Leon - drużyna

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 759
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Leon - drużyna

Post autor: dzyndzel » 29 lip 2019, 13:07

testowałem amazonki z roxana przeciwko Woodom Redila
mega stabilne i bardzo duza szansa na OTT
na 3 mecze 2 remisy i moja 1 wygrana
gra się tym przyjemnie + nie musisz się mega pchać do przodu ze względu na 8 ruchu, leapa i ag5 na Roxy

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Leon - drużyna

Post autor: bialy » 29 lip 2019, 13:49

Raz przeciw niej grałem na fumbblu - nie dość, że ta dzi......ewczyna niweluje fenda, czym wypchnęła mi chłopa za boisko, to jeszcze strasznie daleko 'dochodzi' z powodu ruchu i AGI i ciężko wyrokować gdzie przeciwnik będzie chciał nią szkodzić, dlatego bardzo irytuje i zachęca do baaardzo ostrożnej gry i stawiania tacklezonów wszedzie, gdzie tylko się da.
W każdym razie - jak mogłem, to ją waliłem blokerami i oczywiście faulowałem - w sumie 4 razy próbowałem przebić pancerz bezskutecznie, a skonczylo sie tak, ze wskoczyła aby zrobic blitz na Griffa na 2 kostkach i... po 2 czachach i niezdanym lonerze umarła ;> Mojej radości nie było końca.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 29 lip 2019, 15:00

Zaluje ze na wcwu nie wziąłem jej do testow zatem. Ale juz bylem przekonany o tym ze.jade 14 dziewczetami i zrobilem w zasadzie docelowa rozpiske.

Kusicie mnie teraz ta Roxy.
A mam 3-4-1 record w wcwu i jestem ze skladu zadowolony (ten 1 jedyny loss to okrutny żart nufflea ze mnie, ktory powinien być wygrana)

Jak mi sie uda to.jeszcze ja przetestuje wkrótce.
Ale gdybym nie to komentujcie rozpiske bez niej.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Slimaq
blitzer
Posty: 1426
Rejestracja: 30 wrz 2015, 19:08

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: Slimaq » 29 lip 2019, 19:22

Co do 14ki to masz to już tak ograne, i to z takimi sukcesami - że wstyd komentować ;)

Jak już muszę to powiem że bym grał na 4 guardach (jak bym nie mógł brać Roxi ;))- ale ja uwielbiam guardy i jak gram na taką rozpiskę to te guardy mnie najbardziej bolą.
Steam: lorgoth
Fumbbl: slimaq

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Leon - drużyna

Post autor: KapitanStokczan » 29 lip 2019, 22:04

bialy pisze: 29 lip 2019, 13:49 Raz przeciw niej grałem na fumbblu - nie dość, że ta dzi......ewczyna niweluje fenda, czym wypchnęła mi chłopa za boisko, to jeszcze strasznie daleko 'dochodzi' z powodu ruchu i AGI i ciężko wyrokować gdzie przeciwnik będzie chciał nią szkodzić, dlatego bardzo irytuje i zachęca do baaardzo ostrożnej gry i stawiania tacklezonów wszedzie, gdzie tylko się da.
W każdym razie - jak mogłem, to ją waliłem blokerami i oczywiście faulowałem - w sumie 4 razy próbowałem przebić pancerz bezskutecznie, a skonczylo sie tak, ze wskoczyła aby zrobic blitz na Griffa na 2 kostkach i... po 2 czachach i niezdanym lonerze umarła ;> Mojej radości nie było końca.
Nie niweluje fenda. Jakim skillem?
NAF 25276

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: Smollar » 29 lip 2019, 22:22

KapitanStokczan pisze: 29 lip 2019, 22:04 Nie niweluje fenda. Jakim skillem?
Niweluje - Juggernaut przy blitzu ;)
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Leon - drużyna

Post autor: leon » 29 lip 2019, 22:54

Slimaq pisze: 29 lip 2019, 19:22 Co do 14ki to masz to już tak ograne, i to z takimi sukcesami - że wstyd komentować ;)

Jak już muszę to powiem że bym grał na 4 guardach (jak bym nie mógł brać Roxi ;))- ale ja uwielbiam guardy i jak gram na taką rozpiskę to te guardy mnie najbardziej bolą.
zawsze moze byc lepiej. dlatego szukam roznych rozwiazan, przegladam rostery, czytam dyskusje.
po ostatnich testach odnioslem wrazenie ze wole tackle niz mb. chociaz ten tackle nie zawsze mi sie przydaje. moze za malo testow. tackle zeby miec dwie opcje na powalenie blodgera (wrestle tez dopiero niedawno zaczalem brac).
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Leon - drużyna

Post autor: bialy » 30 lip 2019, 07:43

[mention]leon[/mention] Ja dopiero po 2 latach wbijania mi do głowy przez Elko - zacząłem brać tackle zawsze i od początku. Doceniam zwłaszcza jak się trafi na... zonki ;)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: reszka » 30 lip 2019, 08:46

Komentując rozpiskę:

umiejętności:

1 dzień - tak samo
2 dzień - tak samo
3 dzień - wrestle idealnie, mam uwagi co do kicka.

Kick przydaje się 2 razy w meczu. Nie działa na agi albo drużyny, którym agi nosi piłkę jak undeadzi, nekro czy jaszczurki. Dla elfów bez różnicy, dla tych powyższych max 1 tura parcia do przodu. Jest szansa, że nic nie da (3 kierunki lotu piłki, który sprawia, że kick jest słaby).
Na ogromny plus - zasadniczo likwiduje jednoturówki oparte na rzucaniu. Czyli kogo? Orków? Może w takim układzie underworld? Bo jednoturówki woodów czy scavenów dalej w cenie, bo żeby im utrudnić (rzut na 3+ z przerzutem, może na 4+ zamiast na 2+) potrzebujesz dobrego kierunku (5/8) i 3+ na kostce. Kick bierzesz 3 dnia, zakładam, że wtedy nie będziemy już na poziomie drużyn które dla funu przyjechały stunty. W Polsce jest dużo jednoturówek.

Dlatego ja nie lubię kicka, ale wciąż jest to dobry wybór, lepszy niż dirty player, bo ja z Tobą przegrałem 2 mecze jak mi raz ghoul nie podniósł piłki a była dobrze kopnięta a dwa dostałeś blitza a ja się musiałem po piłkę cofać. Bez kicka wprawdzie, ale piłka była daleko. Co jednak w zamian? Problem jest taki, że alternatywą jest chyba tylko wrestle i blok. Więc w takiej konkurencji kick kusi. Personalnie wziąłbym wrestle zamiast kicka, ale kicka nie odrzucam.

Roxana - nie grałem, nie widziałem, więc wypowiedź teoretyczna. Potencjał dziewczyna ma. Przeciwnik popełni błąd i wjeżdża wybijając piłkę na 5+ z frenzy. Podnosi piłkę w strefach bez zmrużenia okiem (w 2 strefach bez zastanowienia, nawet po dodgach). Jedno wielkie wykurwistae WOW. Jednoturówki - no dobra. Ale wciąż wymaga to 4 bloków z pushem, podniesienia i podania, sprintów. To akurat argument jak na thick skull - doceniasz jak masz, ale samo w sobie rzadko się spłaca. Krucha. Moim zdaniem dużo lepsza przeciwko drużynom agi niż bashom, bo w zasadzie uniemożliwia stalkowanie. Plus również taki, że jeśli przeciwnik dużo stalkuje, możesz się nią wbić i wepchnąć aż 2 pola na TD, żeby mieć szansę na dwuturówkę, a z nią to nie jest niemożliwe. Ogromnie dużo zalet. A najważniejsze, że amazonki na nią stać bez poświęcania rdzenia drużyny. Plus gra od pierwszego dnia, więc to są 3 skille + roxana.

Jedno małe "ale", i to nie do Roxany ale do ciebie. Roxana pomaga w drive przeciwnika. Poza 1-2 turówką nieopłacalna za taką kasę w twoim drivie. Wbijasz się do klatki, rozrywasz linie, wypychasz za boisko lub je zauważalnie skracasz. Skok w 3 strefy jest ryzykowny, ale dalej statystycznie opłacalny, więc żadne tam Naroid magic. Sam mówiłeś, że więcej TD zdobywasz w drivie przeciwnika niż w swoim. Pytanie, po co w takim układzie roxana? U innych graczy amazonek, gorzej grających w turze przeciwnika może dużo dać. A ty, skoro i tak wyłuskujesz raczej tę piłkę, stracisz apo i rezerwowe, szanse fauli.

Elkołak na turnieju proponował nagrodę, jak się roxana zabije na leapach. Zobacz jakie założenie na zespół, to ona miała "zrobić" wynik. Reszta zespołu asystuje gwieździe.

Weźmiesz roxanę, będę bił brawo. Nie weźmiesz, też będę brawo bił.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Leon - drużyna

Post autor: Elkołak » 30 lip 2019, 11:04

Gdybym grał w drużynie to bym Roxanny nie brał. Indywidualnie to nie wyobrażam sobie bez niej gry amazonkami :D Ileż ona mi radochy dała bawiłem się na Beach Bowl przednio...dzięki niej!
Generalnie bardzo mobilna, skupia całą uwagę przeciwnika przez to przeciwnik robi błędy dużo wypchnalem zawodników za boisko :D Pomaga też to że przeciwnik nie pamięta jej skilli.
Elfic dobre 5 minut studiował jej skile po czym tak się rozstawil ze wilkołak mógł polecieć w trybuny. Tak się jednak nie skończyło bo kibice wpadli na boisko i skopali tylko Roxanne :lol: Łotry!!
Szczerze mówiąc Leonie na swe amazonki plan masz i dobrze nimi grasz. Roxanna Ci nie potrzebna a jest chimeryczna ma fochy jak to kobieta...ale ma ładny nosek :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

ODPOWIEDZ

Wróć do „KGB i spółka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości