Sytuacje wymagające obecności przeciwnika

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Sytuacje wymagające obecności przeciwnika

Post autor: Jaskier » 19 sty 2019, 12:04

Wątek opisujący jakie podejmujemy działania w przypadku momentów, kiedy potrzebna jest obecność przeciwnika.
Wszystko dotyczy gracza pasywnego.

Skille:
Dodge https://bloodbowl.pl/viewtopic.php?f=167&t=2820#p86335
Stand Firm
Side Step
Fend
Pass Block
Kick-off Return

Inne:
Aptekarz https://bloodbowl.pl/viewtopic.php?f=167&t=2820#p86334
Intercept
Ostatnio zmieniony 19 sty 2019, 21:07 przez Jaskier, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Sytuacje wymagające obecności przeciwnika

Post autor: Jaskier » 19 sty 2019, 12:08

[INNE]

APTEKARZ

Jako gracz aktywny swojego aptekarza używamy od razu, jeszcze przed wciśnięciem przeciwnikowi tury. Jeśli po otrzymanie pliku widzimy, że przeciwnik zadał nam kontuzje to pierwszą rzeczą jaką robimy, przed podjęciem jakichkolwiek innych akcji, jest podjęcie decyzji czy używamy aptekarza, czy nie. Jeśli nie zrobimy tego w tym momencie to później już nie możemy użyć aptekarza na zawodnika który został kontuzjowany w poprzedniej turze przeciwnika.

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Sytuacje wymagające obecności przeciwnika

Post autor: Jaskier » 19 sty 2019, 12:12

[SKILL]

Dodge

Jako gracz aktywny przyjmujemy, że przeciwnik używa Dodge. Jeśli po otrzymaniu pliku i przejrzeniu loga uznajesz, że w którymś momencie nie korzystasz w turze przeciwnika z tego skilla, to wyślij w mailu numer czynności z loga wraz z krótkim opisem. jeśli uznacie, że cofnięcie nie jest wymagane po prostu niech któryś z was położy zawodnika i przebije mu pancerz.

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Sytuacje wymagające obecności przeciwnika

Post autor: Vincent » 19 sty 2019, 20:37

Intercept. Jeśli wszyscy potencjalni przejmujący przechwytują na 6+ to nie ma problemu. Rzucamy na intercepta i w przy wyniku 6 i tak kończy się nasza tura. Wtedy odsyłamy przeciwnikowi i on wybiera kto przejął piłkę.
Jeśli jednak intercepty idą na różnych wynikach, to najpierw przeciwnik musi zadecydować a dopiero potem rzucamy.

Pass block również wymaga obecności przeciwnika.

[mention]Jaskier[/mention] masz możliwość tu usunięcia po prostu mojego wpisu? Ja tu będę rzucał tylko takie skróty myślowe, a Ty to ładnie wkomponujesz w całą resztę. Mój post możesz wywalić żeby nie zaśmiecał.

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2979
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Sytuacje wymagające obecności przeciwnika

Post autor: Jaskier » 19 sty 2019, 21:07

Vincent pisze: 19 sty 2019, 20:37 Intercept. Jeśli wszyscy potencjalni przejmujący przechwytują na 6+ to nie ma problemu. Rzucamy na intercepta i w przy wyniku 6 i tak kończy się nasza tura. Wtedy odsyłamy przeciwnikowi i on wybiera kto przejął piłkę.
Jeśli jednak intercepty idą na różnych wynikach, to najpierw przeciwnik musi zadecydować a dopiero potem rzucamy.

Pass block również wymaga obecności przeciwnika.

@Jaskier masz możliwość tu usunięcia po prostu mojego wpisu? Ja tu będę rzucał tylko takie skróty myślowe, a Ty to ładnie wkomponujesz w całą resztę. Mój post możesz wywalić żeby nie zaśmiecał.
ja to opisze i podlinkuje na górze jak resztę. Właśnie po to ten wątek jak i ten bliźniaczy jest żeby grający jak coś wyłapią to pisali że trzeba to opisać

ODPOWIEDZ

Wróć do „Play by email”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości