FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Rozmowy ogólne o FUMBBL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2988
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Post autor: Jaskier » 25 kwie 2020, 20:36

Smollar pisze: 25 kwie 2020, 18:12
R2-D2 pisze: 25 kwie 2020, 18:05 I MIEJSCE : JASKIER

Mój Ci on, mój! Brawo @Jaskier!!!


mentalnie jesteś zwycięzcą :D

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Post autor: leon » 26 kwie 2020, 08:53

R2-D2 pisze: 25 kwie 2020, 18:05
Po 4 kolejce:

Ruch Mahakam - [25.04.2020] Le_Pier_Doly 2-0
KhornoveLove - Pieszczochy 2-1 (4-5)
Małe Waaagh - Dolls With Bolls Juniors 0-1
BBKS Krzaczory - Zgrabne Jezyki 0-2
Brodate Dranie Vol. 2 - Kozaki FL 0-1
Pomorscy Arystokraci - Tropical Horror 2-2
Bonkers Norska - [EB20] Pleśna Pharaons 0-3
[FLove] Better than Wood Elves - Kapeluchy FC 2-0

jak wreszcie Pysiaczkom udalo sie wygrac to nawet o nich zapomniales :mrgreen:
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

stikman
liniowy
Posty: 1089
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Post autor: stikman » 26 kwie 2020, 12:20

Bardzo dziękuję organizatorom za turniej!!!
Było mi bardzo miło "spotkać się" z wami i pogadać z niektórymi graczami.

Studio by Shawaas i M6 było bardzo fajnym podsumowaniem tego co się dzieje w trakcie turnieju.

Oczekiwania były umiarkowane, ale po 2 pierwszych meczach nadzieja urosla. Niestety musiałem przełknąć gorzka pigułkę, ale to zawsze nauka na przyszłość.
Kolejny turniej na fumbblu będzie przeze mnie bardzo rozważany :)

Dziękuję też moim przeciwnikom:
- TomB - strasznie miałeś pod górkę i niewiele rzutów wychodziło, do tego ten missclick, czekam na rewanż ;)
- Zabass - solidne pranie się po ryjach :)
- Jaskier - ten mecz był dla mnie klasycznym przykładem tego co może się wydarzyć w 3 turze drugiej połowy, zeby ze stanu 1:0 przejść do wyniku 1:2. Szkielet biegające po strefach to chore gówno. Gratuluję wygrania turnieju.
- Vincent - do meczu podszedlem z pokorą, bo z Vincentem jeszcze nie grałem, a słyszałem same pozytywy na temat jego skilla. Plan był prosty bić i robić przewagę. Niestety nie zabijałem, a Vincent nie pozwolił sobie na nieudane rzuty :) fajny mecz i gratuluję 2 miejsca ;)
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Post autor: R2-D2 » 26 kwie 2020, 13:55

leon pisze: 26 kwie 2020, 08:53
R2-D2 pisze: 25 kwie 2020, 18:05
Po 4 kolejce:

Ruch Mahakam - [25.04.2020] Le_Pier_Doly 2-0
KhornoveLove - Pieszczochy 2-1 (4-5)
Małe Waaagh - Dolls With Bolls Juniors 0-1
BBKS Krzaczory - Zgrabne Jezyki 0-2
Brodate Dranie Vol. 2 - Kozaki FL 0-1
Pomorscy Arystokraci - Tropical Horror 2-2
Bonkers Norska - [EB20] Pleśna Pharaons 0-3
[FLove] Better than Wood Elves - Kapeluchy FC 2-0

jak wreszcie Pysiaczkom udalo sie wygrac to nawet o nich zapomniales :mrgreen:
oj :D dużo sie działo wczoraj spisywałem na bieżąco XD
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
Bratiszka
rezerwowy
Posty: 421
Rejestracja: 25 mar 2017, 13:12

Re: FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Post autor: Bratiszka » 27 kwie 2020, 09:29

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za super turniej. Organizacyjnie bardzo dobrze wszystko ogarnęliście, stream miodzio, taki duet bardzo pasuje do komentatorki właśnie meczy (Shawass & Domingo w Walcu rzecz święta i nic bym nie zmieniał) tutaj jednak M6 wpisał się idealnie ze swoimi tekstami, czasem przekleństwami, mówieniem tego co myśli bez owijania, przy meczach nadaje to energii i smaczku, super to ogarnęliście. No i te teksty, co on robi, to chyba był miss klik, o nie dlaczego tak, tura później, ty, chyba tak miało być, chyba to zaplanował, nie wpadłbym na to, ani ja :lol:
Fajnie było usłyszeć znajome osoby i poznać nowe. Wiadomo to nie to samo co turniej na żywo no ale takie mamy czasy i musimy się dostosować.
[mention]Jaskier[/mention] gratuluję wygranej ale szczególnie tytułu most TD :shock:
Bardzo dziękuję moim przeciwnikom, bardzo dobrze mi się z wami gadało i grało. Zero spiny, całkiem luźno, tematy poboczne, jak dobrze pogadać z kimś innym niż z żoną :D
Sporo nauki jeszcze przede mną jeśli chodzi o grę amazonkami ale jestem zadowolony z wyniku ogólnego jak i z poszczególnych meczy. Ciągle wspieram się fartem i muszę liczyć na złe rzuty przeciwnika w kilku momentach no ale widzę progres u siebie i to mnie cieszy. Dziękuję jeszcze raz za grę i naukę gry [mention]Domelski[/mention] trzymałem kciuki mocno jak się da, szczególnie w ostatnim meczu, szkoda że się nie udało. [mention]Kotlet[/mention] no reroll team, odważnie i w sumie mogłoby być inaczej gdyby nie CZTERY RAZY PO 2 CZACHY i CZACHA na sam koniec :cry: [mention]bukszpan[/mention] ściana z orków będzie mi się śniła po nocach ;) [mention]Brama[/mention] i gobliny, ciekawy mecz bo grałeś w przewadze, chyba piła tylko zeszła jednak po pierwszej połowie, niestety jak nie udają się rzuty na 3+ u goblinów to mega trudno coś zdziałać, miał być remis no ale skater piłki i kilka dobrych rzutów i jakoś się udało rzutem na taśmę. Dzięki Panowie ogromne za grę i za dobrze spędzony czas.
Ostatecznie 2/1/1 i 7 miejsce uważam za bardzo dobry wynik.
Nie mogę się już doczekać by zobaczyć Was wszystkich na żywo i napić się z Wami piwka. Zdrówka życzę i oby jak najszybciej do następnego ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer
Posty: 1699
Rejestracja: 25 mar 2018, 14:00

Re: FUMBBLove Cup [On-Line, 25.04]

Post autor: R2-D2 » 27 kwie 2020, 19:18

[mention]Bratiszka[/mention] dzięki cieszę się że ci się podoba moja ekspresja :D W ten 9 godzinny stream wdarło się parę ciekawych momentów, historyjek czy innych kwiatków do dyskusji (Gadanie jak Bane xD). Bardzo fajnei było ten turniej organizować i cieszę się że się dobrze bawiliście. My z chłopakami staraliśmy się jak mogliśmy stworzyć choć namiastkę atmosfery z table topa :)
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość