Black Orki

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
Awatar użytkownika
LordMaro
podawacz piłek

Re: Black Orki

Post autor: LordMaro » 28 cze 2021, 09:11

No właśnie wydaje mi się, że głównym celem istnienia goblinów w tym teamie są min YOLO akcje :P BOBy wydaje mi się, że są od robienia zamieszania tak, żeby gobliny mogły działać bez przeszkód. Albo przynajmniej spróbowały. Zdaję sobie sprawę z tego, że mogę mówić rzeczy oczywiste. Pytam, bo sam nimi grałem, ale raczej amatorsko i tylko dwa mecze w Hexie. Stąd zastanawiam się, jak ten team wygląda w praktyce. Jak grało się nimi w Rzeszowie? Było tam aż trzech BOBowych graczy, jakie macie spostrzeżenia odnośnie gry tymi panami? Sugestie tego co można, a czego nie należy nimi robić? Chodzi mi bardziej o doświadczenia z gry i ewentualne pomysły, niż spekulacje.

Awatar użytkownika
Wombat
rekrut

Zdobyte trofea

Re: Black Orki

Post autor: Wombat » 28 cze 2021, 09:18

@LordMaro jeżeli taktyką teamu jest robienie yolo akcji to powinno się go zakopać głęboko pod ziemią ;) o ile szczury też czasem polegają na grze yolo to mają większe abilitki do tego (9 ruchu i 2+ agi, a 6 ruchu I 3+ to bezdenna przepaść). Boby moim zdaniem nie mają na tyle wygaru, żeby robić odpowiednie zamieszanie. Reasumując grać można yolo akcje w grze for fun, ale dla mnie osobiście ten team nie dawałby nawet funu w grze do piwa, a frustrację z niemożności :lol: goblin to nie jest na tyle valid zawodnik, żeby wygrywał gry pomimo mojej ogromnej sympatii do tych pokurczy ;)
Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rasy i taktyki”