LitBowl Online 2021

Rozmowy ogólne o FUMBBL
Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3769
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Avreus » 22 kwie 2021, 22:08

Po pierwszym meczu lekki niesmak. wygrałbym ale na swoje wlasne zyczenie zrobilo sie 1:2

https://fumbbl.com/p/match?id=4300130

ale 6 martwych elfow poprawia nastrój (z czego 3 cassy w jednej rundzie Bash po Bashu :D)
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bor667
rezerwowy
Posty: 587
Rejestracja: 17 paź 2017, 08:09
Lokalizacja: Mikołów

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bor667 » 22 kwie 2021, 22:56

1:1 vs Nurgle z Lewdgrip Whiparm i Withergrasp Doubledrool.
Mecz rozpocząłem w biegu, robiąc równocześnie dwie inne rzeczy i to się zemściło. wystawiłem samotnego BOBa z guardem na linii (pierwszy blok -KO). w rezerwie zostawiłem Blitzera zamiast liniowego - przeciwnik musiał mieć ubaw oglądając to.
dla Jeffro mecz ukladał się sympatycznie. obijał mnie solidnie przez całą pierwszą połowę (konczylem ją w bodajże 6 na boisku), a i w drugiej nie miał litości.. ciekawostka: statystyki przeciwnika:
(0) Failed Blocks, (0) Failed Dodges, (0) Failed GFIs.

aż do 16 tury. wtedy wydarzyło się TO.
po 15 turach obijania mnie.. przeciwnik, wybija piłkę Strip Ballem za boisko. ląduje 2 lub 3 pola przed TD.. dostawia Pestigora i jednego z starplayerów, później dostawia się Rotspawnem z Block, Stand Firm do mojego Trolla...
moja 16. blok w BG - leży.. a musiał się położyć, bo SF. troll wolny.. rzuca.. trafia z Pestigora, ten kończy ze stunem, goblin nie ląduje ale nie przebija pancerza.. blitzna dwóch przeciw w SP.. muszę, bo tentacle. powalony.. podnoszę piłkę.. biegnę.. gfi na td.. 1 :D oczywiście - ale mam rr.. udany.. 1:1.

a w tabeli przykleiły się do mnie jakieś Wood Elfy 😉

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3769
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Avreus » 26 kwie 2021, 08:36

Na drugi mecz dostałem to Amazonki z Karlą i Roxaną dobrze że gram chadecją. fajnie miec Claw MB i nie trafiać na pancernych :P
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 26 kwie 2021, 10:21

@Avreus przynajmniej masz Tackle. ;)

Ja bym się z chęcią zamienił, mój przeciwnik to Amok holender, 500+ meczy i jego Nurgle(nie lubię grać przeciwko temu), bestia z blockiem i stand firm, 3 bloater z blockiem, czwarty ma blocka i leadera, tylko jedna koza ma blocka, reszta to rottersi do 11 + dwie gwiazdy: Lewdgrip Whiparm i Whithergrasp Doubledrewl
1 FF, 0 RR(jedyny z leadera).

@Kryshan coś wiadomo, jak kolejne mecze będziesz rozgrywać z tą rozpiską?

EDIT: najpewniej w czwartek o 20 gram.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2021, 16:52 przez Vex, łącznie zmieniany 1 raz.
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Kryshan » 26 kwie 2021, 10:32

Rozegrałem mecz ponownie z nowa rozpa, w tym meczu kości nie sprzyjały, dużo 1 przerzuconych na 1, końcowy wynik 2-2 w cas 4-2 na korzyść przeciwnika.
Kolejny mecz z renegatami,
Lewdgrip i Withergrasp oraz Minotaur block, claw

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 879
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Mort » 26 kwie 2021, 17:38

U nas tez po pierwszych meczach (delikatne opóźnienie we wpisie:))

Junior grał Chaos vs Skaveny.
Pierwsza połowa jego drive szedł powoli z piłka i 6 turze postawił się na dwa pola do TD i stalowal. Jedynie jeden Gutek miał szanse i niestety skorzystał. Wyrwał się od SP z tentacle i na dwóch przeciw rzucił 2 x buła... Junior miał dwie połowy na podniesienie i 1 rr. Mimo, iż Gut był buntowany to nie podniósł w dwie tury piłki na 3+ z rr... Trochę załamany rozpoczął druga.
A tam.... już tylko gorzej. Chaos pękał z tury na turę. Chyba od 6 grał 2 na 10. Cudem nie było czyszczenia boiska...
Wiec niestety podłamany skończył mecz 0-1

U mnie nie było lepiej. Amazonki vs Orki
Pierwsza połowa drive Orków. Amazonki dzielnie polują na piłę, piłkę i trzymają Roxi do szaleńczego ataku. Niestety pile udało się wyłączyć ale klatka Orków doszła do TD w 8 turze.
Moja druga, ustawienie z jednej strony na szybkie wlanie sie na polowe, szybki TD i tu na początek Blitz. Roxi dostaje bułe i idzie na KO. Ale mam piłkę i spokojnie idę do przodu. Nie ma co się denerwować jest jeszcze Karla do pomocy. Niestety w drugiej turze rzuca dwa razy 1/1 na dodge, a w momencie gdy ma bić Orka na 2 kościach i wystarczy, ze go przesunie i TD rozmyśla się i dwie czachy oraz niezdany Loner robią swoje. Później przez dwie tury odzyskuje piłkę ale szaleńcza akcja na koniec nie przynosi rezultatu i niestety 0-1 również.

Kolejne mecze Junior z Underworlds, a ja z Khorn :)
Zobaczymy co z tego wyniknie
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1588
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: bialy » 30 kwie 2021, 07:27

Obskoczyłem 1:2 z bretką po 2 dodgach rycerzem, podnoszeniem w strefie i gfi w wykonaniu przeciwnika w ostatniej turze. Ale generalnie nie potrafiłem nic zadziałać w ataku, plus złe liczenie asyst plus zapominalstwo o fendize chłopów (ależ oni są irytujący grając przeciw nim ;) Plus w międzyczasie robiłem demolkę kuchni, głównie instalacji - w tym coś nie tak mi się podobało z zaworem gazu (który jak się okazało źle domknąłem, ale... nerwówka była oraz budowanie "wykrywacza ulatniającego się gazu" z materiałów dostępnych pod ręką, czyli ostatecznie zbudowałem go z butelki po wodzie mineralnej, kranówy i szarej taśmy na gada - ulatniającego się gazu nie wykrył, więc uznaje że system zadziałał. Zwłaszcza że pisze te słowa po 12 godzinach, to znaczy że przeżyłem ;)
Reasumując - nie miałem warunków na ten mecz. Plus fart w ostatniej turze kolesia (w sumie w całej 2 połowie miał farta - zdjąłem mu w pierwszej turze rycerza z leaderem, więc grał na 1 przerzucie. Gryff za bardzi nie cudował, bo miał plastra w postaci tackla... eh).

Awatar użytkownika
Vex
liniowy
Posty: 1159
Rejestracja: 28 lut 2019, 23:17
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Vex » 01 maja 2021, 10:36

Już ochłonołem po drugim meczu.
Nie lubię grać przeciwko Nurgle i to nie przez ten mecz, tylko cały czas mam z nim problem. Już po rzucie na kibiców, przczuwałem ciężki mecz wynik 2:5 na fanów. Holender wybrał atak, ja wystawiłem tylko walec(może gdyby był jeszcze bomber, to bym miał większe szanse), w trzeciej turze nie miałem już dwóch zawodników, w tym guarda. Przez większość połowy był kocioł, a piłka w nim, jak zawodnik z piłką lądował na ziemi, to parę odbić było, za każdym razem łapał ją przeciwnik, udał się atak na piłkę, to ją jeszcze podniosłem i ustawiłem się przy linii, niestety wypchnięcie i kibice rzucają pod moją linie td, jeszcze jej zabezpieczenie dwoma zawodnikami, lecz przeciwnikowi się wszystko udaje. Ostatnia tura pierwszej połowy i jeszcze tracę bombera(dziewąty zawodnik na boisku), przy okazji rzucam jedyną bombą na bestię, rezultat przechwycenie, odrzucenie, przechwycenie, odrzucenie i pierwsze usunięcie z boiska (ko).
Druga połowa cały czas gra w niedowadze, do piątej tury dzielnie atakowałem/broniłem, lecz ostatecznie przeciwnik zabiera piłkę i przykłada. W ostatnich moich turach udaje się zadać kontuzje.
Wynik 0:2 TD, 2:3 CAS(choć jedną z kontuzji zadała gwiazda przeciwnika, dzięki czemu jeszcze niżej nie wylądowałem w tabeli).

Edit: wszystkie bloki na dwóch przeciwnych udane, najbardziej znienawidzony skill stand firm. :D
Chorfy z Master chefem, bo czemu nie. :twisted:
Osiągnięcia:
Nie byłem ostatni na pierwszym turnieju(PO2019 - 87/90) :D , a grałem pierwszy raz orkami. :oops:

FUMBBL: Mr_Vex
Bydgoszcz River Trolls!!!
Jestem Marudnym Kurwiem :twisted:

Kryshan
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 16 maja 2018, 06:57

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Kryshan » 01 maja 2021, 10:41

U mnie ciężki mecz z renegatami, przegrałem 0-2, była szansa na remis niestety zabrakło trochę szczęścia. Nie mniej frajda z grania żabami nie maleje, z niecierpliwością czekam na kolejny mecz, a w głowie tworzą się kolejne rozpiski na kolejne turnieje.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 879
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: LitBowl Online 2021

Post autor: Mort » 01 maja 2021, 22:11

U nas dwa Ciężkie mecze.

Junior przegrywa 0-2 z Underworld z Glartem i Hakflemem
Niestety pierwsza połowa i nie zatrzymał Gutka. Nawet udało mu się zdjąć permanętnie Trolla z Block, Claw ale pierwsza połowa w plecy. W drugiej stalowal spokojnie po TD. Niestety w 6 po szalonej akcji przeciwnika piłka wypada za boisko, następnie wraca i laduje 2 pola od Hakflema. Ten złapał i odjechał tak daleko, ze niestety był nie do złapania przez kolejne dwie tury i przyłożenie na 0-2 :(

U mnie przegrana z braku doświadczenia w graniu z Khornem.
Pierwsza polowa dla niego i przykłada w 8 turze. Wybiłem mu trochę zawodników i do drugiej połowy wychodzi w ośmiu. Idę spokojnie z piłka, która ma Roxi, a reszta się bije. W 7 turze robię sobie miejsce i wybiegam na dwa pola do TD. Widzę, ze tylko jeden ma szanse na bicie wiec go zastawianie i staje sobie o jedno pole od lini bocznej bo nie widziałem jak ktoś z Frenzy mógłby do mnie dobiec. I tu niespodzianka. Ten co w moim przeczuciu miał blitzowac tego nie robi. Natomiast przeciwnik robi 2-3 przepychanki i nagle dostaje blitza z Frenzy i na 2 gfi. Roxi zostaje zdmuchnięta z planszy...
Niestety taki błąd kosztował mnie remis i ładnie zamieniłem go na porażkę.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2021, 07:05 przez Mort, łącznie zmieniany 1 raz.
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość