Strategia - Śródziemnomorska

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
Awatar użytkownika
Tomek Kos
blitzer
Posty: 1386
Rejestracja: 26 gru 2017, 15:37
Lokalizacja: wolałbym Żoliborz

Zdobyte trofea

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: Tomek Kos » 10 lis 2020, 15:51

Największą zaletą BB2 jest możliwość wyłączenia czatu. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5818
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: Inkq » 10 lis 2020, 18:24

NairoD pisze: 10 lis 2020, 14:25
Grab pisze: 10 lis 2020, 10:56 najlepsza strategia: oczywiście,masz rację, tak tak nie umiem w grę itd.
ciśniesz sobie bekę z typa i grasz swoje
on obrastając w piórka,bo strategia działa szybciej popełni błąd niż Ty
a jak zaskulli czy zajedynkuje to jeszcze go podkręć" kurczak,jakby wyszło byłbym w D..."
działa zaskakująco dobrze
Polecam tego allegrowicza!

Taktyka odwróconego wqrwiania pieniaczy. Opisana w sposób prosty i przystępny ;)
Stosuje i spię spokojnie a gram w kilkunastu różnych zagraniczych ligach.

W BB2 na jeszcze spotkalem sie z taktyka stallowania na turach w sensie jak ktoś widzi ze początek byl lipny to przeczekuje swoje tury do końca.
I liczy na to ze poddamy mecz bo nie bedziemy czekac.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Awatar użytkownika
Rafał44
rezerwowy
Posty: 527
Rejestracja: 13 sty 2020, 12:54

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: Rafał44 » 11 lis 2020, 18:37

Ja raz jak trafiłem na typa w bb2 który w 1 turze zrobił jako pierwszy ruch blitz z dwoma gfi które zakończyły się TO i też zaczął narzekać jak on nie lubi tej gry przez to (śmieszne wiem XD) i że mecz zjebany już itp i zaczął właśnie czekać do końca każda ture (niby 2min ale trochę irytujące jak patrzysz jak przez minute czeka aż zegar dobije do zera) w odpowiedzi zrobiłem to samo i wyszedł po 3-4 takich moich turach, na czacie ofc próbowałem jakoś go uspokoić pisząc że nie powinien takich akcji robić na start, że to 1tura dopiero i ten TO nie przegrywa mu gry bo piłka bezpieczna itd ale cóż na tyle ludzi co gra zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony ze 2+ wypada w 5 na 6 przypadków
Obrazek

Awatar użytkownika
Mort
liniowy
Posty: 868
Rejestracja: 05 sie 2019, 08:44

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: Mort » 12 lis 2020, 14:32

Ja miałem tak raz na fumbbl w NAF Live turnieju. Grałem Underworlds z Glartem i Skitterem i chyba miałem Claw na Blitzerze. To był mecz Glarta i chyba zdjąłem mu z 3 zawodników w pierwszej połowie i było 2-0, w drugiej cały czas pisał jakiego mam farta, a on pecha. Dalej zdejmowałem mu Ludzi to się wściekał i jak było 4-0 (czyba 5 tura) wyszedł z meczu i go poddał. Nastepnie napisał ze mnie nie pozdrawia i to nie był dobry mecz i jestem farciarz. Wtedy Jaskier oglądał mecz i pamietam, ze strasznie na niego ch..je wieszalismy na messengerze. Ale co zrobić. Większość graczy jest ok.
2021 Halflings 9/9/4
2022 Dark Elves 4/9/4
2023 Khorne 9/9/7
2024 Vampires 3/1/2

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: rover » 14 lis 2020, 12:28

Najlepiej napisac 'whatever' i sie nie odzywac. Jak Ci koles cisnie mimo wszystko i zaczyna Cie obrazac to wysylasz logi do adminow i nara. Ja krotko bardzo gram na fumbblu ale na 20-kilka gier spotkalem tylko jednego placzka. Moze dlatego, ze w BlackBoxie graja zazwyczaj ludzie, ktorzy ogarniaja ta gre i wiedza, ze czasami rzuty sa slabe.

A wlosi i hiszpanie coz, na kompetytywnym poziomie (euro) staraja sie walowac i robia wszystko, zeby zbic z tropu przeciwnika. Nie wszyscy oczywiscie, ale czesc na pewno. Mnie hiszpan najpierw zwalowal w grze (slynny walek z kubkiem, ktorym przykryl lezaca na boisku kostke z pasujacym mu wynikiem udajac, ze rzuca normalnie), a potem wpisal na karte wynikow inny wynik niz byl. Wiec pozdro. Od tamtego czasu jestem uber nazista i jezeli ktos rzuca jak nie widze to po prostu wymagam rzucenia jeszcze raz, a jak ktos sie pulta to wolam sedziego. Na szczescie na turniejach w PL nie spotkalem takich przewalek i nie spotkalem tez zanadto placzliwych ludzi. Community samo reguluje takie zachowania i chyba kazdy wie, ze bylby za nie wykluczony w najlepszym wypadku.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
bialy
blitzer
Posty: 1580
Rejestracja: 16 paź 2017, 14:09

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: bialy » 20 lis 2020, 21:06

Wczoraj zastosowałem strategie „nieodpowiadania” na marudzenie na kostki przez typa (w pierwszej połowie narzekał na niedziałający MB, bo wbił tylko 2 KO)... nie jestem w stanie stwierdzić na ile koleś by kontynuował, jakbym odpowiadał. W każdym razie ja się nie denerwowałem i grałem swoje (np. 2x rzuciłem podwójne czachy i wywaliłem sobie na BH catchera hajowego z dodgem i 5Agi po dodgu na 2+;)

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1075
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Strategia - Śródziemnomorska

Post autor: Redil » 22 lis 2020, 14:00

Ja ostatnio typa zapytałem co narzeka czy bardzo go to boli. Przestał odpowiadać :)
Sam fart, zero skilla :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rasy i taktyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości