Fajny mecz wczoraj widziałem

Rozmowy ogólne o FUMBBL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Fajny mecz wczoraj widziałem

Post autor: bialy » 18 cze 2021, 14:13

Czołem,
Może i nie wczoraj, tylko prawie 2 tygodnie temu, ale strasznie zrobił mi dzień, tydzień, a może i nawet więcej.

https://fumbbl.com/p/match?id=4310771

Niby nic takiego. Niziołkom wyszło/weszło i sami możecie zobaczyć, ale...
Wszedłem na ten mecz przypadkowo (niezupełnie, bo obserwując spis meczów trwających na fumbblu przykuło moja uwagę to, że w drugiej turze było już 7 obserwujących). A zatem wszedłem podpatrzeć i ja i... dłużyło się. Goście grali niemiłosiernie długo, przeciągali strasznie, że aż rzuciłem w końcu pytanie "Dlaczego grają tak wolno?".
Odpowiedź mnie wbiła w łózko (bo już leżałem w łóżku). "Hippie is blind".
Ja na to... "Jakim cudem gra w tą grę, rozumiem szachy"... bo tam jest w miarę łatwo opanować planszę, bo pola mają numerację, bierki nie różnią się od siebie aż tak jak w BB.

Dowiedziałem się, że grając na Mac-ku jest jakiś asystent do fumbbla, który umożliwia takie czary-mary. Nie dopytywałem o szczegóły, a w sumie nawet o nic innego też już nie pytałem. Po prostu byłem przeszczęśliwy, że komuś przyszło do głowy stworzenie czegoś takiego i że to działa i że ktoś z tego korzysta. Zrobiło mi dzień, a nawet więcej - ciągle jak o tym sobie przypomnę, to ogarnia mnie podejrzane uczucie radości.
Miłego weekendu!

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3820
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Fajny mecz wczoraj widziałem

Post autor: MarkusNord » 18 cze 2021, 14:30

Są jednak dobrzy ludzie na tym świecie i to jest to tchnienie szczęścia :) Fajnie wiedzieć, że dzieją się takie inicjatywy i technologia daje takie możliwości. Obejrzę mecz w wolnej chwili.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Fajny mecz wczoraj widziałem

Post autor: leon » 18 cze 2021, 22:48

Dzięki ze to napisałeś. Uśmiecham się jak to czytam 😊
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1587
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Fajny mecz wczoraj widziałem

Post autor: bialy » 21 sie 2021, 21:50

W poszukiwaniu meczów do nauczenia się grania elfami trafiłem na o taki mecz... polecam zwłaszcza pierwszą połowę. Nuffle hates everyone :D
https://fumbbl.com/p/match?id=4299865

Wood Efly s Dworfy

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości