Blood Bowl III

Rozmowy ogólne o Blood Bowl III
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl III

Post autor: Nimar » 05 kwie 2021, 10:45

Ja coś czuje, że będzie tak jak w bb2, czyli ci co kupią grę w preorderze dostaną dostęp do bety.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Oren
trener
Kontakt:

Pozostałe odznaki

Post autor: Oren » 05 kwie 2021, 15:25

Jakieś przecieki odnośnie ile będzie legendarka kosztować? Bo wolę kupić wszystko od razu niż pieprzyć się z każdym dodatkiem
Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz!
Oren (Undead) v Oro (Dwarf) 2-1
Ostatni turniej - Markus B'Day Trophy
Młot Krasnystrzał (Dwarf) - 1/0/3 - 13/16 miejsce!

Nick na Steam: Oren

Obrazek

Awatar użytkownika
tasak
rezerwowy
Kontakt:

Post autor: tasak » 05 kwie 2021, 16:32

Legendary będzie po X okresie czasu. Najpierw podstawka, potem dlc co jakiś czas, a po wszystkich dlckach dopiero LE. Niestety tak obstawiam :(
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2021, 20:17 przez tasak, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Steam: tasak BB2: Unfor Givingson gsm: 5o5.oo2.6o2 messenger: tasak.rafal wechat: tasakrafal

Awatar użytkownika
R2-D2
blitzer

Post autor: R2-D2 » 05 kwie 2021, 18:57

Biorąc pod uwagę obecne trendy bedzie coś takiego jak "Season Pass" i jak to zakupisz będziesz miałz automatu wszystki dlc i jakieś pierdoły, zwykle SP wychodzi taniej niż kupowanie wszystkich dlc i często dają też jakieś zmiany kosmetyczne w tym czy inne gówna.

Co do Legendarki to tak jak powiedział Tasak, jak wyjdzie co ma wyjść i sprzedasz spadnie to jakiś zacny gośc od markatingu powie "Dodajmy jakiś tryb gry na szybko, zbierzmy wszystkie DLC pod jednym szyldem. W ten sposób CI co mają wszystko kupią jeszcze raz a Ci co nie mają kupią skuszeni full contentem" :D
Deadline gotuje Gamoniom żurek !

Naf nick: m6k3

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rekrut

Post autor: MagicMaciek » 06 kwie 2021, 22:01

Puki co gry jeszcze nie ma to bym się tak nie spieszył z tymi przecenami :p Ale fakt za BB2 jako jedną grę zapłaciłem najwięcej (No jeszcze Totall War GW wiadomo) razy i ostatecznie przepłaciłem mocno, bo kupiłem drużyny które potem były w pakietach które i tak kupiłem.

Awatar użytkownika
Caliban
liniowy

Post autor: Caliban » 16 kwie 2021, 15:38

MagicMaciek pisze: 06 kwie 2021, 22:01 Puki co gry jeszcze nie ma to bym się tak nie spieszył z tymi przecenami :p Ale fakt za BB2 jako jedną grę zapłaciłem najwięcej (No jeszcze Totall War GW wiadomo) razy i ostatecznie przepłaciłem mocno, bo kupiłem drużyny które potem były w pakietach które i tak kupiłem.

- puki i stuki - przez "u" otwarte

- póki co - przez "ó" zamknięte

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl III”