Ranking ELO - Platforma

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Ranking ELO - Platforma

Post autor: Vincent » 18 sty 2020, 23:32

Dodałem stronę z listą turniejów (jest dostępna w menu na górze).
Można się wklikać w każdy turniej, zobaczyć podstawowe informacje o nim, listę gier oraz podsumowanie jeśli chodzi o popularność ras na turnieju (na małych turniejach to szału nie robi, ale klikając po masterach już lepiej to widać).
Z ogólnej listy gier dodałem link do konkretnego turnieju.

Biorąc pod uwagę to co Reszka napisał, na wykresach słupkowych przedstawiających popularność ras, dodałem na osi Y nazwy drużyn.

To co chciałem zrobić w pierwszym rzucie, to skończyłem.
Być może jakieś drobne korekty będę dorabiał co jakiś czas, ale nic dużego.

To co jeszcze mam w planie gdzieś tam przy okazji do zrobienia:
- Poprawić kolory na wykresach (wiem, że Reszka ma racje o tych kolorach i nie da mi to spokoju jak tego nie poprawię :D)
- Zrobić sortowanie kolumn w wielu miejscach
- Podorabiać wszędzie linki (wszędzie gdzie wyświetla się nick trenera, zrobić to jako link do strony z trenerem i analogicznie z turniejami)
- Chciałbym rozbudować stronę turnieju. Być może dodać informacje o zwycięzcy, daty trwania turnieju itp. Ale tego nie mamy w bazie ani nie mamy w jednym miejscu zebranych informacji. W ogóle super by było móc zrobić tabele końcową każdego turnieju, ale to musiałbym mieć informacje o tie-breakerach dla każdego z nich, a tego się pewnie nie uda zrobić.
- Trochę rzeczy optymalizacyjnych od strony technicznej. Z tym się nie spieszy, ale będę to musiał zrobić przed kolejną dużą rozbudową.

EDIT:
Zrobiłem również inną rzecz o której Reszka wspominał.
W statystykach ras w zakładce "Win-rate" po kliknięciu nazwy jakiejś rasy, jej "bąbel" się powiększa. Może kiedyś to przerobie, aby to się działo przy samym najechaniu myszki, ale na chwilę obecną nie wiedziałem jak to zrobić. Więc musi wystarczyć możliwość kliknięcia w rasę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rankingi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość