Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
ODPOWIEDZ
Ricardo
podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2024, 22:28

Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

Post autor: Ricardo » 19 sty 2024, 22:56

Witam wszystkich użytkowników forum:)42 letni weteran tej gry po bardzo długiej przerwie ma chęć wrócić do tematu:)Swoja przygode z BB zakończyłem na etapie bb2 wersja PC...rekordowo majac 17 miejsce wood elfes w nagarooth czy jak to się kiedyś tam nazywało dawnym czasem roku nie pamiętam wykrecajac 17-2-2 trafiajac na dwarfy co mi skasowal zespol:D Swego czasu gralem wszystkim ale zawsze jakos krecily mnie AGi team...Po kilku latach zainteresowany ponownie tematyka BB mam chec wrocic do gry za pomoca bb3 wersja steam....z tego co widze majaca coraz mniej bledow:D Do rzeczy....my love w tej grze zawsze byly Skaveny...Mov10 i mechanika tej gry powodowała ze byla to jedna z topowych ras:) Czasy sie zmienily i zasady tez z tego co widze mov 10 juz jest nie dostepny wiec trzeba liczyc na sztuczki z sidesteepem itd itp.Sledzac scene BB widze jakis wysoki wspolczynnik winratio UD.Zaciekawila mnie ta druzyna ktora wbrew pozorom nie jest jakos kosmicznie mocna patrzac na sklad....ale jak wspominam nie gram dobrych kilka lat.Czy zdolnosc swarmiiing daje az tak mocnego powera? Z tego co widze znerfiony,Jak ludzie tym graja opieraja sie głownie na faulu?

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10559
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

Post autor: leon » 19 sty 2024, 23:45

swarming to olbrzymia moc. jak mozesz zaczynac w 14 na boisku i faulujac na mnostwach asyst gosciem za 15k to malo ktore druzyny zostaja na boisku
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Inkq
trener
Posty: 5826
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:21
Lokalizacja: Legion Krakow

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

Post autor: Inkq » 20 sty 2024, 07:39

@Ricardo przeniosłem twój temat tutaj :)

Co do sukcesu UW, to tak jak pisał @leon , aktualna figurkowa edycja (na której jest BB3) wzmocniła faul, a w tym UW jest najlepsze. Do tego dodanie gutter runnera pozwoliło na długo dystansowca do TD oraz zabierania piłki.
Steam/BB2: Inkq
Szczury 224: 105-42-80 | RPS S28/S25 Shotgun, RPS S23 Rock
Wampiry 226: 79-50-97 | LoEG S6 Exped
Jaszczury 55: 31-9-15
Kislev 52: 27-7-18 | LoEG S6 Aged

http://kostnica.eu/user/f12726fd/0/

Ricardo
podawacz piłek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2024, 22:28

Re: Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

Post autor: Ricardo » 20 sty 2024, 09:29

Dziękuje za odzew:)Rzeczywiście obejrzałem wczoraj w nocy parę gameplejow w wykonaniu tej drużyny ...jest potencial:D O gaterka trzeba bardzo dbac bo jednak to klucz tej druzyny i wydaje mi sie ze jak zejdzie to druzyna traci caly power.Z big boys bardziej przemawia do mnie rat ogre niz troll,wydaje sie bardziej stabilny no ale bije po swoich:)Czas wrocic do jednej z lepszych gier z kosteczkami:)A tak na marginesie figurkowo ekipa juz pozbierana z tym ze snotki zastapilem gnoblarami z Ogrow(cholernie ciezko bylo zakupic snootling team i w koncu sie poddalem:(

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3084
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

Post autor: Pieta » 20 sty 2024, 10:50

Grałem teraz Underworldem ligowo bez faulowania i to też jest miazga. Snotling z sidestepem, wkręcający się wszędzie na 2+ jest wydajniejszy od goblina, a znacznie tańszy. Jeżeli ma się średnio dwóch zawodników więcej na boisku i to drużyną bardziej agi, można wygrywać nieprzyzwoicie łatwo bez żadnej taktyki. Musowo Underworld powinien mieć przyciętych snotlingów do maks czterech lub nawet trzech.

A statystycznie zaskoczony jestem, że turniejowo już tak kosmicznie nie jest. Widocznie organizatorzy w zasadach sprawniej przycinają tę drużynę.

rayhell
rezerwowy
Posty: 696
Rejestracja: 01 gru 2020, 14:53

Zdobyte trofea

Re: Underworld Denizens - gracz po wielu latach przerwy.

Post autor: rayhell » 07 lut 2024, 12:44

Pieta pisze: 20 sty 2024, 10:50 Grałem teraz Underworldem ligowo bez faulowania i to też jest miazga. Snotling z sidestepem, wkręcający się wszędzie na 2+ jest wydajniejszy od goblina, a znacznie tańszy. Jeżeli ma się średnio dwóch zawodników więcej na boisku i to drużyną bardziej agi, można wygrywać nieprzyzwoicie łatwo bez żadnej taktyki. Musowo Underworld powinien mieć przyciętych snotlingów do maks czterech lub nawet trzech.

A statystycznie zaskoczony jestem, że turniejowo już tak kosmicznie nie jest. Widocznie organizatorzy w zasadach sprawniej przycinają tę drużynę.

Jak się bash turniejowy zaklatkuje i idzie bunkrem stabilnie do przodu to nic się nie da zrobić underem poza grzecznym umieraniem i kiszeniem rerolli na one turna. Jedyna szansa, to że przeciwnik da się rozciągnąć, albo nieumiejętnie się dokleja i go outbashujesz.
A w PL obecnie prawie każdy gra turbobashem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rasy i taktyki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości