SteelBowl Online 2020

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 27 sty 2021, 16:41

Temat założony, aby uczestnicy: @bor667,
@Crowmaster, @Kryshan, @Mort Junior i Senior oraz @Vex (jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam) mogli opisać swoje mecze, przeciwników i terminy.

Ja, z racji tego że nie mam przyjaciół, a także przez rulset wybrałem krasie z bomberem(zabawny i nieprzewidywalny), deathrollerem z diving tackle(licząc na przetrzymanie minimum dwóch zawodników, plus ewentualny turn over, długo się zastanawiałem nad blockiem, co by móc zmniejszać ilość przeciwników, multiple blockiem to samo co z blockiem), Troll slayer ze stand firm(mocno wkurza), dwóch blockerów z guardem, runner z blockiem, drugi z wrestlem, 3 RR, łącznie 12 zawodników i Star player.

Dzisiaj gram o 20 z Holendrem YuriSloerie 700+ meczy, lizardmeny(sporo ras mocno osłabionych na tym rulsecie) krox z guardem, dwa saurusy z blockiem, dwa z Tackle, dwa chameleons, łącznie 12 zawodników, 3 RR, 3 FF i apo.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Awatar użytkownika
Crowmaster
rezerwowy
Posty: 482
Rejestracja: 01 gru 2016, 22:18

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Crowmaster » 27 sty 2021, 17:00

Dzięki Vex :), teraz mogę publicznie się upokorzyć :).

Moj pierwszy mecz był z graczem Martoni, który ma 74% win ratio i grał WE, także super! Coś w sam raz na optymistyczny początek, zwłaszcza, że moj FUMBBLowy profil wygląda tragicznie, nie mam zupełnie szczęścia do tej platformy.
W każdym razie, wybrałem Elven Union z eldrilem i myślę, że zagrałem ten mecz w miarę OK, poza dwoma poważnymi błędami, które jak wiadomo Wood Elfy chętnie łykają. Grałem na remis bo nie mogłem się dostać do piłki po moim Blitzu w pierszej turze. Zabrakło niewiele i byłem na siebie zły, że zmarnowałem dwie niezłe szanse. Raz źle ustawiłem eldrila, przez co musiałem dodga robić na 5+ a raz źle zamknąłem klatke, przez co był easy hit na piłkę. Nie wspomnę już o zmarnowanym OTT. Po tym meczu myślę też, że powinienem mieć strip ball na catcherze zamiast wrestla... hmm.

Jeżeli ktoś ma ochotę zrobić analizę i może powiedzieć czy rozegrałem to w miarę ok to link do meczu tutaj: https://fumbbl.com/p/match?id=4273265

Zobaczymy jaki będzie drugi mecz, mam nadzieję, że trochę odrobię i celuję w pierwsza 50......
Obrazek 3City Jackals Obrazek Baltic Krakens
Obrazek Interstellar Drakes ObrazekSneki SnekZ

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: leon » 27 sty 2021, 17:49

juz zapisy sie skonczyly? cos mi sie z terminami pokielbasilo
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Vex » 27 sty 2021, 22:46

@leon zapisy były do soboty, w strefie europejskiej 218 zawodników, a w amerykańskiej 22.
Crowmaster pisze: 27 sty 2021, 17:00 Dzięki Vex :), teraz mogę publicznie się upokorzyć :).
To teraz czas na mnie z upokorzeniem. :oops:

Co do meczu, to niestety jakże boląca porażka 1:3 TD, 1:2 Cas. Udało się honorowe przyłożenie zdobyć, pick up 3+, pass 5+, catch 3+, hand off(catch) 3+. :D
Nie lubię skinków, nie chciały umierać :cry: , za to do td pierwsze i szybkie :x . Oczywiście blitz na piłkę GFI 1 na 1, na początek oczywiście blitz dla lizaków, później na jednej kostce dwa razy powalał noszącego piłkę, sporo miałem pushy, za to przeciwnik słońca, dopiero w drugiej połowie, drugiej połowy kości zaczęły mu nie wchodzić, od szóstej tury nie miałem secret weaponów, przez pewien czas grałem w 9 i 8, toteż szybkość i liczebność wygrały. Bomber pięknie rzucał, death roller często dwóch zawodników niwelował, przeciwnik na początek nie zwrócił uwagi że na nim jest diving tackle, ale łatwo uniknął, innym razem unik w strefie saurusem, co bym go nie mógł wypchnąć i szóstka. Tackle na mnie zmarnowane, czyli w skillach 6 vs 3.

Edit:
P. S. Oczywiście intercept u przeciwnika również udany.
Crowmaster pisze: 27 sty 2021, 17:00 Zobaczymy jaki będzie drugi mecz, mam nadzieję, że trochę odrobię i celuję w pierwsza 50......
Ja mam dwa cele:
Minimum zająć przedostatnie miejsce w swojej rasie.
Optimum pierwsza połowa tabeli, tj. 109 i wyżej
Ostatnio zmieniony 28 sty 2021, 10:17 przez Vex, łącznie zmieniany 1 raz.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 28 sty 2021, 06:36

Witam, w tym turnieju gram, jak ostatnio często, Undead. Rozpiskę mam raczej niewyróżniającą sie: 4 ghule ( 2 block, 1 sure hands) ghule uwielbiam i muszę mieć 4, 2 x blitzer (jeden z nich ma Guard), 2 mumie ( jedna z Guard), zombie do 11, 2 RR ( niestety tylko, a czuje się najlepiej mając 4 :)) Kosztem przerzutu mogłem wziąć do rozpiski Ivana Deathshrouda, dzięki temu mumia dostała gaurd, bo blitzer nie potrzebował tackla.

Mój przeciwnik prowadzi Nekromantic horror, również z Ivanem w rozpisce. Do tego ma 2 golemy z block, 2 upiory z Guard, 1 ghul z sure hands, 1 wilk z mb, zombie z dirty player oraz 2 przerzuty drużynowe. Ma rozegrane ponad 4000 meczów więc będę miał okazję czegoś się nauczyć.

Gramy dzisiaj, ok godziny 20.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka





Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: leon » 28 sty 2021, 08:44

@Vex dzieki. gdzie indziej sa do konca miesiaca i z tymi mi sie musialo pochrzanic. a akurat tu chcialem zagrac. no coz plus taki ze jedna liga mniej :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 28 sty 2021, 19:02

Nasza dwójka również zdobywa doświadczenie w tym turnieju ;)

Ja gram OWA z Griffem. Ostatnio dobrze mi się nimi grało na turnieju wiec spróbuje kolejny raz.
Junior gra Chaosem z Withergrasp Doubledrool.

Nasi przeciwnicy to trochę zagadka. Ja mam dziś mecz o 20 z kolesiem z GB, który ma chyba 6 gier na Fumbbl. Gra Skavenami. Gadałem z nim trochę i powiedział ze grał wcześniej w figurki i dopiero zaczyna na kompie.
Junior gra z Darkami i jakimś Wlochem, który ma 27 gier, wiec tez ciężko powiedzieć. Gra jutro 21:30
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Kryshan » 28 sty 2021, 21:18

I udało się wygrać!! Z dużą pomocą Nuffla :) Jak zwykle przylozylem jak tylko mogłem, nie potrafię grać tak aby kontrolować swój atak, więc przeciwnik miał 4 tury aby wyrównać. I zrobiłby to, bardzo źle się broniłem i już był w zasięgu mojej lini TD. Zostawił mi jedna możliwość, dodge ghulem z sure hands i blitz na jednej kości ... I tu miła niespodzianka wypadlo słoneczko, a do tego jego ghul zszedł na ko. Jeszcze w tej połowie mój ghul z sure hands dostał kontuzję kiedy robił unik, ale swoje w tym meczu zrobił :)
Drugą połowe z pomocą dobrych rzutów raczej kontrolowalem ( być może tylko mi się tak wydawało) aczkolwiek w 7 turze jego ghul wszedł w zasięg TD ( wykonując po drodze kilka uników). Jednak i tym razem szczęście mi dopisało, udało mi się uwolnić dwa ghule, zrobić jakiś gfi i przy uderzeniu na dwóch kościach ogłuszyć ghula z piłką, tym samym wygrać mecz. W mojej 16 jeszcze udany faul na wilku utwierdził mnie w przekonaniu komu Nuffle kibicował.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 28 sty 2021, 22:13

Już po meczu i udało się wygrać 2-1 (CAS 2-1) :D

Pierwsza połowa stalowałem do końca, a szczury nie chciały padać za to wyjęły mi dwóch na KO. Przyłożyłem w 8 turze. On nie robił OTTD tylko trochę się pobił i wywalił mi kolejnego. Druga połowa rozpocząłem w 10ciu z bohaterskim Halfligiem na boisku. W drugiej rundzie zrobił błąd i pozwolił by Griff na 3 gfi zrobił blitz w piłkę ale niestety 2 x push i nic z tego. 4 Guty szybko przeniosły piłkę na drugą stronę boiska. W kolejne dwie tury przycisnąłem go żeby jak najszybciej przyłożył i się udało. Miałem 4 tury na TD i szczury zaczęły wreszcie schodzić łącznie z Rat Ogrem co ułatwiło grę.
Przyłożyłem pod koniec i wynik 2-1.

Zrobiłem dwa błędy w pierwszej połowie (takie, że sam je zobaczyłem), a pewnie w całym trochę więcej :). Nie w tej kolejności ruszyłem Ogra i jak dostał BH to musiałem się dodgować żeby domknąć klatkę co mogło mnie kosztować blitz w piłkę. I źle wyliczyłem ruch krasiem co utrudniło zrobienie screena.
Poza tym Guty nie chciały schodzić i nawet dodge z moim tackle chyba tylko raz nie wyszedł.

Ogólnie jestem zadowolony z meczu zobaczymy jak dalej będzie.
Jutro Junior - Chaos vs Darki
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: SteelBowl Online 2020

Post autor: Mort » 29 sty 2021, 23:22

Niestety Junior przegrywa 0-1 :?
Było niezle i w pierwszej połowie gdy był drive Darków przycisnął ich i przyłożyli w 5 turze. Jego 5 tura i blitz wiec trochę elfów na jego połowie i do tego piłka w rogu ale sobie poradził. W 7 miał już piłkę na połowie przeciwnika i kozę w zasięgu TD. Niestety Witch pokrzyżowała plany i nic z tego... poza tym w pierwszej połowie jego Star Player poleciał na BH wiec tez lipa.
Druga połowa jego drive i było ok przez jakieś 5 tur. Później Minek i koza na SI i zrobiło się słabo. Na szczęście jego Wojownicy Chaosu zaczęli bić i do 7 tury było już niezle. Ostatnia tura podanie na 3+ i Td .... szkoda ze podanie się nie udało .....
Ogolnie mocno niezadowolony z gry ale co zrobić Nuffle daje i odbiera ...
Natomiast przeciwnik przez cały mecz rzucił raz Skull na Skull i raz nie wyszedł dodge i tyle. Reszta same buły i 3-4+ przynajmniej.
Ale co zrobić. Odkuje się w kolejnym
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości