The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Rozmowy ogólne o FUMBBL
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3756
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Post autor: Avreus » 10 lis 2021, 07:57

Vex pisze: 10 lis 2021, 00:06
P.S. @Avreus będziesz może robił tabelkę/podsumowanie tak jak w Eur'open online?
powstaje :)
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Post autor: leon » 10 lis 2021, 08:37

rover pisze: 09 lis 2021, 21:54 @Leon miales jednego na serio swietnego trenera i akurat mu wklepales w pieknym stylu. Reszta to standardowe ziutki krecace sie po blackboxie. Tak na serio to bardzo dobry wynik ugrales. Tam graja doskonali trenerzy fumblowi i bardzo duzo reprezentatow roznych Panstw.
dzieki :-) 2 mecze ktore przegralem, gralem na mega zmeczeniu i wujowej koncentracji. jak sobie odtworzylem mecz i zobaczylem jakie głupie bledy robilem to az mi kurwa wstyd. ostatni mogl sie potoczyc dwojako w 2 polowie ale tu przeciwnika bardziej winie o przegrana bo mogl lepiej sie zabezpieczyc w 2 polowie. najbardziej cieszy wygrana z purplegooo. warto grac w tych najlepszych turniejach na fumbblu bo czlowiek ma szanse sie ograc z dobrymi graczami bez wychodzenia z domu w weekend
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Post autor: Shawass » 10 lis 2021, 19:18

Się nie wypowiadałem ale że po ostatniej grze jestem to podsumuję :)

TEAM, oczywiście Khemri 8-)

3/1/2, wszystkie mecze rozegrane, wynik uznaję za dobry, przeciwnicy różni ale parę rodzynek się trafiło bardzo dobrych

Runda 1 vs Undead (Naama)

Przyjemne rozpoczęcie turnieju przeciwko dobremu człowiekowi z reprezentacji Finlandii, mocny mecz, ale zakończył się podbródkowym i poprawą w kichy. Nie spadały undeady jak powinny a Naama w oby drive'ach wywalczył po przyłożeniu. Czekałem na mecz w warzywaniaku :D

0:2

Runda 2 vs Chaos Dwarves (LargoFL)

Spory test przepychania się i bardzo wyrównany mecz jeśli chodzi o rzuty, jednak przeciwko jednemu z najlepszych niemieckich graczy na FUMBBLu było ciężko. Nie potrafię sobie wybaczyć kilku błędów które popełniłem związanych ze zbyt optymistycznym założeniem że przecież przeciwnik tego nie zrobi, nauka nie pójdzie za to w las bo przy takich turniejach widać że ryzyko jest o wiele bardziej wykalkulowane mimo że mi się wydaje że dany ruch był szaleństwem :D Już nie głęboki warzywniak, ale nieco lepiej.

0:0

Runda 3
vs Snotlings (Braze77)

Tego meczu byłem mega ciekaw ponieważ chciałem zagrać przeciwko Snotom turniejowo. Zawsze uważałem że dadzą radę na turnieju, ale no nie tym razem :D W rozpisce Haflem, był to mój główny cel, ale S3 pozwalało mu przeżyć. Ostatecznie wychodziło mi zabijanie, wychodziło mi faulowanie, Hacklfem w drugiej połowie idąc po 2:1 się wywalił po czym przekazaniem do szkieleta i bieganiem nim po 2xGFI udało mi się wygrać :)

2:1

Runda 4
vs Tomb Kings (hockeyfilo)

Mirror mirror, ale powiem że nie szły mi rzuty przez dużą część meczu jak również postanowiłem się za bardzo bawić. Taki wolny mecz był z niewielką ilością akcji, ale próby były, i to w sumie gdy już zaatakowałem na 1:0 w drugiej połowie nie udało mi się obronić ball carriera a przecinik zastawił mi możliwość szybkiego przyłożenia. ALE pokombinowałem, pokminiłem i uznałem że do przyjęcia jest:

2+ GFI, 5+ podniesienie z Sure Hands, 2+ GFI, 4+ Dodge, 4+ Pass z Passem, 4+ Catch i 2x 2+ GFI. Przeciwnik nie chciał dogrywać swojej ostatniej tury jak to wszystko wyszło :D

1:0

Runda 5
vs Dark Elves (Sebotouno)

Doświadczony francuski racz FUMBBLa, ale z tego co sprawdziłem mocny w Lizardmanach, miałem stąd nadzieję że uda mi się go pokonać jak będzie grał DE. Jeżeli popełniłem jakiś krytyczny błąd to nie doceniałem jak często elfy mogą zdawać dodge na 4+ i powalać mumie na 1 kostce lub 2 przeciwko. No i GFI w śniegu :D Mecz bardzo uczący pokory, bardzo ciężki ale fajny.

0:2

Runda 6
vs Black Orcs (PeteW)

Taka wisienka na torcie, jeden z najmocniejszych graczy UK i drużyna BoBów której nie ogarniam :D ALE udało się - przyznaję że pierwszą połowę zrobiły mi dwie czachy przerzucone przez BoBa na czachę i both down, po której mocno zaatakowałem piłkę na połowie Pete'a. Dodatkowo siadały faule no i mumia vs bob to jednak ciężka przebieżka dla bobów. ostatnie dwie tury BoBów myślałem że zakończą się rzutem gobosem na 1:1, szczególnie że był rzerzut, jednak Pete postanowił podbiec. Udało mi się powalić Trolla który pilnował gobosa z piłką i utworzyć ścieżkę z tacklerem. No nie pykły dodge i wyszedłem z wygraną ^^

1:0

Polecam każdemu, rewelacyjnie się grało, poziom wysoki :D Dzięki dla Gamoni z którymi ruszyłem w ten turniej, gratki dla wszystkich którzy wzięli udział w turnieju, szczególne gratki dla @Vex za wynik ^^
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Avreus
trener
Posty: 3756
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Post autor: Avreus » 11 lis 2021, 23:17

Bardzo fajny turniej ostatni mecz grałem na gobliny
piła z dodge
jakies tam skile na goblinach
huligan z DP i sneaky gitem
MORG
bez troli bez kuli bez bomby
2 łapówy

Wygrałem rzut moneta i nie chciałem sie przekonywac jak mocno morg bedzie bić wiec wybrałem atak.
Masakruje gobliny udaje sie też zabić huligana.
Niestety piła robi chora akcje wbija się w klatkę i przecina mojego throwre z piłką (smutno mi)
Masakruje gobliny ktore się napatoczyły i drugi throwra podnosi piłkę
Pilarz sam się przecina piłą i już nie pogra dalej... 2 z 3 zagrożen zdjęte do 4 tury... morduje gobliny
Morg co i rusz sie odwija i wysyla mi 2 mumie z guardami na KO i CASS (kochana regenka)
przykładam w 8
jego ósma... gdzie jest morg? Chwalcie słońce i miesniak sie przegrzał i poszedł pic drinki. wiec gobliny nie zrobia wyrównania.

Druga polowa, mam przewage, wykopuje pilke... i zacyzna padać deszcz
CHWALCIE DESZCZ!!
przeciwnik probuje podnosic pilke morgiem rzuca 3! (chwalcie deszcz!!!)
Obiegam go i przez wiekszosc drugiej tanczymy wokoło piłki.. morg morduje szkielety ja morduje gobliny.
od 13 tury morg leży i jest nieustannie butowany.
przykładam na 2:0 w 16

końcowy wynik 2/2/2

mogłoby znacznie lepiej ale jak na pierwszy turniej na nowych zasadach jestem bardzo zadowolony.
Czuje spory niedosyt bo na początku ocierałem się o top 10 w swojej grupie i to bardzo rozbujało moje nadzieje.
Obrazek
https://steamcommunity.com/profiles/76561198004717031
Steam kod znajomego: 44451303
Discord Avreus #0906
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Post autor: leon » 17 lis 2021, 23:14

skonczylismy na 19tym. chyba najwyzszym z PL druzyn. (jesli kogos przegapilem to przepraszam). niedosyt. wygrali all presidents men, gdzie gra Purplegoo ktorego pokonalem, takie male pocieszenie (jego jedyna przegrana). ja jakis 18 na 90. kolejny niedosyt. ale turniej rewelacja. fajne zasady. nadal mi brak tego ze jak druzynowka to gramy druzyna na druzyne. nie jest to trudne do zrobienia tylko wymaga wiecej klikania od orgow. zrobilym taki turniej ale jestem ostatnio w takim niedoczasie ze pozostawiam to w kwestii marzen.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1076
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: The Good, Bad, Fair and Ugly 2021

Post autor: Redil » 20 lis 2021, 16:23

Było ekstra, pomimo tego, że prawie same remisy miałem ;)
Sam fart, zero skilla :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „FUMBBL”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości