Play Creator

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Play Creator

Post autor: Warrior1980 » 03 cze 2014, 13:26

Nie wiem, czy się już wcześniej natknęliście, ale fajne narzędzie do opisywania taktyk, ustawienia itp? Pewnie w wolnej chwili podzielę się swoimi ustawieniami, może ktoś chętny żeby wyrysować swoje przemyślenia?

http://www.midgardbb.com/Resources/Play ... reator.swf

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Play Creator

Post autor: Warrior1980 » 04 cze 2014, 17:14

Moje standardowe ustawienie obronne dla ludzi z TV1000-1200... i innych drużyn. Właściwie to chyba główne ustawienie obronne jakiego używam przeciwko drużynom ze średnim M6. Na elfy i skaveny robię głębsze ustawienie.

Czasem daję Ogra jako środkowego na LOS jak przeciwnik nie ma nic lepszego niż S3.

L- lineman
B - blitzer
O - ogr
C - catcher
Th - Thrower

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Play Creator

Post autor: Sir Nick » 04 cze 2014, 20:46

Warrior1980 pisze:Moje standardowe ustawienie obronne dla ludzi z TV1000-1200... i innych drużyn. Właściwie to chyba główne ustawienie obronne jakiego używam przeciwko drużynom ze średnim M6. Na elfy i skaveny robię głębsze ustawienie.

Czasem daję Ogra jako środkowego na LOS jak przeciwnik nie ma nic lepszego niż S3.

L- lineman
B - blitzer
O - ogr
C - catcher
Th - Thrower

Obrazek
Nie za bardzo osłabiasz lewe skrzydło? Nie lepiej wymienić blitzera (od ogra) z łapaczem?
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rasy i taktyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości