LitBowl Online 2021

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 03 maja 2021, 00:51

Czas na trzeci mecz, ludzie prowadzeni przez Greka jimakos83, około 200 meczy. Ogr z guardem, dwóch blitzerów z guardem, trzeci tackle(niegroźny :P ), czwarty z grabem( :?: ), thrower z leaderem, catcher, czterech linemanów z czego jeden ma wrestla, Karla i Helmut, jeden RR.
Mecz w poniedziałek o 20. :)
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 04 maja 2021, 12:17

Vex pisze: 03 maja 2021, 00:51 Mecz w poniedziałek o 20. :)
Nie za późno? W sensie miałem w głowie że gra się niedziala-niedziela.

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bor667 » 04 maja 2021, 13:04

bialy pisze: 04 maja 2021, 12:17
Vex pisze: 03 maja 2021, 00:51 Mecz w poniedziałek o 20. :)
Nie za późno? W sensie miałem w głowie że gra się niedziala-niedziela.
Panie, to już trzecia runda była :D

swoją drogą.. dziwne zachowanie przeciwnika, kiedy zamiast podnosić wolną piłkę, obstawia ją i pozwala odebrać.

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 04 maja 2021, 13:22

Już po meczu. ;) W nocy zdążyłem się umówić. :D
Mecz w sumie wyrównany, mało złośliwości Nuffle. Znowu straceni zawodnicy, przez co na jedną turę wystawiłem sekretną broń. :( Jego Helmut dosyć rżnął, boomer posyłał prezenty, Karla straszyła, zaś walec przez błąd nic nie zrobił. Udało się przyłożyć mimo grania 9 vs 11, lecz przeciwnik miał trzy tury na podwyższenie, co się udało.
Wynik 1:2 TD, 1:1 CAS
bor667 pisze: 04 maja 2021, 13:04
bialy pisze: 04 maja 2021, 12:17
Vex pisze: 03 maja 2021, 00:51 Mecz w poniedziałek o 20. :)
Nie za późno? W sensie miałem w głowie że gra się niedziala-niedziela.
Panie, to już trzecia runda była :D

swoją drogą.. dziwne zachowanie przeciwnika, kiedy zamiast podnosić wolną piłkę, obstawia ją i pozwala odebrać.
To fakt, ale dzięki temu, blocker zdobył przyłożenie. :D
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 06 maja 2021, 10:50

Ja gram dziś 21:00 z darkami na 2x MB. Jakoś średnio to widze ;(

Edyta:
Już po meczu. Wygrałem 1:0 - koleś jakby zamiast MB na blitzerze miał tackla, to pewnie by mnie rozjechał.
W pierwszej (jego połowie) udało mi się wybić ostatecznie podnieśc piłkę i uciec. W 7 i 8 turze dochodził do mnie po masie dodgy i GFI, ale ostatecznie sie wywalił witchka. Będąc zamarkowany przez elfa postanowiłem zrobić orczego dodga, ale rzuciłem 2 czachy.
W mojej połowie pomału sobie szedłem, szukając luki i... w 5 lub 6 turze przyfarciło tak, że zmiotłem mu z planszy 3 ludziki w jedna turę. Potem jeszcze gwiazda-witchka z MB upadła na gupi ryj jak odskakiwała od drzewa i... koleś w swojej 7 wykonał kolejne dodge i GFI i blogdera-catchera powalił. Na szczęście tym razem udało sie go odsunąć od piłki, podnieść i przyscorować w 8 turze.

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3766
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Avreus » 11 maja 2021, 08:43

Mój mecz ze snotami był dosyć udany
własciwie to chyba scigaliśmy się kto wiecej snotów zabije.
Przeciwnik miał też piłę, ale uderzał nia jako drugi swój ruch i to się zemściło, 1! przerzucał LONER! i stracił w ten sposób jedyny swój rerol.
W pierwszej połowie udało mi się też zadrapać mu zuga i trole w tym zug wrocił z KO na 15 ture.
Mimowszystko przez niesamowite bomby udało mi sie ugrac tylko 1:0 było by i 3:0 gdyby jego bombiarz chociaz raz spudłował HMP./

Teraz mam lustro
Moja chadecja z Hrtakiem kontra chadecja z minotaurem Claw MB. oby brak bloka na krowie się zemscił na nim :).


https://fumbbl.com/FUMBBL.php?page=match&id=4304352
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 11 maja 2021, 14:51

Czas na czwartą kolejkę, "bratobójczy mecz".
Mort pisze: 19 kwie 2021, 14:23 Junior Chaosem jak ostatnio tylko jeden MB zamienił na Block
I jedna koza dostała Tackle bo miał 20k więcej na skille
Gwiazda Withergrasp Doubledrool
Mecz najpewniej dziś o 20, @Mort odpisywałem na Fumbblu. :)
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3766
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Avreus » 15 maja 2021, 22:40

Czwarty mecz

Chadecja z Hrtakiem (Ja) kontra chadecja z minotaurem z pazurem
wynik 1:1

nie jestem zadowolony z tego wyniku ale kości mnie nie kochały bardzo.
absurdalna ilość razy bulle w tym Hrtak zawaliły GFI (a przecież surefeet) Ale udało sie przyłozyć i przetrwać kontraatak w moim ataku.

Zaczał sie atak przeciwnika i.... BLITZ... dziękuje nufflu!. Blitz moim krasiem z pazurem w jego guarda i.... zabity! WSPANIALE... no to jeszcze rusze Hrtaka by stanał przy piłce która upadła dość fajnie. GFI z surefeetam co może pójść nie tak? 1! 1! pancerz przebity Hrtak zabity! nie powiem wytrąciło mnie to trochę z równowagi.
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 17 maja 2021, 08:10

No to za mną mecz numer 4, który koncertowo "przegrałem". To znaczy było 1:1 ale grałem z ogrami... prowadzonymi przez trzykrotnego reprezentanta Szwajcarii, uczestnika WC, wieloletniego organizatora helweckich turniejów itp, itd.
Po raz kolejny udowodniłem sobie, że nie potrafię atakować elfami i mimo że dostałem 2 blitze, to udało mi się wykorzystać tylko jeden z nich (przy drugim koleś wykonał akcję snotlingiem w postaci 5 dodgów, podniesienia w strefie i jeszcze 2 gfi).

Błędy, które udało mi się wyłapać "na bieżąco", czyli bez oglądania powtórki:
- zapomniałem o break tacklu na leżącym ogrze i markowałem go ze złej strony,
- po stracie WD straciłem kontrolę na emocjami i wskoczyłem po piłkę w 2 strefy i zamiast potem stamtąd wydodgować na 2+, to próbowałem podać na 5+ z passem (co skończyło się interceptem ogra),
- blitzując kroczącego po TD ogra z blokiem (rzut na 2x bothdown) nie pomyślałem jak go potem zastawić i zrobiłem bezsensowny dodge z gfi... i się wywaiłem (teraz już wiem jak powinienem stanąć).

I jeszcze nie wiem czy błąd, czy nie błąd - grając w obronie trzymałem 3-4 elfy na połowie rywala - nie wiem czy nie za dużo, ale dzięki temu snotlingi przy nich stały, a nie kręciły sie przy ograch i na mojej połowie.

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 17 maja 2021, 13:11

Ja swój mecz już we wtorek rozegrałem. Długo zbierałem się do komentarza. Oczywiście wielkie dzięki za mecz @Mort Junior. Za zgodą klanu Morta, wysłałem linka do meczu @Shawassowi, co by nie był smutny, że nikt nie wysyła highlights. Mecz warty obejrzenia, nigdy takiego meczu przedtem nie miałem. Przed meczem już miałem obawy, że ze względu na przewagę siły w chaos choosen, to będzie szybki i jednostronny mecz.
Akcje jakie tam miały miejsce to masakra, oczywiście blitz na dzień dobry dla Juniora, ja zaczynałem z dwoma secret weapon, z czego rolka zginęła w pierwszej turze przez krowę z pazurami. :cry:
Masa udanych bądź neutralnych bloków na dwóch przeciwnych. :twisted: Zaś Mortowi szło w zdejmowanie moich czy to przy bloku czy też wypychając za boisko. Udało się przyłożyć w siódmej turze, zaś turę wcześniej, zdjąłem gwiazdę Withergrasp Doubledrewl. Dwa razy jedyny zawodnik, nie wracał z KO.
Drugą połowę grałem 6 vs 11, to dopiero była "perfekcyjna obrona", na nieszczęście dla Juniora. :( :twisted:
Kwintesencją meczu, było oczywiste :ugeek: nie zdanie GFI na linię TD przez Morta. :| :?
Wynik 1:0 TD, 2:4 CAS.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości