowych w celu sprawdzenia swoich umiejętności. W tym czasie każdy z trenerów może rozegrać 0 do 3 meczy sparingowych z innymi zespołami z PNFL z dowolnej dywizji (nie jest to obowiązkowe). Nie można jednak grać z tym samym zespołem 2 razy pod rząd.


Wszelkie komentarze oraz pytania proszę zamieszczajcie nie tutaj w wątku PNFL - Wstępne zasady - duskusja , żeby panował ład, skład i porządek.:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 16:40 przez R2-D2, łącznie zmieniany 2 razy.
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Brama
rezerwowy
Posty: 509
Rejestracja: 06 sie 2017, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: [Trenerze przeczytaj koniecznie !] Preseason 2019 - Zasady/Informacje

Post autor: Brama » 02 sty 2019, 20:36

Jeśli kogoś nie ma w grupie fb ustawki na fumbbl dawajcie znać to dodamy😉
Gamonie przed meczem rzucają na really stupid :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3448
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: [Trenerze przeczytaj koniecznie !] Preseason 2019 - Zasady/Informacje

Post autor: Vincent » 02 sty 2019, 21:00

Mnie nie ma, ale mam za dużo różnych grup na fb i szczerze wolę się umawiać na disco lub tu :P w 90% grup w ktorych jestem mam powyłączane powiadomienia i rzadko czytam wiadomości tam bo po prostu za dużo tego :D

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: [Trenerze przeczytaj koniecznie !] Preseason 2019 - Zasady/Informacje

Post autor: R2-D2 » 02 sty 2019, 21:35

Pany nie spamujcie mi tu w ogłoszeniu ! Pisze jak byk w pierwszym poście!

Wszelkie komentarze oraz pytania proszę zamieszczajcie nie tutaj w wątku PNFL - Wstępne zasady - duskusja , żeby panował ład, skład i porządek.:)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „PNFL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości