Gobliny

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Gobliny

Post autor: Nimar » 12 paź 2017, 21:46

Hej
Mam pytanie do ekspertów!! Otóż starły się dzisiaj moje elfy z goblinami i mieliśmy małą zagwózdkę. Chodzi mi o tego gobosa z latawcem. Z tego co rozumiem to on jak leci to używa tej małej templatki czyli rzuca k6 i ma +1 do lądowania. I teraz moje pytanie jak troll nim cienie i wyrzuci 6 czyli celne podanie to mały ląduje an tym polu co wskazał, tak? Jak jest nieudane podanie to wtedy używamy templetki, czyli mały leci o jedno pole do przodu, lub trochę go znosi w prawo lub lewo i teraz rzucam 3 razy tamplate (tak jak przy niecelnym podaniu) czy tylko raz? Jak trzy razy to ten zawodnik jest mocnym przegięciem i trzeba go likwidować kiedy się tylko da, bo przy rzucie leci o 3 pola do przodu!

A i jeszcze pytanie jak troll zrobi fumbla gobosem, to odkładamy gobosa a ziemie i nie ma turnovera, tak? I też pytanie czy gobos może się ruszyć (jak nie wykonał ruchu) czy upada z tą piłką i rzucamy na pancerz itd. czy po prostu stoi tak jak stał i traci ruch?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3520
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Gobliny

Post autor: Smollar » 12 paź 2017, 22:01

Nimar pisze:Hej
Mam pytanie do ekspertów!! Otóż starły się dzisiaj moje elfy z goblinami i mieliśmy małą zagwózdkę. Chodzi mi o tego gobosa z latawcem. Z tego co rozumiem to on jak leci to używa tej małej templatki czyli rzuca k6 i ma +1 do lądowania. I teraz moje pytanie jak troll nim cienie i wyrzuci 6 czyli celne podanie to mały ląduje an tym polu co wskazał, tak?
Ekspert ze mnie żaden, ale chyba czytałem, że rzut towarzyszem ZAWSZE jest niecelnym podaniem.
Nimar pisze:Jak jest nieudane podanie to wtedy używamy templetki, czyli mały leci o jedno pole do przodu, lub trochę go znosi w prawo lub lewo i teraz rzucam 3 razy tamplate (tak jak przy niecelnym podaniu) czy tylko raz? Jak trzy razy to ten zawodnik jest mocnym przegięciem i trzeba go likwidować kiedy się tylko da, bo przy rzucie leci o 3 pola do przodu!
Dokładnie, niezły latacz z niego.
Nimar pisze:A i jeszcze pytanie jak troll zrobi fumbla gobosem, to odkładamy gobosa a ziemie i nie ma turnovera, tak? I też pytanie czy gobos może się ruszyć (jak nie wykonał ruchu) czy upada z tą piłką i rzucamy na pancerz itd. czy po prostu stoi tak jak stał i traci ruch?
Ląduje i stoi oraz może coś robić, jeżeli nie robił.
IMHO
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3083
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gobliny

Post autor: Pieta » 12 paź 2017, 22:21

Dokładnie. Jak troll rzucający goblinem wyrzuci 6, to podanie jest niecelne. W rzucaniu maluchami oblicza się głównie na ile będzie fumble, który stratą jeszcze nie jest. Goblin najpierw musi spróbować wylądować na nogach.
Jeśli miał piłkę i nie wylądował, to strata.
Jeśli nie miał piłki, nie wylądował i nic mu się nie stało, a nie ruszał się wcześniej, może wstać za 3MA i pobiec dalej. Straty nie ma.

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Gobliny

Post autor: Niko » 13 paź 2017, 08:36

Nimar pisze:Jak trzy razy to ten zawodnik jest mocnym przegięciem i trzeba go likwidować kiedy się tylko da, bo przy rzucie leci o 3 pola do przodu!
nie jest gięty bo bierze strefy na dodge'ach :(
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Gobliny

Post autor: Nimar » 13 paź 2017, 08:42

No to jest jedyny minus. No ale wczoraj przeciwnik mi tak wbił 2 punkty;p
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Gobliny

Post autor: reszka » 13 paź 2017, 11:39

do mnie oczywiście dopiero mają dojść maleństwa, ale ten koleś ze skrzydłami jest ekstra - tylko czy się mieści. Ten oooligan też fajny, ale ciekawe jak to punktowo wygląda.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Gobliny

Post autor: Niko » 13 paź 2017, 12:12

jak nie bierzesz 3 trolli i 3 łapówek to się wszystko mieści :D
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Crazy_Cow
blitzer
Posty: 1411
Rejestracja: 07 kwie 2016, 10:43

Zdobyte trofea

Re: Gobliny

Post autor: Crazy_Cow » 13 paź 2017, 14:32

Niko pisze:jak nie bierzesz 3 trolli i 3 łapówek to się wszystko mieści :D

ale bez trolli 3 tak jakoś smutno. No i jednak riper fajny bo nei glupi i nie je goblinow : D
http://steamcommunity.com/profiles/76561197990696314/
SMS: 693710250
NAF 23131
Obrazek

Jesteś Tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Khorne - Human 1-0

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Gobliny

Post autor: Niko » 13 paź 2017, 14:50

na RumBowlu grałem dwoma w tym Riper... i faktycznie smutno mimo że ma się Ripera :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Gobliny

Post autor: Sir Mewash » 20 lis 2017, 17:17

Pedrosowi Piraci :shock:
Obrazek
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rasy i taktyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości