LitBowl Online 2021

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 28 maja 2021, 08:46

No to po zawodach. Obskoczyłem koncertowo wpierdol i dupa nadal piecze. 0:2
Po 2 turach, jak widziałem jak koleś nie pozycjonuje, wiedziałem że pozycjonowaniem tego nie ugram, więc poszedłem w bullshit.
Drzewo w swoich wszystkich 4 ruchach w tym meczu ZA KAŻDYM RAZEM puszczało korzenie. Blitze na Dribla/Drula (tego ze stabem) kończyły się pushami, a że koleś miał SS, to potem obrywałem tym sztyletem pod żebra. Nie wbiłem ani jednego KO.
Jak miałem przykładać (po bullshicie) na 1:1, to się wyjebałem z piłka na linii TD. Rzuty na KO też "rewelacyjnie" wychodziły, niemal tak "dobrze" jak przebicia pancerza stabem :/
Na dodatek:
- mając jeszcze 9 zawodników na boisku i możliwość blitza na piłkę źle policzyłem asysty i biłem na jednej (akurat to się udało, ale piłka spadła w zdaje się 3 strefy... oczywiście postanowiłem próbować ją podnieść ;)
- idąc po szybki (i desperacki) TD w mojej połowie zapomniałem że kameleon na pass block, przez co dokleił mi się nim do throwera i zamiast na 3+ podawałem na 4+ i rzuciłem oczywiście 2x3,
- mogłem nie robić GFI tancerzem z piłką na TD i liczyć na to, że nie przestabuje mi pancerza i wtedy bym po lepaie (bo pewnie by mnie okleił sądząc po ilości jego i moich zawodników na boisku) przyłożył w następnej turze... może.

EDYTA:
Reasumując - fajny "turniej". Poziom graczy ciężko mi oceniać, bo zazwyczaj przegrywałem sam ze sobą, a jak wygrywałem, to raczej wygrywały woody, a nie ja.

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3756
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Avreus » 31 maja 2021, 08:34

No ja w ostatnim meczu wymęczyłem 1:0 preciwko snotom. ciezko było ograć 4 zawodników z S5 i rippera ale zaczeło sie układac po wymordowaniu snotów. Gość mniał niesamowitego farta do loonerów piec razy gdy jego looner rzucił czaski udawalo mu sie z sukcesem to przerzucić.

kończe turniej 2/1/3 na 102 miejscu nie jestem mega zadowolony z rospiski choć sam jestem sobie winien uparłem się że choć raz chce zagrać hrtakiem a gość no niestety jest mocno przepłacony Bulcentaur z S5 blokiem i break tacklem za 330k. zadziałał idealnie tylko w meczu przeciwko WD, w kazdym innym meczu spierdolił koncertowo (niepodnoszac piłki ale czego się ja spodziewałem) a jak już podniósł to w dwóch meczach wyjebał się na GFI (raz się zabijajac drugi raz ogłuszając). W ostatnich meczach zaczełem go używać ofensywnie ale też bez szału ot Big Guy z blokiem bez MB. ale pomagał przepchnąć linie. Pozytywnie zaskocyzł mnie kraś z Claw MB i to on był gwiazdą tej druzyny. Choć nie za bardzo miał kiedy ich uzywać gdyz moi oponenci byli WD,amazonki,snoty, chadecja,chaos i snoty. Więc nie poszalał.

turniej fajny ale mogłem być zdecydowanie wyżej gdybym grał lepiej bez ryzykowania GFI (no ale ile razy mozna spierdolic rzut 1/36)
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1154
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 31 maja 2021, 10:17

Mecz się odbył, głupie błędy zrobione, kolejny wpierdziel przyjęty, teraz czekać na następny turniej.
Żałuję, iż faulowałem bomberem, ale leżący minotaur jest warty, szkoda że sędzia dostrzegł, nawet udało się wykłócić, lecz za sekretną broń i tak został zbanowany. Mogłem nie dobiegać(GFI) by zastawić pola kozie z piłką, tylko się dostawić, oczywiście rolką. Szalona akcja, żeby przeciwnik drugi raz przyłożył się udała. CAS zdobyte, dzięki blokom przeciwnika.

Wynik 0:1 TD, 2:1 CAS
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości