Black Orki

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
Awatar użytkownika
LordMaro
rekrut
Posty: 52
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Black Orki

Post autor: LordMaro » 28 cze 2021, 09:11

No właśnie wydaje mi się, że głównym celem istnienia goblinów w tym teamie są min YOLO akcje :P BOBy wydaje mi się, że są od robienia zamieszania tak, żeby gobliny mogły działać bez przeszkód. Albo przynajmniej spróbowały. Zdaję sobie sprawę z tego, że mogę mówić rzeczy oczywiste. Pytam, bo sam nimi grałem, ale raczej amatorsko i tylko dwa mecze w Hexie. Stąd zastanawiam się, jak ten team wygląda w praktyce. Jak grało się nimi w Rzeszowie? Było tam aż trzech BOBowych graczy, jakie macie spostrzeżenia odnośnie gry tymi panami? Sugestie tego co można, a czego nie należy nimi robić? Chodzi mi bardziej o doświadczenia z gry i ewentualne pomysły, niż spekulacje.

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 979
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Black Orki

Post autor: Wombat » 28 cze 2021, 09:18

@LordMaro jeżeli taktyką teamu jest robienie yolo akcji to powinno się go zakopać głęboko pod ziemią ;) o ile szczury też czasem polegają na grze yolo to mają większe abilitki do tego (9 ruchu i 2+ agi, a 6 ruchu I 3+ to bezdenna przepaść). Boby moim zdaniem nie mają na tyle wygaru, żeby robić odpowiednie zamieszanie. Reasumując grać można yolo akcje w grze for fun, ale dla mnie osobiście ten team nie dawałby nawet funu w grze do piwa, a frustrację z niemożności :lol: goblin to nie jest na tyle valid zawodnik, żeby wygrywał gry pomimo mojej ogromnej sympatii do tych pokurczy ;)
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

Awatar użytkownika
LordMaro
rekrut
Posty: 52
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Black Orki

Post autor: LordMaro » 04 wrz 2021, 10:57

Jak sprawa Black Orków? Ktoś już to szerzej ograł, czy już wiadomo ostatecznie i bezsprzecznie, że to nie gra?

Awatar użytkownika
tasak
rezerwowy
Posty: 701
Rejestracja: 10 sie 2017, 10:51
Lokalizacja: Piastów
Kontakt:

Re: Black Orki

Post autor: tasak » 04 wrz 2021, 11:09

@marczyk a Ty co powiesz w temacie?
Obrazek
Steam: tasak BB2: Unfor Givingson gsm: 5o5.oo2.6o2 messenger: tasak.rafal

Obrazek

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3816
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Black Orki

Post autor: MarkusNord » 05 wrz 2021, 12:57

Na tą chwilę ta drużyna to dno społeczne wśród ras BB. Nie znalazła się jeszcze osoba która pokazała turniejowo, że da się tym sensownie grać. Ligowo się nie wypowiadam bo w Trójmieście nikt tego ścierwa do rąk brać nie chce ;)
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
LordMaro
rekrut
Posty: 52
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Black Orki

Post autor: LordMaro » 05 wrz 2021, 15:19

Dziękuję za bardzo treściwą i dosadną wypowiedź :P Dużo idzie tutaj wysunąć wniosków z tych opinii. A dokładniej? Co nie zagrało? @Wombat już się mniej więcej wypowiedział w tym temacie. Ale liczyłem na to, że po takim czasie może ktoś będzie w stanie powiedzieć coś więcej :P

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Black Orki

Post autor: rover » 05 wrz 2021, 20:54

Ta druzyna ma kilka paringow, ze moze cos pograc. Glownie vs bash teamy i niektore hybrydy. Not great not terrible. Z agi to niestety za bardzo nie istnieje. Przynajmniej takie mam obserwacje po kilku meczach. Dno zupelne to nie jest, ale wynikow sensownych bym sie nie spodziewal. Takie troche lepsze Ogry, ale nie zupelne stunty. Z gwiazdami maja wiekszy potencjal na pewno, ale tez nie maja zadnej op gwiazdy do wyboru.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Unicornson
liniowy
Posty: 882
Rejestracja: 17 sie 2019, 12:11

Zdobyte trofea

Re: Black Orki

Post autor: Unicornson » 24 sty 2022, 12:14

Zagrałem ostatnio turniej BO i uważam że da się nimi wygrywać zrobiłem wynik 1/1/1 ale gdyby nie fakt że grałem od drugiego meczu na ilość CAS to myślę że mógłbym wygrać więcej. Niektórzy mają złe podejście do nich bo porównują je do lizardmenów co jest błędem. Ich zadaniem jest zabić wszystkich przeciwników. Miałem rozpiskę że każdy BOB dostał MB i jak w turze przeciwnika było ciężko z obroną tak jak już doszły do blokowania Grab i Browler robił robotę. Pierwszy mecz skończyłem z 9 CAS + a potem trochę pecha miałem z kontuzjami ale zrobiłem ok. 70 stunów.
Rzeźnicy Północy(Black Orc)-69/32/30(131)
#1-1
#2-2
#3-
Bash Lord - 5
Most TD - 1

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2987
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Black Orki

Post autor: Jaskier » 13 mar 2022, 17:19

Tu jest Francuz co orał nimi ostro w 2021 roku, ma 65% winratio na fumbblu
https://fumbbl.com/~maitre_tactac

na turniejach Nafowych nie przegrał Borkami meczu

może szukający odpowiedzi na to jak nimi grać coś znajdą w replayach jego meczów na fumbblu

Awatar użytkownika
Jaskier
trener
Posty: 2987
Rejestracja: 14 gru 2017, 23:35
Lokalizacja: Tarnów

Zdobyte trofea

Re: Black Orki

Post autor: Jaskier » 26 lip 2023, 14:13

dla wszystkich fanów teamu, tutaj drużyna ziomka co zrobił run 12/3/0 w blackbox trophy w obecny sezonie

https://fumbbl.com/p/team?id=1124931

0 porażek w 15 meczach i 8 straconych td to jest wynik

poza tym drużyna póki co ma 3 miejsce w BBT8 na 623 sklasyfikowane

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rasy i taktyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości