SteelBowl Online 2020

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 02 lut 2021, 10:21

Drugi mecz i znów lizaki, tym razem przeciwnik puccios jest włochem, ma 800+ meczy, konto od 2005 roku. Rozpiska inna, niż ta z pierwszym przeciwnikiem, krox, komplet saurusów, dwa mają bloki, dwa wrestle i jeden tackle, 4 skinki, a także gwiazda Anqi Panią, dwa RR i jeden FF.

Mecz najprawdopodobniej w sobotę o 21.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 03 lut 2021, 06:11

Kolejny mecz mam z Mrocznymi elfami z Mordrix Hex na czele. Ciekawa gwiazda, nie miałem jeszcze okazji grać przeciwko niej, blogger z fend, MB, dauntless i frenzy, 7 pancerza więc miejmy nadzieję że ivan będzie miał okazję się wykazać. Poza gwiazdą w drużynie są dwie wiedźmy (block, Wrestle) , tylko dwóch blitzerow ( obaj z unikami), biegacz (leader), reszta liniowi, jeden przerzut. Mecz najpewniej w czwartek ok 21.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 03 lut 2021, 09:27

Drugi mecz MortJunior grał wczoraj znowu z Darkami.
Tym razem jednak Chaos bił lepiej i co chwila elf leciał za boisko.
Po pierwszej połowie kontrolował już grę i wygrywał 2-0. W drugiej był jego drive i piłka za boisko przy kick off wiec dostał ja Minotaur w pierwsze lini i przyłożył w 6 turze, bijąc się przy tym co chwila i wywalając dwóch zawodników za boisko. 7 tura i Riotsy dzięki temu extra tura wpadła i Junior wykorzystuje to kończąc mecz 4-0 (4-0 CAS).
Bardzo zadowolony z meczu poszedł spać :)

Ja mam mecz prawdopodobnie jutro z Khemri z SP „Animalem”
Nie umiem grać z Khemri wiec zobaczymy jak to będzie :|
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 482
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Crowmaster » 03 lut 2021, 10:37

Mort pisze: 03 lut 2021, 09:27 Drugi mecz MortJunior grał wczoraj znowu z Darkami.
Tym razem jednak Chaos bił lepiej i co chwila elf leciał za boisko.
Po pierwszej połowie kontrolował już grę i wygrywał 2-0. W drugiej był jego drive i piłka za boisko przy kick off wiec dostał ja Minotaur w pierwsze lini i przyłożył w 6 turze, bijąc się przy tym co chwila i wywalając dwóch zawodników za boisko. 7 tura i Riotsy dzięki temu extra tura wpadła i Junior wykorzystuje to kończąc mecz 4-0 (4-0 CAS).
Bardzo zadowolony z meczu poszedł spać :)

Ja mam mecz prawdopodobnie jutro z Khemri z SP „Animalem”
Nie umiem grać z Khemri wiec zobaczymy jak to będzie :|
Gratki!
Mój następny mecz jest z chaosem, mam nadzieje, ze moje elfy będą bardziej stać :D
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 04 lut 2021, 22:02

Drugi mecz za mną. Niestety zrobiłem kilka dużych błędów, a przeciwnik bardzo dobrze przepychał swoich zawodników i często mocno utrudniał grę. Myśle, ze miał większe doświadczenie niż Ja i było to widać przy niektórych akcjach. W przedostatniej turze 2 połowy zrobiłem misklicka, który nie pomógł mi w zdobyciu jeszcze jednego TD. Na szczęście dla mnie moja drużyna do chyba 3 tury drugiej połowy biła się dzielnie bez straty co zdecydowanie pomogło. Mecz wygrałem 2-1 (0-2 CAS - dwa razy kill:)) wiec jestem zadowolony z wyniku.
Zobaczymy co dalej.
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 05 lut 2021, 06:54

Znowu udało się wygrać, tym razem 2-0. Takiego meczu jeszcze nie miałem, żeby tak schodziły elfy, ale błędów i tym razem się nie ustrzegłem. Zaczęło się od pitch invasion, zdecydowanie elfów położyło się więcej, wykorzystałem to żeby ustawić się z piłka bezpiecznie na jego połowie, poza tym pierwszy blok pierwszy elf poza boiskiem. Co turę butowalem wiedźmę, która upadła po wykopie i do 3 razy sztuka, zeszła na kontuzje w 3 turze. Równie mało szczęścia miał gwiazdor rywala- Mordrix Hex zamienił się w zombie po swoim pierwszym bloku wyrzucając dwie czachy. Ivan do kości miał więcej szczęścia aczkolwiek również przerzuciłem nim dwie czachy, na szczęście skutecznie. Przyłożyłem w 7 i rozstawiłem się dosyć niedbale, co prawie doprowadziło do remisu, wiele rzutów na 2 i 3 + i prawie TD dla przeciwnika. Ostatni rzut na złapanie na linii TD i w końcu wyczekiwana 1. W drugiej połowie broniłem się z przewagą zawodników, Ivan z Tacklem palił przerzuty przeciwnika na unikach i w końcu przeciwnik nie zdołał się zasłonić. Blitz na dwóch kościach i piłka moja. Przeciwnik już tylko odklikiwał tury, wydaje mi się że elfy już grały wtedy w 7u. Jeszcze w 15 turze blok Ivanem na 3 kościach - 3 czaszki. Bardzo żałuję jak źle zagrałem w swojej 7 i 8 turze, tylko pech przeciwnika uchronił mnie od remisu. Czekam z niecierpliwością na kolejny mecz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 482
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Crowmaster » 05 lut 2021, 21:07

Drugi mecz przebiegł w 100% po mojej myśli. Typowe elfie 4:0.

Chaos zaczął gre od 2x both down blokując kozą bez bloka i postanowił tego nie przerzucać. Dla mnie to było jak zaproszenie i posłałem wiekszość druzyny na jego połowe, eldril otwierał przejścia. Fakt faktem przeciwnik kostki miał fatalne i ciągle kulał czachy, ale było kilka błędów z jego strony, które ułatwiły mi dostanie się do jego ball cariera.
@Vex chyba wpadł nawet popatrzeć :) to widział, że nie było co zbierać. Odrobiłem trochę straty i obecnie wskoczyłem na 71 miejsce.
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 06 lut 2021, 23:36

Crowmaster pisze: 05 lut 2021, 21:07 @Vex chyba wpadł nawet popatrzeć :) to widział, że nie było co zbierać.
Potwierdzam podglądałem. :oops: Masakra była. :D

Mój mecz to również masakra, blitz na piłkę deathrollerem, dodge z break tacklem, drugi GFI, aby bić na trzech i oczywiście jeden, a mogłem zostawić i diving tackle by mocno przeszkadzał. :cry:
Przegrana 0:3 TD, 0:0 cas, co prawda bomba zabiła jednego saurusa, drugiego mocno raniąc, nawet udało się wykłócić na bombera, ale za to skinkom pancerze trzymały. :(

Jeszcze ostatnie trzy tury, to co chwila wyrzucało przeciwnika z meczu. :|
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 08 lut 2021, 06:09

Na trzecią rundę mam Slanny. Mam nadzieję, że żabki będą równie często schodziły z boiska jak w poprzednim meczu elfy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 08 lut 2021, 09:36

Ja tym razem Darki bez SP, a Junior ma Orki z Ripperem.
Ja pewnie w piątek wieczorem będę grał.
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości