Leon - drużyna

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Leon - drużyna

Post autor: leon » 27 kwie 2019, 22:52

Skoro Mewash zaczał to i ja nasmaruje druzyny w kolejnosci wyboru
1. Chaos (problem w tym, że Reszka nie chce oddać chaosu)
2. Amazonki - tu mam problem, ze one jednak na te zasady nie sa takie dobre. Czegos mi w nich brakuje. Może juz mam ich dosyć i potrzebuje grać czym innym? A może musze inaczej je złożyc?
3. Amazonki z Karla - nie ograne. Dwa testy Karli to za mało. Fakt, ze oba mecze wygrane ale nie o to chodzi i probka za mała.
4. Zaczałem trenowac woodami. W ramach jeszcze wiekszej zmiany klimatu. Szukam czegos nowego czym bedzie mi sie grało dobrze znow. Ale to nie ma szans abym ograł ich odpowiednio przed WC.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: reszka » 28 kwie 2019, 00:27

Ja jadę chaosem, głównie dlatego że opcja ja chaos ty amazonki da na pewno więcej punktów niż ty chaos ja cokolwiek innego.

Tak szczerze, to zamiast chaosu chyba bralbym amazonki, ale to dlatego że humanow mam całkowicie nieogranych. I to pokazuje pewien absurd naszych wyborów.

Woody są chimeryczne, poszukujac pewności nie wybiera się woodow. Nadto nad woodami chyba reflektuje ślimak, bo albo one albo darki. Jak odpalą, to po zabawie, z pegazem na winter cupie w 4 turze przegrywałem 2:0 nurglem, bo raz piłki nie podniosłem.
Jak cię znam Leonie, to mam wrażenie że podobnie jak warrior poszukujesz bezpiecznych rozwiązań. Woodami nie gra się bezpiecznie. Dla mnie to drużyna typu low risk high reward, ale czasami dupa. Ani amazonki ani chaos nie ryzykują jak grają. W rozumieniu ryzyka ponadoczywistego.

Karla jest problemem, bo fajnie wygląda, ale czy daje amazonkom tyle, żeby się spłaciła? Masz 12 zamiast 14 zawodniczek, jest nad czym myśleć. W chaosie, pakcie, elfach bym brał, tutaj nie wiem. Dostajesz +1s, blok i jump up za 150k. Niby słabo ale korci bo dość ładnie się mieści.

Z druzyn, które ja oceniam jako wiodące na te zasady a których nie mamy są humani, Woody, darki i nurgle. Bardzo wysoko oceniam wciąż jaszczurki i o dziwo underworld, choć jaszczurki mają kilka beznadziejnych paringow, zwłaszcza wśród topowych zespołów.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 28 kwie 2019, 07:22

Ja ludzmi potrafie grac. Gram nimi sporo na na fumblu. Wlasnie wyrałem pixel cup i jestem w finale PNFL (all human). Nie stawiam tego jako wykladnie jakosci mojej gry ale ludzmi rozegrałem wiele meczy. Też sie nad nimi zastanawiałem. Meczy mnie to bo chce wybrać jak najlepszą opcję dla druzyny. A mam wrażenie ze w amazonkach jakos zatracilem swoj błysk.

Woodami to dopiero poczatku treningu. Chyba nie dogram realnie do polowy sierpnia odpowiedniej liczby meczy aby czuc sie swobodnie.

Karla to jeszcze Dauntless. Zmusza do troche innej gry, przeciwnika moze podpusic do skupienia sie na niej.

Wczoraj rozmawialem z roznymi osobami. Składałem rozne rozpiski dla druzyn z potencjalnego kregu zainteresowan (wiekszy niz wymieniony wczesniej bo uwzgledniał nawet krasnale. Przed snem kombinowałem w głowie czym gdzie jeszcze pograc aby przetestowac pewne rasy/ustawienia i kombinowałem skille gdzie jakie dac. Czy moze opcja w amazonkach z blitzerkach pierwszego dnia z sure hands. Mnostwo pomysłow. Tyle meczyłem głowe ze snił mi sie BB i robienie rozpiske ;-)

Poważnie do tego podchodze i chce wybrać to co da nam największa korzyść. W amazonkach chyba najbardziej teraz brakuje mi mozliwosci usuwania przeciwnika z boiska. Choc potrafie grac przy pełnych skłądach na boisku.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1076
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Leon - drużyna

Post autor: Redil » 28 kwie 2019, 12:55

leon pisze: 28 kwie 2019, 07:22 W amazonkach chyba najbardziej teraz brakuje mi mozliwosci usuwania przeciwnika z boiska.
To może Frenzy na Blitzerce? :)
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 28 kwie 2019, 19:13

Zartownis. :-) bardziej o cas mi chodziło. Ale tak nie napisałem tego dokładnie
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 27 lip 2019, 08:11

u mnie. standard bez gwiazd. 14 dziewczyn. 4 blitzerki, 1 throwerka, 1 catcherka, liniowe do 14. apo i 3 rr. zastanawialem sie nad wywaleniem throwerki i catcherki i dopakowanie za to ff lub ass i cheer, bo uzywam pass i catch bardzo rzadko. w zasadzie jak musze robic 2 turowke lub 1 turowke.

skille
1 dzien - 3 guardy na B to raczej u mnie nobrainer
2 dzien - block na T i tackle na B (testowalem MB ale jakos tego nie widze)
3 dzien - wrestle na L (zamiast blocku na C, 2 mozliwosci zabrac blodgerom i czasami warto przewrocic cos duzego), kick na L (DP schodzil mi od pierwszego faulu zwykle). kick przeszkadza w 1 turowkach lub pomoze mi miec przeciwnika gdzie ja chce a nie on chce. to nie eurobowl gdzie graja najlepsi z najlepszych tu jada tez warzywa bo moze kazdy grac, wiec beda rasy ktore chca robic rzuty goblinem lub inne zle gowna. kick lepszy wg mnie niz DP.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: Slimaq » 29 lip 2019, 10:30

A nie myślałeś o obecnym hicie na amazonkach czyli buildzie z Roxaną?
5 agi, 8mov (dodge,leap, frenzy, jugger, jump up) sprawia, że wygląda jak idealne dopełnienie amazonek - oglądałem kilka meczy na fumblu takiego setupu i sam bym tym chętnie pograł ;)
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 29 lip 2019, 12:30

myslalem. bardzo duzo myslalem. myslalem tez o Karli.
Karle nawet testowalem. kazdy mecz z nia wygrany. ona ma pancerz 8.

tutaj wlasnie pancerz 7 mnie troche powstrzymuje. i brak blocka lub wrestla. mam wrazenie ze na takie pieniadze jest zbyt krucha.
musisz oddac bardzo duzo i jak Ci sie sypnie ona to w zasadzie mozesz zbierac zabawki. wiem ze to hit sezonu ale nie mialem okazji sensownie z nia sobie zagrac. moze uda i sie jeszcze jakis test na fumblu. wole chyba porzadnym przetestowanym i wyuczonym walcem jechac niz nowym fancy hitem, ktorego nie obadalem i ktory sie moze wywalic w kazdej chwili
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 29 lip 2019, 12:34

na pewno latwiej z nia robic 1 turowki ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: Slimaq » 29 lip 2019, 12:46

leon pisze: 29 lip 2019, 12:30 tutaj wlasnie pancerz 7 mnie troche powstrzymuje. i brak blocka lub wrestla. mam wrazenie ze na takie pieniadze jest zbyt krucha.
musisz oddac bardzo duzo i jak Ci sie sypnie ona to w zasadzie mozesz zbierac zabawki. wiem ze to hit sezonu ale nie mialem okazji sensownie z nia sobie zagrac. moze uda i sie jeszcze jakis test na fumblu. wole chyba porzadnym przetestowanym i wyuczonym walcem jechac niz nowym fancy hitem, ktorego nie obadalem i ktory sie moze wywalic w kazdej chwili
Ona ma jeszcze jedna zaletę - nawet jak stoi z tyłu skitrana. Przeraża przeciwników ;).
Grozi wypchnięciem za planszę, zmusza do budowania klatek bo sam screen na nią nie wystarczy itd itp. Efekt psychologiczny niesamowity - ale fakt że jak spadnie to drużyna obrywa niesamowicie.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

ODPOWIEDZ

Wróć do „KGB i spółka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość