Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: leon » 17 sty 2020, 07:58

zeby nie bylo nieporozumien ranking to super rzecz i robota ktora zrobil Jaskier i Vincent jest przeogromna i chwała i browary im za to
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: Vincent » 17 sty 2020, 08:09

Ranking to jedno, dla niektórych kolejna motywacja do gry, dla innych fajny dodatek, dla jeszcze innych nie ma znaczenia i nawet nie wiedzą że istnieje. To jest jasne. A nawet jak kogoś to nie interesuje, to pewnie będzie to dla niego fajna ciekawostka wejść w 2025 roku i podejrzeć statystyki z 7 lat swojej gry.
Oprócz rankingu może być kącik statystyczny. Sam ranking może kogoś nie interesować ale garść statystyk już tak.
A jak ktoś ma i jedno i drugie w nosie to jeszcze jest to baza do dalszej rozbudowy, potencjalnie do ogarniania turnieju, lub tworzenia i "publikowania" rozpisek np do gry ligowej. Może się wydawać zbędne, bo przecież są takie narzędzia dostępne, ale plus taki że to będzie nasze i możemy tu robić niemal co chcemy i co potrzebujemy.

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: rover » 17 sty 2020, 08:13

[mention]leon[/mention] akurat dlatego na ostatnie 3 turnieje pojechalem 2x Paktem i 1x Goblinami, bo sie spinam. Zupelnie jak taki jeden gosc, ktory przez kilka miesiecy abusowal chaos dla punktow, a potem probowal z Roxe, ale obessal i teraz jest ciska. Pewnie go nawet znasz :D

Natomiast jak bardzo Cie to trapi, to tak, fajnie patrzec na ranking kiedy jest sie wysoko i chyba kazdy tak ma. Natomiast akurat punkty to nie jedyna rzec, dla ktorej wszyscy gramy akurat w ta gre. Przynajmniej ja.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: leon » 17 sty 2020, 09:10

Reszka pisało spinaniu i do niego odpisałem ze w nosie to mam. w nosie mam pozycje ktora mam i nie wplywa na mnie to i nie stresuje ze jestem x i gram z Y i jak zremisuje to strace pierdylion punktow. stad chyba nieporozumienie

a tak jestes najlepszym graczem a ja warzywem, warzywem ktore z Toba w grze turniejowej nigdy nie przegrało a wiekszosc meczy wygralo. w rankingu to nawet 100% winow mam :mrgreen: :lol:

a juz powaznie to gratuluje Tobie miejsca i twórcom pomysłu, pracy i rezultatów. ranking jest super i ciesze sie ze mamy cos prawie jak NAF a przy zaparciu Vincenta to wkrotce bedziemy mieli WINCYJ!
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: rover » 17 sty 2020, 10:04

Zalecam regularne zarzywanie proszkow na bol dupy Leon. Mysle, ze pomoga Ci sie pozbyc kompleksow i zaowocuja mniejsza iloscia nieciekawych komentarzy. W zasadzie tyle w temacie, bo nie zamierzam sie przepychac przez internet w dyskusji prowadzonej w jakims dziwnym passive-aggresive klimacie, ze niby jestes spoko wyluzowanym gosciem, a caly czas probujesz dosrac.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 759
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: dzyndzel » 17 sty 2020, 10:25

<otwiera popcorn i colę>

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: leon » 17 sty 2020, 10:26

[mention]rover[/mention] ok. powiem Ci co mnie trapi. to ze przez ponad 3h z zona na zmiane walczylismy z placzaca 2latka aby pobrac jej mocz na wazne badania. cały BB przy tym a juz najbardziej jego otoczka (rankingi, moja gra, pozycja itp) to przy tym pył i zeszłoroczny zólty snieg. jak Cie gdzies uraziłem to przepraszam, myslalem ze sobie delikatnie jedziemy jak zwykle. jak przesadziłem to wysyłam Ci zaprzęg dziewic, kwiaty lub co wolisz.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: reszka » 17 sty 2020, 10:27

Cisza, bo się odzywać przestanę. Jak to kurwa jest, że ja napiszę jakiś post, to potem zaczyna się jakaś afera. Leon Rover, Shawass i ja, Kapitan.

A jak pochwaliłem Jakubka czy misio, to Tomek Kos na turnieju, ech, dobra, nieważne.

I jeszcze żebym to złośliwie robił, ale i to nie.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: leon » 17 sty 2020, 10:33

leon pisze: 17 sty 2020, 09:10 a juz powaznie to gratuluje Tobie miejsca i twórcom pomysłu, pracy i rezultatów. ranking jest super i ciesze sie ze mamy cos prawie jak NAF a przy zaparciu Vincenta to wkrotce bedziemy mieli WINCYJ!
a to było na powaznie powaznie. Ciesze sie @rover ze masz rok konia bo pamietam jak byłes po euro zdołowany. a uwazam ze jestes bardzo dobrym graczem. i juz wiecej nie slodze
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Ranking ELO polskiego BB - Wątek ogólny

Post autor: Shawass » 17 sty 2020, 10:46

reszka pisze: 17 sty 2020, 10:27Jak to kurwa jest, że ja napiszę jakiś post, to potem zaczyna się jakaś afera. Leon Rover, Shawass i ja, Kapitan.
tl;dr - Witam w internecie :D

Czasem się coś napisze niejasno, użyje się wyrażenia które ktoś odbierze opacznie, zrobi się żart który dla kogoś mało śmieszny jest
A adresat tego co piszesz nie wie co masz w głowie, nie wie że nie miałeś zamiaru go urazić, nie widzi tego że powiedzmy pisałeś to między jednym zadaniem w robocie a drugim i omyłkowo coś napisałeś i się wkurwi
Przypadków jest masa i dlatego warto na żywo ogarniać jakieś niesnaski ;) Internet jest najlepszym i najbardziej upośledzonym pod pewnymi względami sposobem komunikacji, ale ważne że na żywo też da się coś przegadać.
A do Ciebie [mention]reszka[/mention] osobiście nic nie mam, Kmicica będę używał jako wewnętrznego żartu ale go sobie wyjaśniliśmy :D Jednak jak na GOAT będziesz to na spoko pogadamy dlaczego stawałem okoniem (i będę w tym roku) w kwestii koordów.

sorry za offtop poza tym
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rankingi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości