SteelBowl Online 2020

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 482
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Crowmaster » 08 lut 2021, 10:27

Ja mam chaos dwarfy.. bedzie ciezko :)
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 08 lut 2021, 21:53

No i niestety w tym meczu nie poszło, szło źle od samego początku. Pitch invasion, -1 do podnoszenia piłki z pogody, nieprzytomny ghul z sure hands i szybkie dwie czachy na Ivanie (zmarnowany przerzut :D ). W pierwszej turze żaby wywarły presję, więc w mojej drugiej turze spaliłem ostatni przerzut na podniesienie piłki, ale już grałem głęboko cofnięty na swojej połowie. Pancerze żab pękały tak samo jak i nieumarłych, raczej kiepsko. Przeciwnik dobrze się pozycjonował cały czas doskakiwał. Była szansa na przyłożenie w swojej połowie, ale nie wszystko poszło po mojej myśli xD Przeciwnik podniósł piłkę i przyłożył w 8 turze. Druga połowa poszła równie kiepsko, tym razem umarlaki leżeli częściej (w pierwszych blokach zeszła mumia i zombie), a skoki i uniki wychodziły całkiem nieźle, przeciwnik z łatwością przyłożył na 2 - 0 w swojej 5 albo 6 turze. Walczyłem do końca chociaż Nuffle nie ułatwiał, znowu pitch invasion i presja żab, dostawił dwóch do piłki na mojej połowie, zapowiadało się na 3ci td dla przeciwnika. Blitzem odsunąłem jedną z żab od piłki, a Ghul podniósł w strefie, podanie na 4+ do blitzera ustawionego na połowie przeciwnika. Udało się przyłożyć.

Końcowy wynik: zasłużone 2-1 dla Slannów.

Ivan nie miał okazji się wykazać. W swoim pierwszym i drugim bloku rzucił dwie czachy, a nie tylko on je rzucał :D
Chyba trochę spanikowałem po tej pierwszej turze, z automatu przerzuciłem niepotrzebnie czachy Ivana, a przerzut ten byłby bardzo kluczowy pod koniec pierwszej połowy kiedy to ghul wyrzucił dwie czachy odsuwając łapacza od leżącej piłki.
Mam nadzieję, że Nuffle spojrzy na mnie łaskawiej w 4tej rundzie :D
Powodzenia w trzeciej rundzie dla reszty ekipy.

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 08 lut 2021, 22:37

Jutro o 19:30 mecz numer 3, tym razem Grek Akosion 30+ meczy i jego elven union, tylko jeden blitzer ma dodge, thrower z accurate, trzech catcherów każdy ma co innego: shadowing, pass block, leap, linelf z kick, linelf z guard, łącznie 11 zawodników plus gwiazda Hubris Rakarth, 2 RR. Oby zaczęły te pancerze pękać.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 09 lut 2021, 22:09

No i kolejna porażka, coś mi ten turniej nie idzie. Przeciwnik miał 3 razy mniej bloków z czego 3 na piłkę, każdy zakończony powodzeniem, w drugiej turze przyłożył, a ja pożałowałem wystawienia od razu dwóch secret weapon, pierwszy rzut bombą i oczywiście intercept. Nie potrzebnie stalowałem trzy tury, licząc na nie udany dodge blitzera, niestety 4+, 2+ i pow, ja zaś musiałem tylko podnieść piłkę z sh i dwa gfi, ale wiadomo 2 na 2. Druga połowa powoli idę do linii, atak na piłkę, strata, ucieczka, ponowne podnoszenie, atak na piłkę, strata, ucieczka. Ostatnie dwie tury, dwie czachy, pozamiatane. Nie udało się wbić żadnego casa, tylko kilka Ko.
0:2 TD, 0:0 cas
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 10 lut 2021, 21:39

MortJunior już po swoim kolejnym meczu... orki z Ripperem.
Pierwsza połowa jego drive i zaczęła się bijatyka. Po pierwszych dwóch turach grali już w oboje w 9 i Junior wreszcie zrozumiał ze nie zawsze opłaca się dostawiać do Orków :) Wiec zaczął grać jak Skavenami i wreszcie zaczęło się to opłacać :) Przyłożył w swojej 6 turze i utrzymał wynik do przerwy.
Druga połowa drive przeciwnika zabrana piłka i szybkie 2-0 w czwartej turze. Kolejne dwie i nie zastawił orka szalejącego na jego połowie, który bez rr łapie piłkę po podaniu (4+, 3+) i jest 2-1... wykop i ostatnie dwie tury.
Dostawia się gdzie może podnosi piłkę przekazuje do swojego Star Playera (Withergrasp Doubledrol), który wybiega w pole przeciwnika i staje 6 pól od TD. Orkowie bronią się dostawiajac do niego 2 zawodników i jednego między nim a TD. Tu już jak to Junior twierdzi w takich sytuacjach prosta sprawa. Dostawia jedną kozę , blitz zawodnikiem z piłką, łatwe dodge 3+ i 2+, kolejne 2+ na GFI i TD!!!!
Wygrywa swoj drugi mecz 3-1(1-2Cas) i po tym meczu jest chwilo na 24 miejscu co go mega cieszy :D
Wiec pora spać bo jutro szkoła ;)
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: NairoD » 10 lut 2021, 23:29

Mort pisze: 10 lut 2021, 21:39 MortJunior już po swoim kolejnym meczu... orki z Ripperem.
Pierwsza połowa jego drive i zaczęła się bijatyka. Po pierwszych dwóch turach grali już w oboje w 9 i Junior wreszcie zrozumiał ze nie zawsze opłaca się dostawiać do Orków :) Wiec zaczął grać jak Skavenami i wreszcie zaczęło się to opłacać :) Przyłożył w swojej 6 turze i utrzymał wynik do przerwy.
Druga połowa drive przeciwnika zabrana piłka i szybkie 2-0 w czwartej turze. Kolejne dwie i nie zastawił orka szalejącego na jego połowie, który bez rr łapie piłkę po podaniu (4+, 3+) i jest 2-1... wykop i ostatnie dwie tury.
Dostawia się gdzie może podnosi piłkę przekazuje do swojego Star Playera (Withergrasp Doubledrol), który wybiega w pole przeciwnika i staje 6 pól od TD. Orkowie bronią się dostawiajac do niego 2 zawodników i jednego między nim a TD. Tu już jak to Junior twierdzi w takich sytuacjach prosta sprawa. Dostawia jedną kozę , blitz zawodnikiem z piłką, łatwe dodge 3+ i 2+, kolejne 2+ na GFI i TD!!!!
Wygrywa swoj drugi mecz 3-1(1-2Cas) i po tym meczu jest chwilo na 24 miejscu co go mega cieszy :D
Wiec pora spać bo jutro szkoła ;)
Ojciec pewnie dumny w uj! Gratuluje
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 11 lut 2021, 10:01

No raczej :D
Szczególniej ze lepiej mu się gra w turniejach niż w lidze bo tam słabo sobie radzi z duża różnica TV - zreszta ja również.
Ale ważne że sprawia mu to duża frajdę z grania ;)
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 482
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Crowmaster » 11 lut 2021, 18:45

niestety porażka.. grałem przeciw Chaos Dwarfom, także pod górę. W pierwszej połowie kilka razy atakowałem piłkę przeciwnikowi, ale jako, że bull centaur to trzymał to trzeba było kombinować, żeby wyskrobać chociaż 1 kostke, ale jak już się udało to push.. W międzyczasie minotaur i Mighty Blow sciągnął mi 3 kolesi.
Druga połowa to festiwal jedynek i czach. Co turę kulałem 1 na dodge, podania i 1 kostkowe bloki. Po 3 takich akcjach pod rząd już się poddałem.
Za dobrze poszło w poprzednim meczu po prostu.
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 13 lut 2021, 07:56

Trzeci mecz i niestety porażka. Mecz bez jakiś spektakularnych akcji. Przyłożyłem w 6 turze, nie chcialem przetrzymywać bardziej piłki bo za dużo elfów wokoło :) później w 3 tury przeciwnik przyłożył. Niestety wpadł taka ilością na moja polowe i mimo iż każdy miał obstawę i niektórzy nawet z Tackle to pass i hand off z rr u elfów robi swoje. Druga połowa nawet szybko opanowałem jego stronę boiska i elfy spadły na ko ale Griff jakoś bił piłkę lub witche bez buły i przeciwnik powoli przesuwał się w stronę TD. W 5 turze zrobiłem błąd atakując troll slayerem i dwa razy push nie popchnalem w dobra stronę, co w kolejnej rundzie spowodowało wypchnięcie 2 elfów poza moja linie obrony i na dodge 2+ wpadli w zasięg TD. W 8 turze przyłożenie i 1-2 zmiotło remis z planów :)
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 15 lut 2021, 10:42

Czas na mecz numer cztery, pedro_fgomes/karnuss Portugalczyk niecałe 1000 meczy, będzie grać ludźmi z Karlą, ogr z blockiem, thrower z leaderem, catcher z blockiem, dwa guardy na blitzerach, jeden mighty blow i na ostatnim frenzy, dopchane do 11 linemanami, 2 RR i apo.
Póki co, pancerz nie pęka moim rywalom. :| :?

EDIT: Mecz o 19:30 w środę.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości