LitBowl Online 2021

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 19 kwie 2021, 10:18

Temat założony, aby uczestnicy: @Avreus, @Biały,
@bor667,
@Kryshan, @Miazghul, @Mort Junior i Senior oraz @Vex, (jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam) mogli opisać swoje mecze, przeciwników i terminy.

Ja, z racji tego że nie mam przyjaciół, a także przez rulset wybrałem krasie z bomberem(zabawny i nieprzewidywalny), deathrollerem z blockiem(tym razem idę w atak rolką, a nie tylko trzymanie przeciwników mając diving tackle), Troll slayer ze stand firm(mocno wkurza), dwóch blockerów z guardem, runner z blockiem, drugi z wrestlem, 3 RR, łącznie 12 zawodników i Star player.


Mój pierwszy przeciwnik to: Bagouze Francuz 500+ meczy i jego DE, oczywiście jest Roxana, witchka z wrestlem, czterech blitzerów z dodgem, reszta to linemani(łącznie 11 zawodników), dwa RR.
Teraz by się przydał Diving Tackle zamiast blocka. :?

EDIT: Gram dzisiaj o 21. :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 19:59 przez Vex, łącznie zmieniany 1 raz.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3756
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Avreus » 19 kwie 2021, 10:23

Ja gram Chadecją (wow! szok! niedowierzanie! takie zaskoczenie!)
Z Hrtakiem! zawsze chciałem go sprawdzić a tutaj udało sie go wcisnąć bez gigantycznego poswiecania innych pozycyjnych.
zobacyzmy jak to zabangla

przerwszy oponent Woodelfy :) wiec zaczynam z grubej rury :D
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 19 kwie 2021, 12:32

Hello, hello, hello!

Ja poszedłem drogą leśną i... wziąłem:
- drzewo,
- tancerza ze stripem,
- tancerza ze stripem i tacklem,
- łapacza z blokiem,
- łapacza z kickiem,
- gołego łapacza i gołego rozgrywającego, liniowych do 11,
- appo i 3 rr.

W pierwszym meczu mam Włocha z ichniego "Alphea Teamu" (to chyba odpowiednik ich Gamoni ;), który to postanowił "grać" krasnalami na 4 guardach, 2 blokach na biegaczach i rolce. Nie spodziewam się sukcesu ;(

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Mort » 19 kwie 2021, 14:23

Ja poszedłem w Babiniec :)

Nigdy nie grałem Amazonkami to można spróbować. Rozpiska szalona:
4 x Blitzer
5 x Liniowa z Block
Throwerka z Leader
Roxana i Karła do kompletu :)

Junior Chaosem jak ostatnio tylko jeden MB zamienił na Block
I jedna koza dostała Tackle bo miał 20k więcej na skille
Gwiazda Withergrasp Doubledrool

W pierwszym meczu ja mam Orki z piłą, a Junior ma Skaveny z gwiazda ball&chain.

Zobaczymy co z tego wypali :)
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Kryshan » 19 kwie 2021, 19:15

No to ja pobawię się slannami z 4 RR i apo,
2x catcher (dodge/guard), catcher (block/dodge), catcher (wrestle/strip ball), 3x blitzer i liniowych do 12.
Przeciwnik z USA ponad 2000 partii, gra mrocznymi elfami.
Wszystkim życzę sukcesów na kościach :)

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 20 kwie 2021, 10:56

Już po pierwszym meczu. :)
Deszcz padał non stop, elfy wybrały wykopywanie, powoli parłem do przodu, kocioł zrobił się przy linii bocznej, na szczęście nikogo witchki nie wypchneły, walec coś tam kąsał, ale w pierwszej połowie tylko KO, zaś elfi bullshit wychodził, najlepszy plan na elfy nie wychodził(żeby dużo rzucały, najlepiej jedynek). Stracone przyłożenie mimo dobrej obstawy(zrobił Dodge bez RR, block na jednej i dwa GFI). Druga połowa, ja wykopuje 11 vs 9, powoli okrążam elfy, on zapomina o bombie, 2/5 leży, dostawiam się gdzie mogę, elfy śmigają do przodu i linii bocznej, ja w pogoni za nimi, akt desperacji rzucam bombę do obstawionej Roxany, zarówno moimi jak i przeciwnimi graczami, intercept, od rzut, znosi na Roxy, który doznaje kontuzji. Elfy oczywiście dużo Dodge, podnoszenie piłki w strefie i deszczu i wybiegnięcie w stronę linii TD, kolejny akt desperacji, dwa GFI blockerem by mieć asystę, blitz wrestlem, obopulne położenie i najgorsza akcja, jaką zrobiłem, dwa GFI bomberem i podnoszenie piłki na 5+! Zużyty ostatni RR(miało być jeszcze podanie do samotnego runnera) I piłka spada przy leżącym elfie(tak piłka by była w dwóch strefach), przeciwnik podnosi na 3+, dwa GFI i powiększa przewagę. Udało mi się wykłócić na bombera. Mam jeszcze trzy tury na honorowego, ale bez przerzutów, a za to z elfim bullshitem w postaci Dodge na 2+, GFI I jednokostkowy blok, kładzie mojego blitzera, który po akcji pół elfiego bullshitu(podnoszenie piłki na 4+ z SH, przekazaniu na 4+ i podaniu na 3+ ze złapaniem na 4+) miał szansę zdobyć honorowego.
Łącznie zrobiłem 5 fauli, max KO, zaś mój żaden nie został wygwizdany. :twisted:
Ostateczny wynik 0:2 TD, 2:0 CAS. :?
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Kryshan » 20 kwie 2021, 21:15

Również po pierwszym meczu, szło pięknie, przyłożyłem w turze przeciwnika. I ze spokojem zacząłem swój drive - i wtedy bardzo słusznie przeciwnik zauważył że mam nielegalną drużynę, strasznie mi głupio, na prośbę przeciwnika poddałem mecz i napisałem o moim błędzie do admina. Przy wyborze skilli wybrałem dwa razy te same podwójne umiejętności (dodge, guard), co jasno jest zakazane w regulaminie turnieju.

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 21 kwie 2021, 08:08

:/

Jak pisałeś
Kryshan pisze: 19 kwie 2021, 19:15 2x catcher (dodge/guard)
... odczytałem to że masz 2 catcherów - jeden z dodgem, a drugi z guardem :/

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 21 kwie 2021, 10:22

Wielka szkoda. :( Głupi błąd, nawet nie zwróciłem uwagi na to, gdy opisywałeś drużynę, po prostu ja nie stackowałem skilli.
Nie wiadomo, co i jak teraz będzie?
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 22 kwie 2021, 07:45

Ok. Po pierwszym meczu. Remis 1:1, choć czuję niedosyt: 2x wybiłem piłkę w drajvie przeciwnika i ją podnosiłem (może trzeba było grać drajv na na 0:0, a nie usiłować przyscorowac w osłabieniu). Ostatecznie w tym drajvie potrzebowałem pusha po 1 GFI aby runner nie był w zasięgu i... rzuciłem gałę na GFI (tak, wiem - mogłem piłkę zamarkować, jednocześnie dając asystę komus innemu do blitza na runera - tymbardziej, że i tak przepchnięcie byłoby na 3+ - ale to po jakims dodgu, w każdym razie człowiek sie uczy na błędach... a potem i tak rzuca gały).
W moim drjajvie koleś dostał blitz, więc od samego początku presja i toczyłem się z piłką od połowy mojej połowy boiska przy linii. Udało mi się wypchnąć za boisko jednego ze slayerów, a kilka chwil później wbic kontuzję na blokerze i wtedy zaczęliśmy grę w równych składach :) Potem już było tylko dostawianie guardów z jego strony, uwalnianie na jednej kości lub dodge z mojej strony. Leap na uwolnienie i 2x wybijał mi piłkę blodgerom (raz na 2 kościach po GFI, raz na jednej - łatwo!).
Wiem gdzie popełniałem błędy, więc będzie już tylko lepiej (np. na 9 GFI zdałem 6, a oblałem 3 - jest sporo do poprawy ;) A raz wskoczyłem w "klatkę" zapomniawszy wsześniej o zdjęciu asyst.... na moje "szczęście" rzuciłem 1 rr 1 na leapie. A koles miał tak nieudolną "klatkę""
K_o
oPo
WoK
Gdzie K = krasnal, P = krasnal z piłką, W = walec, o = puste pole.
Więc spokojnie mogłem z pomiędzy Walca i krasnala wybić piłkę na wolny róg klatki i spadłaby w miejsce bez stref.
Troszkę później koleś znowu zrobił taka "klatkę" (choć mógł spokojnie ją domknąć, to nie wiem czemu wolał robić jakiś screen, który i tak nie przeszkadzł tancerzowi), więc... tym razem asysty wyłączyłem, leapa zdałe m i na 1 wywliłem pokurcza... podobbaja mnie się te zielone ludziki ;(

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości