SteelBowl Online 2020

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 03 mar 2021, 10:25

Gratulacje Mort Junior, aż obejrzę powtórkę. Gdyby było więcej rund, to może by była szansa na podium.
Ja swój ostatni mecz gram w czwartek o 19.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 05 mar 2021, 10:29

Najgorszy mecz od dawien dawna, co chwilę nie zdany gfi, bloki na piłkę czachy, w drugiej połowie dopiero w czwartej turze udało się podnieść piłkę, przeciwnik na dwóch przeciwko dwa słońca i to dwa razy, przeciwnik wykłócił bombera, potem dostał łapówkę, Dodge break tacklem na 2+ nie zdany, moja bomba coś robiła, wszyscy(5) wyszło z KO.
Wynik 0:2 TD, 3:1 CAS

Plan optimum nie zrealizowany, może się uda plan minimum.

P. S. Malmir(Brytyjczyk, 4400+ meczy) snotami drugie miejsce ma na chwilę obecną, co prawda jeden walkower miał, ale wynik 5-1-0 robi wrażenie.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 05 mar 2021, 11:12

U mnie podobnie, kończyłem mecz w 4 . Mimo, że blokowałem częściej Nuffle nie był łaskawy. Mirror Undead mecz przegrałem 1-2 i w cas 1-5.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: bor667 » 08 mar 2021, 10:27

@Mort pogratuluj Juniorowi świetnego wyniku :)
a ja prawie że środek tabeli; 2-2-2. Wiem jakie głupie błędy zrobiłem, może uda się ich uniknąć w przyszłości. mogło być gorzej, mogło być lepiej - jest nienajgorzej. na pewno Nobbla do przemyślenia. Na 6 meczy tylko w jednym się sprawdził. I zadziwiające jak mało kontuzji (10) zadałem przeciwnikom. Chociaż to może też po części wina tego, że grałem dwa razy przeciwko Orkom, raz chaos dwarfy i raz undead. Mimo wszystko przyjemny turniej. polecam wszystkim udział w kolejnych.

gratulacje dla wszystkich, którzy są zadowoleni ze swoich wyników.

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 489
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Crowmaster » 08 mar 2021, 20:53

brawo Mort Junior :o

poprzedni mecz strasznie poszedł bo dwarfy gniotły mnie rolką aż miło (rolka została po argue the call...), za to ostatni wygrałem z demonami khorna, ale i tak słabo bardzo bo miejsce 144, z wynikiem 2/1/3.. Dwie przegrane przez totalny niefart, mogły być remisy albo nawet zwycięstwa. Np jeden z takich meczy... same gały albo czachy...
Przechwytywanie.PNG
W każdym razie jednak Elven Union nie idzie mi na dużych turniejach. Dużo lepiej gra mi się dark elfami. Pro elfy sprawdzają mi się w lidze i tam będę nimi grał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości